O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 125
  • Liczba komentarzy 139
  • Polecenia 167

Komentarze

0

@bernardFCB tak się składa, że oglądam każdy mecz i zawsze Puig mnie zachwyca, wyróżnia się wizją gry i zaangażowaniem na tle innych, do tego przyspiesza akcje. On jest najlepszym pomocnikiem od czasu Xaviego i Iniesty.

0

@emjot Messi miał często najwięcej strat w meczu i był jednocześnie najlepszym zawodnikiem. Zdradzę Ci tajemnice. Na tym to polega, zawodnik wysokiej klasy traci piłki, bo ryzykuje ale stwarza też sytuacje, właśnie tak gra Riqui. Natomiast jak widać preferujesz bezpieczną, nudną grę jak za Kumana i zero strzałów w meczu, bo po co ryzykować, lepiej podać do tyłu i nie stracić.

0

@Chlebek23391 masz rację. No ale nic nie poradzimy na to, że niektórzy mówią o graczach Barcelony, że nadają się na orlika. Pewnie trolle albo totalnie nie rozumieją, na czym polega jakoś piłkarska. Dla nich podanie do tyłu jest lepsze niż kreatywna próba podania otwierająca szansę na bramkę.

2

A ja widzę poprawę w obu meczach prowadzonych przez tego Pana. Widać różnicę. Kuman po prostu nie nadawał się. Teraz jest więcej dynamiki, wiary, wymian pozycji, strzałów i sytuacji. Jasne, do ideału daleko, ale to drugi mecz człowieka z nikąd.

0

@LatajacyHolender Dwa mecze bez Kumana i dwa dużo lepiej zagrane niż z Kumanem. Trener z łapanki robi lepszą robotę w kilka dni niż tamten w ponad rok. Można narzekać, ale był ruch, zaangażowanie, większa zmienność pozycji i pressing, a także sytuacje bramkowe. Co do Busquetsa się zgadzam.

Zobacz wszystkie

15

@Abominacja zgadzam się, na zmianę loga tez nie jest za późno :D

13

Wspaniała wiadomość :):) jestem przekonany, że będzie się oglądać grę Barcelony z przyjemnością. Powodzenia Generale!

9

Aktualnie nasz najlepszy pomocnik. Kreatywny, dynamiczny, grający do przodu niekonwencjonalnie, a nie jakieś passy w poprzek. Nie boi się grać 1v1 , czy uderzyć, wziąć odpowiedzialność na siebie. Kwestia tego, aby dostawał minuty, żeby poczuć się ważnym i przyzwyczaić do taktyki pierwszego zespolu.

9

@emjot po pierwsze to biegający, i to więcej niż reszta. Do tego jedyny, który próbuje grać niekonwencjonalne piłki.

6

Dobrze napisane. Kuman już dawno powinien zostać odprawiony, razem z Bartomeu.