Technik
Dołączył/a: styczeń 2026
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
kontuzja kolana
1
mogl jebnac w bande bania jezdziec bez glowy
5
hahahah i przerwal akcje kretyn
0
co za arash ja pierdole
0
de rossi ukłuje coś
0
teraz dzwiek opozniony na c+
0
oby to nie byli rzymianie z asterixa
0
co zajebal rogala...
0
busquets powinien to ladowac.
0
ktos chcial zeby suarez strzelal karne??????
0
chyba normalnie go wykonaja co?
0
ale przypajacowal..
1
jak dla mnie wyjebany duet nawet oyłowskiego mi nie byakuje
0
to brak szacunku ze nie daja im wyrownac
0
lepiej taka 300tna niz z karnego
0
w sumie to zrobia top 6 chyba
0
chyba w koncu na eleven za tydzien zobaczymy wszystkie bramki z tego meczu w top 5 edit: z pominieciem gola 2giego suareza neymara i gracza celty
1
osmieszyli celte strasznie. odwet konkretny az mi ich szkoda bo naprawde graja dobra pile.. ale na barce w takim gazie nie ma chuja i koniec
0
nokaut
0
jezeli chodzi o karnego to cos mi swita ze kiedys chyba titiemu i bodajze ljunbergowi nie uznali gola w meczu arsenalu mimo podobnego karnego ale nie wiem moze mi sie snilo
0
piec haha
0
o kurwa.
0
el karabin pichichi
2
alves ma cos z garem chyba
3
czasami mam wrazenie ze alba jest poprostu glupi albo grzeczniej mowiac niemądry..
0
neymar dzis wkurwia strasznie. spowalnia wszystkie akcje poki co
0
co za podanie..
40
wiekszosc miala dylemat czy na walentynki gdzies isc czy obejrzec mecz a ja kupilem dobre wino zrobilismy z moją pizze i siadamy przed tv ogladac mecz ;) takze pozdro i oby do przodu
0
juz 6 do jaja
0
aha dzieki za info :)