0

Za te symulki Penaldo i płetwal powinni od razu być skreśleni

2

Brakk Suáreza to kpina! Rozumiem ugryzł, ale był faworytem do wygrania ZP. Sezon życia, najlepszy strzelec w Europie i co? I dupa! Nie nominujemy, bo ugryzł Chielliniego... Coś tu jest nie halo

7

Wina sędziego! Matko, takie artykuły wsadźcie sobie w dupę. Murawa też była na niekorzyść Barcy?

3

Mathieu?!?! Inne mecze ogladamy! Swietny jest dzisiaj

1

Czyzbysmy zagrali w 3 obroncow? Pique, Masche, Mathieu w jednym składzie. A Masche nie zagra na ŚPD bo jest Busi

0

10

Przyszedła... Boże, widzisz i nie grzmisz!

0

W Anglii ktoś go musi chcieć... tam są wysocy piłkarze, ale nikt nie skacze na 5m zeby do jego wrzutki dosiegnac

0

Bravo - kilka meczy, all czyste konto... Stegen - 2 mecze 3 stracone gole
gole. Wiem, ze trudno porównywać P$G do zespołów z La Liga, ale to Stegen sam zawalił te 2 bramki. Jak już wychodzi, to niech to piąstkuje, a jak nie to niech stoi w bramce. Gdyby został to by ten strzał złapał... a tu Veratti bodajze 164cm i glowka strzela ;)

0

Macie tego waszego Stegena, to co on wyprawiał to się w głowie nie mieści... Z takiej odległości co strzelał Matuidi to on tę piłkę powinien złapać, a on dziurę dostał. Przy rożnym co strzelił Veratti to śmiech na sali, wyszedł z bramki i się na piłkę patrzy... Bravo, graj też w LM!

1

Wystarczy być za Realem i mieć 12 lat

0

Typowa cebulandia... "Gdzie transmisja?!?!?!?!?", byle tylko za darmo... Na NC+ TRANSMISJA! Legalnie..

0

Na nc+ można oglądać mecze... czemu nie kupicie legalnie dostępu do meczu?

0

Racja, za Vermę Bartra :)

0

Oprócz nazwisk tamten komentarz był mądry. Zjarany jestem :)

0

Bez Szawiego*, pomyleczka

0

Vermaelen, Mathieu, Pique - Masche - Busi - Rakitić, PP - Alves, LP - Alba. N: Neymar, Messi

0

W Madrycie :) Przy takich ŚO jacy są w RM to naprawdę trudny żywot golkipera

2

Luiz? Mathieu > Luiz

0

A Ty co, jasnowidz?

0

0

Lucho chyba nie ma na treningach, on nie widzi ze bm munir i alves to padaka?

0

Alves padaka... Niech go za munira dadza na prawe skrzydlo a na PO Montoya

0

Mathieu sie teraz zamotal, a Munir... HAHAHA

0

Jakich wielkich czarnuchów oni mają na tej obronie... masakra, Ney bedzie sie od nich na pare metrow odbijał

0

A sam to ribisz :)

0

I kto mowil, ze Jeremy jest fatalny? Rudy uratowal nas przed strata bramki ;)

1

Kopnął w kolano gracza West Ham. Bez powodu, nie bylo zagrozenia, biegl po prostu z pilka przez srodek pola i takiego kopa dostal...

0

Gdy ma 1,74 to ma analogicznie krótsze nogi, a więc mniejszy zasięg wślizgu. Same plusy są z posiadania wysokiego stipera.

0

Rooney to cham i prostak...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?