Technik
Dołączył/a: styczeń 2026
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
i po bolu!!!!!!!!!!!
0
ajjj rudziutki az sie prosilo o lewite .
0
gdyby nie hajsy to obydwoch tych klubow nie byloby w lm. abramowicz to ruski odpowiednik szejka
0
jest zlatan jest impreza
0
no kur....aaaaaa allahu ty
0
kur... nie tu wstawilem
0
ronia przeczytala moj komentarz chyba bo zaczal konkretnie bombardowac hehe
1
szybko odpowiedzial
0
ale ronia jest rzadka
4
czlowieku zeby vidal nie byl przypadkiem uzupelnieniem dla roberto. vidal jest slabiutki w obronie.
3
rudy jest dzis kapitalny.
0
jeee kebab
0
pewnie. wystartowal lepiej jak w tamtym rekordowym roku
0
karne tylko dla busquetsa
0
ja tez pamietam. ciagle powtarzam ze busquets powinien strzelac
2
hahhaa ja pierdole
0
messi tera z wolnego
0
mascherano kryje manucho haha
0
szanse to oni stracili po czerwie. przypomne mecz z depor ;)
0
niby tak, ale byl tak minimalny ze moim zdaniem sedzia liniowy zmiescil sie w marginesie bledu. tylko powtorką mozna bylo go wychwycic
0
w koncu sedziowie poki co nie psuja meczu
0
chodzi bedzie zyl
2
czemu iniesta nie dal suarezowi
1
widzisz mlody wystarczy dograc
8
messi by skleil nawet petarde roberto carlosa
0
hahhaa casillas broni w levante?
0
jeeeee karnyy dla ceerka powrot maszyny
2
abrakadabra
11
teraz szybka zj.ebka w szatni od "wuefisty", jeszcze szybsze "abrakadabra" i ogien w drugiej polowie
1
raczej bole dupy