TheHappyOne
Dołączył/a: lipiec 2015
Malbork
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Gonzalo "Rakieta" Higuain
1
A gdyby Alves nie był z Barcy też według Ciebie byłby najlepszy? Wątpię...
Myślę że np. Isla był lepszy
1
11 wg WhoScored
Bravo
Alves - Murillo - Gimenez - Rojo
Messi - Vidal - Aranguiz - Di Maria
Sanchez - Guerrero
No na pewno Alves najlepszy PO XD
2
Tylko ze Argentyna była jednym z faworytów i za rok też pewnie będą w finale
A jakby taka Polska była w finale ME to co innego bo jesteśmy średniakiem i sam finał byłby wielkim sukcesem ale niedosyt na pewno by był
0
Myślę że to nie jest kwestia pecha/szczęścia XD
0
Ale im jest potrzebny trener z najwyższej półki
Skład mają fantastyczny a Martino - jak się chyba sami przekonaliście - nie jest najlepszym trenerem
12
Gdyby Argentyne poprowadził Simeone to wszyscy w końcu zaczęliby gryźć trawę a Albicelestes byliby najlepszą reprezentacją na świecie
Mało kto jak Diego potrafi wycisnąć z piłkarzy to co najlepsze
0
0
Dalej płaczecie że wygraliśmy a wielki Leo zwalił karnego? XD (jeszcze dodam że graliśmy w 10 a było już 2:0, pamiętacie?)
Finał to pakaz geniuszu Drogby i Cecha, więc o co ci chodzi? Trochę szczęścia było, bo więcej niewykorzystanych sytuacji w jednym meczu to chyba nigdy nie widziałem
Ale jak już napisałem: szczęście sprzyja lepszym podobno. I chociaż to tylko przysłowie to w tamtych dwóch sprowadziło się w 100%
Pozdrawiam
0
Szczęście sprzyja lepszym
Pozdrawiam
0
W finale LM w 2008 w Moskiwie też nie strzelił
0
Komentarz usunięty
1
Ludzie to podanie było za głębokie
Zanim on dobiegł do tej piłki (zaraz pewnie ktoś napisze że mógł biec szybciej) to ona już była prawie na lini końcowej
0
Może nie ma fiuta 5cm??
0
Vargas dostał od Otamendiego z buta w twarz i nie płakał
2
1
Zastanawia mnie jedno...
Nie żebym bronił Higuaina ale czemu wszyscy cisną tylko go skoro Banega też "strzelił" fatalnie
W ostatniej akcji regulaminowego czasu gry za dużo też nie mógł zrobić bo tam ewidentnie zawalił Lavezzi
1
Murillo z Kolumbi jeszcze bardziej się popisał
0
Przy 1.72m tak grać w obronie to naprawdę szacun dla niego
0
Tym bardziej brawa dla Chile
0
Napastnik ma strzelać. Może nie błyszczał ale 3 bramki zdobył
0
Waleczność to się nazywa. Braki w umiejętnościach nadrabiają poświęceniem (Jary nie liczy bo takie zachowanie to mnie brzydzi)
4
Czy tylko wg. mnie dzisiaj najlepszym zawodnikiem był Medel? Messiego wciągał nosem
W sumie czego ja oczekuje nikt mi nie przyzna racji bo nikt nie widzi świata poza Leo (oczywiście piłkarz świetny ale nie dzisiaj)
0
Czołowa postać w LM...
0
Gdyby nie był najlepszy też by dostał
Smutne ale prawdziwe
0
Ten "strzał" Banegi nie wymagał jakiś super umiejętności ale bramkarz faktycznie dobry
0
Amen
Pozdro dla Juve
0
Płacą mi za każdą recenzję
0
Wszyscy jesteście zaslepieni Messim i z automatu przyznajecie mu wysokie noty
Pozdrawiam
0
Piłka nożna to nie tylko bramki
Trzeba docenić Chile za organizację w obronie + zrobili kilka fajnych akcji na prawej stronie
Żałosny mecz Messiego