0

kontuzja kolana

1

mogl jebnac w bande bania jezdziec bez glowy

5

hahahah i przerwal akcje kretyn

0

co za arash ja pierdole

0

de rossi ukłuje coś

0

teraz dzwiek opozniony na c+

0

oby to nie byli rzymianie z asterixa

0

co zajebal rogala...

0

busquets powinien to ladowac.

0

ktos chcial zeby suarez strzelal karne??????

0

chyba normalnie go wykonaja co?

0

ale przypajacowal..

1

jak dla mnie wyjebany duet nawet oyłowskiego mi nie byakuje

0

to brak szacunku ze nie daja im wyrownac

0

lepiej taka 300tna niz z karnego

0

w sumie to zrobia top 6 chyba

0

chyba w koncu na eleven za tydzien zobaczymy wszystkie bramki z tego meczu w top 5 edit: z pominieciem gola 2giego suareza neymara i gracza celty

1

osmieszyli celte strasznie. odwet konkretny az mi ich szkoda bo naprawde graja dobra pile.. ale na barce w takim gazie nie ma chuja i koniec

0

nokaut

0

jezeli chodzi o karnego to cos mi swita ze kiedys chyba titiemu i bodajze ljunbergowi nie uznali gola w meczu arsenalu mimo podobnego karnego ale nie wiem moze mi sie snilo

0

piec haha

0

o kurwa.

0

el karabin pichichi

2

alves ma cos z garem chyba

3

czasami mam wrazenie ze alba jest poprostu glupi albo grzeczniej mowiac niemądry..

0

neymar dzis wkurwia strasznie. spowalnia wszystkie akcje poki co

0

co za podanie..

40

wiekszosc miala dylemat czy na walentynki gdzies isc czy obejrzec mecz a ja kupilem dobre wino zrobilismy z moją pizze i siadamy przed tv ogladac mecz ;) takze pozdro i oby do przodu

0

juz 6 do jaja

0

aha dzieki za info :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?