1

Fermin znowu czysto, sedzia odgwizduje kolejne przewinienie.

1

Wyrok wydali, wyrok wykonali, żywcem pogrzebali.

0

Lewy przysuarezował teraz.

0

Jest i on, Ernesto vel. Kucacz.

3

Polska Legenda rozpoczyna strzelanie na Nou Camp Nou!!!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Kessie kto ma wiedzieć ten wie

4

Ale Messi nie ma telefonu

0

Ale tam był spalony. Gdzie linia?

0

@Czyhrynski poznaliśmy komentarz roku. Gratulujemy.

0

@tbas "z dwojga złego..."

9

Ucho lepiej broni od Balde. Z przodu dużo gorszy nie jest. Wole Ucho

1

No to w następnym meczu to bedzie musial chyba Xavi z emeryturki wrócić na jeden mecz

1

Kapitalne podanie Torresa

0

No to czekamy jutro na komunikat, ile pauzy Daniego Olmo.

0

Robur hattriczek, klasa

0

De Jong jednak umie wcisnąć trójkąt na padzie?

0

Fermin wkurwil Flicka

1

@konajoncek on mam wrażenie, że ma jeden cel w meczach. Jak najwięcej kółeczek z piłką.

0

@Virusk3 no wygrał yebany

0

W zime tu koniecznie musza przyjsc obrońcy. Z przodu nie ma tragedii. Ta obrona to dno i metr mułu. Laporta musi zrobić co sie da żeby te obronę wzmocnić.

2

Nie moge patrzec na tego Ding Donga. Z przodu zero, z tyłu zero.

0

@Roobo ogolnie w grze wygląda dobrze i pewnie przyjmuje piłki.

3

Lewy dzisiaj jest w świetnej dyspozycji.

1

Ale ciacho od Rashforda. Dziadek emeryt daje prowadzenie

0

Araujo łapie na spalonego jakby miał ping 400. Piłka juz była w locie jak on wybiegał :D no komedia

1

Dlaczego oni ustawiają linię obrony na 50 metrze? Przecież ostatnio sam Flick mówił, że za wysoko było. No kurła tak się nie da.

1

Sie kurwa zemscilo piorunem

0

No Lewciu nie kombinowal

2

Nie łudźmy się. Madryle wygrają po jakimś taśtasiu z karnego, którego nie było.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?