Technik
Dołączył/a: styczeń 2026
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pressing nie zyje juz
2
I głupie podanie Cubarsiego na stratę praktycznie. Ostatnio naprawdę nie dojeżdża poziomem.
2
Ojebal ich jak tyczki.
1
@Barceloniarz987 musi rotowac. Kogo miał wpuścić?
2
Odważnie trener Flick. Dro wchodzi na murawę.
0
No kurwa tylko nie to
0
@BulaKG i tak w kółko macieju
2
Bramka i cyk l4 miesiąc
0
Jest kurwa jest jest jest jest n!!!!!!!!
2
Nie no zabierzcie mi go z ekranu bo nie wytrzymam zaraz. Panie trenerze prosimy.
0
@Xxxbarca4ever z Sevilla zagrał gorzej. Tutaj miał tę setkę co Oblak wyjął. Tam zrobił wszystko dobrze, tylko Oblak wie jak to obronił.
1
Cofam, Rashford za Lewego w 60 minucie.
0
Nie ma co, trzeba Ferrandinho wrzucić w 60 za Lewcia.
1
Dramatycznie słaby jest dzisiaj Lewy.
21
Podanie było dobre, to Lewy jest po prostu za wolny.
1
@alianta2 no tylko że za niego nie ma kto grać.
0
Balde jest żenująco słaby. Tylko ma gaz i w miarę piłkę trzyma przy nodze. Reszta padaka.
3
Lewy po prostu posłał sondę za piłką Ramosa.
2
Wejscie na zlamanie żeber.
0
Genialna parada Oblaka. Cud miód.
1
Dostałem piłką w okno. Robert wariacie...
0
O kurwa mac ja pierole
0
Bardziej ewidentnego karnego się nie dało.
2
Penalti real madrid!!!!!!!!!!
3
Jak tak dalej pójdzie to Flick w końcu wystawi obronę Christensen- Martin. I to chyba będzie najlepsze rozwiązanie.
0
Cubarsi matko jedyna...
0
Balde ty totalny ogórku. :D
0
Pedri masterclasss
1
Klasyczek. Laga i sam na sam.
1
Wygląda na czystą pozycję niestety.