O sobie

  • Zainteresowania Sport, muzyka, jedzenie, spanie, książki, taktyka. I dziewczęta!
  • Ulubiony zawodnik Cruyff
  • Ulubione zespoły Barcelona, Dżem, Pink Floyd
  • Barcelonie kibicuję od 2006.

Statystyki

  • Dni w serwisie 2035
  • Liczba komentarzy 180
  • Polecenia 1022

Komentarze

2

@IronSanHybrid a ja myślałem, że to ten e-learningowy WF :D

0

@NeroTFP a do tego, podobno "dla kolegi, na kadrze, walił konia".

13

Żenujące było to, jak Setien, skrajnie ofensywny trener, zabunkrował bramkę Barcelony po golu na 1:0. Żałosne bylo granie 5 obrońcami (Alba, Firpo, Lenglet, Pique, Semedo) oraz trzema pomocnikami ukierunkowanymi raczej na obronę w koncowce meczu. Żałosne było to, jak Barcelona Setiena miała 49% posiadania piłki w 52 minucie meczu. Świetnie wygląda kontrola meczu oraz widowiskowy, ofensywny futbol Barcelony pod wodzą nowego trenera. Mam flashbacki z najgorszych meczów EV.

I proszę skończyć z retoryką, ze oni nie sa przygotowani fizycznie. Barca Guardioli posiadała piłkę, a nie biegała 150km w meczu. Proszę nie pisać również, że z tą kadrą nic sie nie da grać, bo na każdej pozycji w Barcelonie gra topowy zawodnik - a na pewno obiektywnie lepszy, niźli jego odpowiednik w RS. Znienawidzony przez większość Ivan to wciąż zawodnik o świetnej technice, bardzo dobry taktycznie oraz inteligentny. Nie bez powodu wygrywał walke w podstawie u Lucho, EV i coraz częściej u QS. Wymownym jest fakt, że najlepszy gol, niestety nieuznany, padł po kontrze, a nie grze pozycyjnej.

Trzymam kciuki za Setiena, ale nie podoba mi się droga, która zaczynamy iść. Wielu użytkowników jest hipokrytami - krytykowali EV gdy wygrywaliśmy, miażdżyliśmy taktycznie przeciwników, a dziś chwalą trenera nieudolnie kopiującego pomysły EV po meczu, gdzie jedyny gol padł z karnego, Barca miała małą przewagę posiadanie ilość dryblingów w meczu była poniżająca, a końcówka meczu polegała na zaparkowaniu autobusu przeciwko RS. To piłkarze przegrali z Romą oraz Liverpoolem. Nie EV. Na tę chwilę nie podoba mi się futbol proponowany przez nowego trenera. Barcelonie nie przystoi.

0

@TheNekro94 na to czekałem B)

0

Mości Panowie - zarzucie jakimś czaderskim memem?

Zobacz wszystkie

108

Do złudzenia przypominają pewien klub. Omyłkowo nazywany najlepszym. Taki biały. Księżniczka Śnieżka tam gra. Trenerem był koleś, który zacinał się przy "por que?". Normalnie jakbym ich widział. Faule, kampania przeciwko nim, "zero agresji", czerwone kartki, deptanie Messiego, Barca rozstrzeliwująca przeciwnika, sędziowie z tak głębokimi kieszeniami, ze kasy dużo się zmieści, ale kartki gdzieś na dnie leżą.

Kto by pomyślał, że prowincja Madrytu zaczyna się już w Barcelonie...;)

92

I ta konsternacja, gdy wiesz, że bez trzech goli Sandro i dwóch goli Munira nie byłoby tego rekordu...

76

Semedo, Umtiti
Arthur (wraca po kontuzji), Arturo Vidal
Coutinho.

5 graczy, którzy nie grają wszystkich spotkań. Busi, który podzieli minuty z Rakiticem, a do tego wszystkiego w drugiej połowie nastąpią jeszcze dwie zmiany. Łącznie 8 zawodników odpoczywa, albo gra o wiele, wiele mniej. Gratisowo mamy mocny skład, który na papierze nie różni się mocno od podstawowego, więc prawdopodobnie wygramy (a przecież nie możemy sobie pozwolić na porażki). A Wy marudzicie.

Gdy drużyna przegra - będzie to wina Ernesto, bo przecież mógł wystawić Malcoma zamiast Suareza (bo przecież Malcom by strzelił, a Suarez nie, prawda? To oczywiste). Gdy Barca wygra - "hurr durr, znów Messi i drużyna ratują Valverde i jego decyzje, kurła, czekam asz Ernesto pszestanie mieć dobry dziyń, ftedy zoboczymy". I tak czekacie. Drugi sezon.

Rotowanie składem musi mieć sens, a sens ten widzi Valverde. Ogarnijcie się i przypomnijcie sobie, jak rotował Enrique, gdzie Rafinha grał zamiast Suareza, Messi na środku, a na lewym skrzydle nagle pojawiał się Adriano. Wy byliście zachwyceni, a w trzecim sezonie takie mecze kończyły się strasznie. Jak to pisał Kaczmarski: "Dajcie żyć po swojemu, grzesznemu, a i świętym żyć będzie przyjemniej". Niech Valverde robi, co do niego należy, bo na razie robi to perfekcyjnie.

Wprowadza dwóch zawodników po kontuzji, chce odbudować formę Coutinho, aby móc rotować częściej w dwóch liniach, daje zagrać Vidalowi od początku, a do tego Semedo, którego przecież kochacie. Dalej źle? Ogarnijcie się w końcu.

61

W końcu jakiś godny przeciwnik w białych trykotach...

( ͡° ͜ʖ ͡°)

50

Powiedział do Luisa: "sram na twoją pier*oloną matkę" (J. Kręcidło). Jak widać człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z czlowieka nigdy.