1

Komentarz usunięty

0

Nie wierzę że to mówię ale właśnie jak na was to tamten sezon był beznadziejny. Taki klub powinien wygrać więcej
Superpuchar Hiszpani to nie jest zbyt dużo

0

2:0 dla Argentyny po wyrównanym meczu - zobaczycie
Jaki obstawianie wynik 28 lipca? Ja 3:1

0

Barcelony trenerem też był ale jakoś wam wtedy nie poszło

0

Ja tak samo zrobiłem niedawno. Najpierw w pierwszym meczu gol Drogby, a w rewanżu dreszczowiec - od 0:2 do remisu. To był mecz, pomijając że graliśmy większość meczu w osłabieniu a przeciwnik miał karnego (ale trafił w poprzeczke) - chyba nie muszę przypominać z kim był ten dwumecz.
Potem finał, 89 minuta a my przegrywamy 0:1, Drogba w ostatniej chwili wyrównuje, potem dogrywka, zmarnowany karny Robbena i w końcu rzuty karne. 4:3 i puchar nasz :')
19 maja 2012, Alianz Arena - najszczęśliwszy dzień w życiu
Pozdrawiam

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

0

O co wam chodzi? Kulturalnie wyrażam swoją opinię na temat umiejętności trenerskich i polityki transferowej w obu klubach
Nikogo nie prowokuje
Pozdrawiam

0

Suarez też ciągle szukał Messiego (w Barcelonie) i mu wystawiał jeśli była do tego okazja:)
No chyba ze on też nie potrafi sam strzelić

0

Jest sobą a nie się kitra żeby tylko nikomu nie podpaść
Można go za to uwielbiać albo nienawidzić

1

Sam meczu nie wygra
Di Maria, Pastore, Aguero, Higuain jeśli oglądałeś mecze Argentyny to powinieneś zauważyć ze wszyscy szukają ostatniego podania do Leo.
Nie mówię że Messi żyje z podań kolegów jak typowy napadzior, ale gdyby mieli 100% okazję to pewnie podnieśli by głowę żeby zobaczyć czy Leo jest w pobliżu i wystawić mu na pustą bramke

0

Nie z Lucho tylko z waszą kasą ;)
Zanim powiesz coś o Abramowiczu sprawdź ile na transfery wydaliscie wy a ile CFC

0

I tak każdy gra pod Leo. Sam Pastore tak mówił
Cała reprezentacja (z trenerem włącznie) robią wszystko żeby Messi błyszczał i to był jego turniej

0

Fajnie że medal musiał oddać
Nie zagrał ani minuty przypominam

1

Bravo faktycznie perfekcyjny sezon
Najlepszy golkiper LM, ciekawe czy medal mu się podoba

0

Blue is the colour
Football is the game
...

0

Jedyny trener z jajami

2

Na pewno większość woli Lucho

0

Trochę nudne robią się okładki z Messim
Mogliby zrobić jakąś zmianę i dać kogoś innego

1

Nie kupisz FIFY bo Barca ma słabe stroje? XD

0

Dopisaliście już sobie do składu Arde? XD
Takie artykuły to po oficjalne można dodawać. Jego agent kilka razy mówił że Turan nie przejdzie do FCB, podobno chce pracować z Mou (zresztą co się dziwić, każdy by chciał)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?