0

Pressing nie zyje juz

2

I głupie podanie Cubarsiego na stratę praktycznie. Ostatnio naprawdę nie dojeżdża poziomem.

2

Ojebal ich jak tyczki.

1

@Barceloniarz987 musi rotowac. Kogo miał wpuścić?

2

Odważnie trener Flick. Dro wchodzi na murawę.

0

No kurwa tylko nie to

0

@BulaKG i tak w kółko macieju

2

Bramka i cyk l4 miesiąc

0

Jest kurwa jest jest jest jest n!!!!!!!!

2

Nie no zabierzcie mi go z ekranu bo nie wytrzymam zaraz. Panie trenerze prosimy.

0

@Xxxbarca4ever z Sevilla zagrał gorzej. Tutaj miał tę setkę co Oblak wyjął. Tam zrobił wszystko dobrze, tylko Oblak wie jak to obronił.

1

Cofam, Rashford za Lewego w 60 minucie.

0

Nie ma co, trzeba Ferrandinho wrzucić w 60 za Lewcia.

1

Dramatycznie słaby jest dzisiaj Lewy.

21

Podanie było dobre, to Lewy jest po prostu za wolny.

1

@alianta2 no tylko że za niego nie ma kto grać.

0

Balde jest żenująco słaby. Tylko ma gaz i w miarę piłkę trzyma przy nodze. Reszta padaka.

3

Lewy po prostu posłał sondę za piłką Ramosa.

2

Wejscie na zlamanie żeber.

0

Genialna parada Oblaka. Cud miód.

1

Dostałem piłką w okno. Robert wariacie...

0

O kurwa mac ja pierole

0

Bardziej ewidentnego karnego się nie dało.

2

Penalti real madrid!!!!!!!!!!

3

Jak tak dalej pójdzie to Flick w końcu wystawi obronę Christensen- Martin. I to chyba będzie najlepsze rozwiązanie.

0

Cubarsi matko jedyna...

0

Balde ty totalny ogórku. :D

0

Pedri masterclasss

1

Klasyczek. Laga i sam na sam.

1

Wygląda na czystą pozycję niestety.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?