Technik
Dołączył/a: styczeń 2026
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Fermin znowu czysto, sedzia odgwizduje kolejne przewinienie.
1
Wyrok wydali, wyrok wykonali, żywcem pogrzebali.
0
Lewy przysuarezował teraz.
0
Jest i on, Ernesto vel. Kucacz.
3
Polska Legenda rozpoczyna strzelanie na Nou Camp Nou!!!!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kessie kto ma wiedzieć ten wie
4
Ale Messi nie ma telefonu
0
Ale tam był spalony. Gdzie linia?
0
@Czyhrynski poznaliśmy komentarz roku. Gratulujemy.
0
@tbas "z dwojga złego..."
9
Ucho lepiej broni od Balde. Z przodu dużo gorszy nie jest. Wole Ucho
1
No to w następnym meczu to bedzie musial chyba Xavi z emeryturki wrócić na jeden mecz
1
Kapitalne podanie Torresa
0
No to czekamy jutro na komunikat, ile pauzy Daniego Olmo.
0
Robur hattriczek, klasa
0
De Jong jednak umie wcisnąć trójkąt na padzie?
0
Fermin wkurwil Flicka
1
@konajoncek on mam wrażenie, że ma jeden cel w meczach. Jak najwięcej kółeczek z piłką.
0
@Virusk3 no wygrał yebany
0
W zime tu koniecznie musza przyjsc obrońcy. Z przodu nie ma tragedii. Ta obrona to dno i metr mułu. Laporta musi zrobić co sie da żeby te obronę wzmocnić.
2
Nie moge patrzec na tego Ding Donga. Z przodu zero, z tyłu zero.
0
@Roobo ogolnie w grze wygląda dobrze i pewnie przyjmuje piłki.
3
Lewy dzisiaj jest w świetnej dyspozycji.
1
Ale ciacho od Rashforda. Dziadek emeryt daje prowadzenie
0
Araujo łapie na spalonego jakby miał ping 400. Piłka juz była w locie jak on wybiegał :D no komedia
1
Dlaczego oni ustawiają linię obrony na 50 metrze? Przecież ostatnio sam Flick mówił, że za wysoko było. No kurła tak się nie da.
1
Sie kurwa zemscilo piorunem
0
No Lewciu nie kombinowal
2
Nie łudźmy się. Madryle wygrają po jakimś taśtasiu z karnego, którego nie było.