No tak przecież przed meczem Real-Bayern to pewnie jako pierwszy pisałeś jak to Real w pizde dostanie a skończyło się 5;0. Juve to tylko mistrz Seria A. Atleti tylko mistrz PD. BVB szczęście w końcu pokonali ich 3;0 w pierwszym meczu no tak fart. Messi za to na MŚ strzelał dla samych najlepszych krajów Bośnia, Iran, Nigeria.
Przepraszam jaki jest kierunkowy do Barcelony 07 ? Z jakiej taryfy najlepiej dzwonić z taryfy 4.0 ? Rozumiem że Juventus , Galata i BVB to ogórki . W tamtym sezonie Real też pewnie trafił na samych leszczy ? BVB, ManU i jeszcze raz BVB, ale kibic Barcelony powie że Real jest słaby i trafia na samych leszczy.
No tak przecież przed meczem Real-Bayern to pewnie jako pierwszy pisałeś jak to Real w pizde dostanie a skończyło się 5;0. Juve to tylko mistrz Seria A. Atleti tylko mistrz PD. BVB szczęście w końcu pokonali ich 3;0 w pierwszym meczu no tak fart. Messi za to na MŚ strzelał dla samych najlepszych krajów Bośnia, Iran, Nigeria.
Komentarze
2
0
nie tu xd cx
4
No tak przecież przed meczem Real-Bayern to pewnie jako pierwszy pisałeś jak to Real w pizde dostanie a skończyło się 5;0. Juve to tylko mistrz Seria A. Atleti tylko mistrz PD. BVB szczęście w końcu pokonali ich 3;0 w pierwszym meczu no tak fart. Messi za to na MŚ strzelał dla samych najlepszych krajów Bośnia, Iran, Nigeria.
0
Myślisz ze Real sie potknie i zajmie 3 miejsce
0
Przepraszam jaki jest kierunkowy do Barcelony 07 ? Z jakiej taryfy najlepiej dzwonić z taryfy 4.0 ? Rozumiem że Juventus , Galata i BVB to ogórki . W tamtym sezonie Real też pewnie trafił na samych leszczy ? BVB, ManU i jeszcze raz BVB, ale kibic Barcelony powie że Real jest słaby i trafia na samych leszczy.
4
No tak przecież przed meczem Real-Bayern to pewnie jako pierwszy pisałeś jak to Real w pizde dostanie a skończyło się 5;0. Juve to tylko mistrz Seria A. Atleti tylko mistrz PD. BVB szczęście w końcu pokonali ich 3;0 w pierwszym meczu no tak fart. Messi za to na MŚ strzelał dla samych najlepszych krajów Bośnia, Iran, Nigeria.
2
1
Jak ja bym mu coś napisał to bym bana dostał a oni sobie mogą jeździć po rywalach?
0
A mi Neymar?
0
Real rozbił Atletico w Pucharze a więc nie było by sensu po raz 2 ich oglądać . Niech teraz Barca pokarze że potrafi pokonać Atletico.