0

Ty się martw o Barcelone w 1/8 LM.

0

Pisze to osoba która napisała "hala łachy" eh szkoda mi ciebie . Zaraz idę spać bo rano idę do szkoły i co napiszesz mi ? Ty za to na mamy garnuszku bez roboty czy może ohp ?

0

Mówisz że się męczy? Real prowadzi 2-0 w 35minucie. Barca 2 bramkę strzeliła w 68 lecz to jednak Real się męczy ciekawe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?