17

Nie ma co narzekać na Dembele. Gość tak podatny na kontuzję w 105 minucie jeszcze szarpie, a z drugiej strony Trinkiewicz który gra 40 min i sie przewraca o swoje nogi.

2

@Ynek polowa ludzi na tej stronie w piłkę grała tylko na konsoli w Fifę, w ktorej w 120 minucie jebiesz na pelnym gazie cale boisko. Przy strzale juz go chapnął skurcz za łydkę, dlatego taki strzał a nie inny.

0

Oj zemści się to.

0

Ku.wa ten sedziuś jest cienki jak sik pająka. Masakra co on gwiżdże.

0

No Leoś teraz musisz! Mam dosyć tej obrony.

1

Zabierzcie tego Trynkiewicza. Szóstą część dziadów gra dziś.

0

Z prawej?????!!!!!!!!!!!

2

@BrzydkiAS nie wypowiadaj się na tematy, o których nie masz pojęcia. Podejrzewam, że miałeś w 2014 roku 4 lata. Przestań więc pierdolić o jakiejś klątwie, jak ty nawet nie pamiętasz tego mundialu. Wyłącz Cartoon Network.

5

Nie no tego juz za wiele Trynkiewicz.

3

Trinkiewicz dzis wejście smoka ma :D

0

@martin86 fatalny to ty jesteś.

0

Ter Stegen. Kot.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Franki dejoN :D ferdek skoncz.

1

Hahahahahahahahahahhahahahabha

8

To jest niepojęte. Gość sie wybił jak Małysz i karnego gwizdnął.

2

Ten Firpo to jest jakis ierolniety

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@AmigoBlancos nie dość, że z Realu to w dodatku rudy :D i cyk donosik.

0

Można? Można. Szkoda, że Valdek out dopiero teraz, a nie latem.

1

Ja juz nie ogarniam tego Suareza.

4

Real w końcu jebnie zza 16tki.

2

WROCIL!

0

ii Malcom!!!

0

Suarez :D niemozliwy gośćiu.

4

Komentarz usunięty przez użytkownika

42

Zamknijcie japy i ogladajcie mecz janusze. Co wchodze na strone to tylko lament widze tu. Oceniac bedziecie mogli po sezonie, a nie teraz jak Barca gra jeszcze o 3 puchary. Czego wy oczekujecie do uja pana, ze kazdy bedzie je.any po 6 do jaja? Skonczcie ten lament

1

"Tylko lewą umi"

0

Stary dobry Pikuś dzisiaj.

2

Juz wyszedl.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?