Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@John_Doe Udaru dostałes? W siatkówce polski zespół wygrał finał LM i grał w nim pare razy. Jesteśmy podwójnymi mistrzami świata i mamy brąz mistrzostw europy o innych sukcesach nie chce pisać bo jest ich ZA DUZO.
W jakich czasach piłkarze je zdobywali? W czasach prehistorycznych kurtyna. Dla kopaczy sukcesem jest awans na wielka impreze
1
@barcelonaLM Trzeba być bezmózgim yeti co sie będziesz ograniczać ;)
1
@DonMatteo901 Tylko,że my płaczemy po przegranym cwiercfinale a nie po kolejnej kompromitacji w fazie grupowej od taka drobna różnica
0
Za 3 lata to sukcesem może byc awans z grupy o ile sie na igrzyska dostaniemy.
Kto będzie grał w ataku? Kurek? On już będzie po 2 stronie rzeki. Kto zagra z Leonem? i Co znowu będziemy kur patrzyć na bezpłciowego Drzyzge? Nie wygląda to dobrze...
@Encore Popraw mnie jeśli się mylę ale chyba nie widać kogoś kto by zastąpił Kurka i Drzyzge.
3
@MesQueUnClub96 Np Grbic. Alekno to by rozniósł tych siatkarzy po meczu
0
@Xxxbarca4ever On i tak chciał odejsc.
1
@MarFan Alekno xD? On nigdy Polski nie poprowadzi.
0
To kto za Heynena? Grbic?
0
@El Plutoninho Sliwka i Kubiak zasłużyli. Bezjajeczni w kazdym elemencie gry. Sliwka to sie skompromitował wrecz
0
@AntekGriezmann Niby kto? Człowieku kazdy pisał,że to bedzie trudny mecz...
0
@Kz1234 co ty pierd człowieku?
2
Sliwka po tym jego turnieju to lepiej niech do posredniaka idzie.
1
@Darkfin Napiszesz to jeszcze10x bezbeku?
1
Wstyd i Hańba żeby tylko 2 graczy u nas grało... Kubiak niech juz konczy kariere razem ze Sliwka obaj sie skompromitowali na turnieju
1
Wygraj 2x z rzedu MS zdobądz medal na ME i prawdopodobnie znowu out w 1/4 na igrzyskach...
0
Znowu kur się szykuje powtórka i koniec gry w 1/4... Po tym meczu Kubiak i Sliwka powinni miec odpoczynek od kadry.
1
Eh no jak my mamy grac jak tylko Leon i Kurek punktuja...
2
Kur blok panowie....
1
Leon się odpalił ale bydle :)
2
Sliwka to sie na placek nadaje
0
Ngapeth siada psychicznie powoli :)
2
Nie trawie Ngapetha. Zwykły buc
0
Heynen dziku kochany :)
0
Dramat. U nas gra 3 zawodników...
7
Żenada co my w tym bloku wyprawiamy. Tak sie grac nie da
2
@barcelonaLM A eric?
0
10-3 w bloku dla Francji...
0
Grac kur bez bloku prawie 2 sety jprdl.
5
Miękkie faje w tym secie... Nic kur blokowac nie potrafia. Bez bloku znowu out w 1/4
0
Zero finezji u naszych...