Susel
Dołączył/a: listopad 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
0
nie tu xd cx
4
No tak przecież przed meczem Real-Bayern to pewnie jako pierwszy pisałeś jak to Real w pizde dostanie a skończyło się 5;0. Juve to tylko mistrz Seria A. Atleti tylko mistrz PD. BVB szczęście w końcu pokonali ich 3;0 w pierwszym meczu no tak fart. Messi za to na MŚ strzelał dla samych najlepszych krajów Bośnia, Iran, Nigeria.
0
Myślisz ze Real sie potknie i zajmie 3 miejsce
0
Przepraszam jaki jest kierunkowy do Barcelony 07 ? Z jakiej taryfy najlepiej dzwonić z taryfy 4.0 ? Rozumiem że Juventus , Galata i BVB to ogórki . W tamtym sezonie Real też pewnie trafił na samych leszczy ? BVB, ManU i jeszcze raz BVB, ale kibic Barcelony powie że Real jest słaby i trafia na samych leszczy.
0
Bo bez Barcy?
0
Tyle że w tamtym sezonie Real niszczył Barce hierarchia twoja coś się nie sprawdza.
0
Piękne bo bez barcy ?
1
Jak ja bym mu coś napisał to bym bana dostał a oni sobie mogą jeździć po rywalach?
0
Zajmuje 2 miejsce w lidze i gra dalej w LM ( jeszcze nie odpadł ) i jest 1/4 więc nie mów że jest słaby.
0
A mi Neymar?
0
0
Ja pier... dla Bale nie idzie mecz do już drewno ?
0
Ajax 2-0 Barca.
0
Masz racje Neymar strasznie nurkuje.
0
Barca 75% hahahah
0
Real rozbił Atletico w Pucharze a więc nie było by sensu po raz 2 ich oglądać . Niech teraz Barca pokarze że potrafi pokonać Atletico.
0
lub Atletico , Real , Bayern , Chelsea
0
Ale Barce kładli jak chcieli.
0
Bo Sedzia pomaga tylko Realowi ...
0
Daj do Messiego? A co on ich jakiś Bóg?
0
0
tyle że nie grał dziś x ogórkami
0
3 karne ? haha a 4 kartki w 1 połowie dla Atletico ?
0
Z tego co wiem to karny to nie gol. A i powinny być jeszcze 4 kartki dla Atletico.
0
Tak nie dając 4 kartek dla Atletico.
0
chyba po to jest aby strzelał a nie że go to ratuje
0
0
0
Tyle ze wtedy był Guardiola