Technik
Dołączył/a: styczeń 2026
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@wyrek ściągnąć i zarejestrować. Jak zrobi wszystko co w jego mocy to da rady to zrobić.
5
Moim zdaniem sama wysokość linii obrony nie jest problemem. Problemem jest łapanie na spalonego na 45 metrze od bramki. Jak się nie uda to 90% akcji to gol dla rywala (wyliczone wzorem Hajty). Wysoka linia ma swoje plusy, jest zachowana mniejsza odległość pomiędzy formacjami. Można wtedy szybciej transportować piłkę do napastników. Pomaga też w pressingu pomocników przy tzw. drugich piłkach. Uważam jednak, że nie powinni łapać na spalonego, bo to już po prostu przestało działać. Obrona w momencie zagrań na wybiegających rywali powinna się cofać głębiej, razem z resztą formacji. Nie będą wtedy spóźnieni o jedno tempo. I zachowają odległości pomiędzy liniami. Jednak do tego potrzebne jest paliwo, a tego brak w tym sezonie. Widać spadki intensywności i po prostu mało wybiegani są. Ciężko to widzę, ale obrona jest do uratowania tylko potrzeba zmienic system i go dobrze wdrożyć. Pierwszy do odstrzału dla mnie to Balde. Ogórek w obronie, a z przodu nieregularny. Kounde jest ostatnio zakrecony jak gunwo w przeręblu. Na miejscu Laporty to bym zrobił wszystko żeby ściągnąć w zimę z dwóch konkretnych obrońców. Jednego na środek i jednego na bok. Nie ma na co czekać.
0
@Bilon87 tu potrzeba obrońców z prawdziwego zdarzenia
4
Z przodu to jeszcze nie ma takiej tragedii. Obrona z kolei to jedna ze śmieszniejszych obron jakie widziałem. Starczy pierdolnąć piłkę do przodu na drugiego i lecą sam na sam. Prosty schemat. Wyrywa sie jeden na pozycję, obrona Barcy stosuje pułapkę, ten jeden piłki nie dostaje, za to idzie piłka na skrzydło gdzie leci ziomek w drugie tempo i nie pali, tym sposobem wychodzą 2 na 1. Ile oni bramek już w taki sposób stracili w tym sezonie? Obrona do wyebania, zabrakło szefa Martineza i reszta nie ogarnia co się dzieje. Dzieci we mgle.
1
Ale nie ma co. Przyjecie klasa :D
3
De Jong wlasnie zniszczony został dziureczką
2
Jest i Maldini, zaraz wciśnie
3
Wojtas ma ten luz, zawsze chlop podgrzeje atmosferke
1
No tego brakowalo w sumie
0
O uj tu chodzi, ze strzelili na remis i oddają im piłkę? Masakrycznie źle to wygląda
1
Yamal sie obudził z letargu.
0
Hahaha ale taś taś
0
Nie no jaki karny
3
Ale padolino troche w sumie
0
Hahahahahaha Balde jestes niesamowity
0
Jeszcze bramkarz rywali mecz życia. Stare, znałem.
4
Ale co się z realu wczoraj posmialismy to nasze
2
Balde to jest po prostu zwykły ogórek.
0
Kurwa w koncu Yamal na swoim poziomie!!!!!
0
W miesiąc Yamal z najlepszego dryblera zjechał poziomem do poziomu Ferrana.
1
Teraz tylko czekać na komunikat o kontuzji mięśniowej któregoś zawodnika i można sie rozejść.
0
@Bykunn w oszczędzanie sil to się gra mając piłkę przy nodze, a nie za nią biegając.
1
Yamal drybluje ostatnio jak późny Fati.
1
Aston już czaruje
2
Yamal w ogole nie uczestniczy w napędzaniu ataków. Ewidentnie widać, że jest oszczędzany i gra z problemem.
2
Kapitalna interwencja Wojciecha
1
penalti real madrid
1
Rekin w dryblingu. :D comedy central
1
Rashford zamyka morde la rambli. Jedyny zawodnik z linii napadu, który dzisiaj tworzy zagrożenie.
0
Podanie Torresa 4 tempa za późno