Tylko ze Argentyna była jednym z faworytów i za rok też pewnie będą w finale
A jakby taka Polska była w finale ME to co innego bo jesteśmy średniakiem i sam finał byłby wielkim sukcesem ale niedosyt na pewno by był
Gdyby Argentyne poprowadził Simeone to wszyscy w końcu zaczęliby gryźć trawę a Albicelestes byliby najlepszą reprezentacją na świecie
Mało kto jak Diego potrafi wycisnąć z piłkarzy to co najlepsze
Czy tylko wg. mnie dzisiaj najlepszym zawodnikiem był Medel? Messiego wciągał nosem
W sumie czego ja oczekuje nikt mi nie przyzna racji bo nikt nie widzi świata poza Leo (oczywiście piłkarz świetny ale nie dzisiaj)
Komentarze
3
Gonzalo "Rakieta" Higuain
1
A gdyby Alves nie był z Barcy też według Ciebie byłby najlepszy? Wątpię...
Myślę że np. Isla był lepszy
1
11 wg WhoScored
Bravo
Alves - Murillo - Gimenez - Rojo
Messi - Vidal - Aranguiz - Di Maria
Sanchez - Guerrero
No na pewno Alves najlepszy PO XD
2
Tylko ze Argentyna była jednym z faworytów i za rok też pewnie będą w finale
A jakby taka Polska była w finale ME to co innego bo jesteśmy średniakiem i sam finał byłby wielkim sukcesem ale niedosyt na pewno by był
0
Myślę że to nie jest kwestia pecha/szczęścia XD
12
Gdyby Argentyne poprowadził Simeone to wszyscy w końcu zaczęliby gryźć trawę a Albicelestes byliby najlepszą reprezentacją na świecie
Mało kto jak Diego potrafi wycisnąć z piłkarzy to co najlepsze
4
Czy tylko wg. mnie dzisiaj najlepszym zawodnikiem był Medel? Messiego wciągał nosem
W sumie czego ja oczekuje nikt mi nie przyzna racji bo nikt nie widzi świata poza Leo (oczywiście piłkarz świetny ale nie dzisiaj)
3
Gonzalo "Rakieta" Higuain
2
2