Technik
Dołączył/a: styczeń 2026
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
za co czerwo dla leicester? sluszne? dopiero zalaczylem wiec nie widzialem
1
jak dla mnie to gdyby tylko byl zdrowy i nie wypadl z rytmu moglby byc to genialny transfer.. jeden z lepszych pomocnikow w formie
0
no bez jaj gol nie do obrony w ogole neuer by nie pierdnal nawet. cos gra grzmot dzis ale jak dla mnie ograniczony jakis jest kiedys inaczej gral. ludzie chca go umniejszyc wywyzszyc na sile barce neymara mesiego itd. najlepiej barca wywyzszy sie w meczu z realem i bez kitu zbedne sa te komenty niektorych
1
nikt nie zapomnial jestesmy za barcelona to wiaze sie z tym ze jestesmy przeciwko realowi. jak pique;) on robi teraz to samo co my pewnie, razem z suarezem lub alba, a nawet busquetsem.
0
real dobry atak kupa w obronie bilbao na wlasne zyczenie dostaje w pipe a powinni tu prowadzic
0
zizou chyba juz nie reklamuje dżileta bo cos zarosniety
0
aaa myslalem ze bedzie swieca
0
ja robie dla podwykonawcy ;)
0
troche czasu a co?
0
firma podwykonawcza nie dostala zlecenia wiec nikt nie przyszedl z karta. zazwyczaj instalator przychodzi komus na chate z karta i instaluje, lecz jak nie dostal z rana nikt papieru to pewnie poszlo cos nie tak na drodze cbok(centralne biuro obslugi klienta) a firma podwykonawcz. nawet jak ci powiedzieli ze dzis przyjdzie to nie przyjdzie bo musi byc zlecenie, a zlecenie przyjsc moze o okolo godziny 16 i nastepnie dodruk zlecen po 19 ale do wykonania jest nastepnego dnia, wiec przykro mi moze jutro :D to jest standard w UPC
0
rudy gol aleale
0
byl villa byl alba to jest i villalba
0
macku mecz sie skonczyl??
0
nie podchodz wiecej bo ci nie wychodzi
0
chyba inny mecz ogladasz skoro twierdzisz ze jest pewny
0
3-5-2 dwojka z przodu sandra i munir
0
stegen - douglas, bartra, vermaelen, adriano - samper, roberto, kaptoum - vidal, munir, sandro
1
jest nas trzech
0
ewentualnie powrot na lawke trenerska sir alexa
0
sam zrobilem trenera xaviego.
0
az teskno za takim alvesem
0
w sensie wiezadla
0
zouma zerwal kolano
1
Komentarz usunięty
0
to w takim razie przewaga dwoch zawodnikow. 11 +1 levante 11-1 barca
0
teraz roberto zostawil dziure w srodku
0
pique z malaga pauzowal co z toba
0
alvis do zmiany
0
no bo dzisiejsi to sie nadają na smar do czołgu.
1
dokladnie. najbardziej pojebana dyskusja o jakiej swiat slyszal.