Technik
Dołączył/a: styczeń 2026
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
17
Nie ma co narzekać na Dembele. Gość tak podatny na kontuzję w 105 minucie jeszcze szarpie, a z drugiej strony Trinkiewicz który gra 40 min i sie przewraca o swoje nogi.
2
@Ynek polowa ludzi na tej stronie w piłkę grała tylko na konsoli w Fifę, w ktorej w 120 minucie jebiesz na pelnym gazie cale boisko. Przy strzale juz go chapnął skurcz za łydkę, dlatego taki strzał a nie inny.
0
Oj zemści się to.
0
Ku.wa ten sedziuś jest cienki jak sik pająka. Masakra co on gwiżdże.
0
No Leoś teraz musisz! Mam dosyć tej obrony.
1
Zabierzcie tego Trynkiewicza. Szóstą część dziadów gra dziś.
0
Z prawej?????!!!!!!!!!!!
2
@BrzydkiAS nie wypowiadaj się na tematy, o których nie masz pojęcia. Podejrzewam, że miałeś w 2014 roku 4 lata. Przestań więc pierdolić o jakiejś klątwie, jak ty nawet nie pamiętasz tego mundialu. Wyłącz Cartoon Network.
5
Nie no tego juz za wiele Trynkiewicz.
3
Trinkiewicz dzis wejście smoka ma :D
0
@martin86 fatalny to ty jesteś.
0
Ter Stegen. Kot.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Franki dejoN :D ferdek skoncz.
1
Hahahahahahahahahahhahahahabha
8
To jest niepojęte. Gość sie wybił jak Małysz i karnego gwizdnął.
2
Ten Firpo to jest jakis ierolniety
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@AmigoBlancos nie dość, że z Realu to w dodatku rudy :D i cyk donosik.
0
Można? Można. Szkoda, że Valdek out dopiero teraz, a nie latem.
1
Ja juz nie ogarniam tego Suareza.
4
Real w końcu jebnie zza 16tki.
2
WROCIL!
0
ii Malcom!!!
0
Suarez :D niemozliwy gośćiu.
4
Komentarz usunięty przez użytkownika
42
Zamknijcie japy i ogladajcie mecz janusze. Co wchodze na strone to tylko lament widze tu. Oceniac bedziecie mogli po sezonie, a nie teraz jak Barca gra jeszcze o 3 puchary. Czego wy oczekujecie do uja pana, ze kazdy bedzie je.any po 6 do jaja? Skonczcie ten lament
1
"Tylko lewą umi"
0
Stary dobry Pikuś dzisiaj.
2
Juz wyszedl.