0

@AmigoBlancos Dziwi cie to? Czy to Rambla czy Kafejka zawsze znajda się ludzie odklejeni żeby daleko nie szukać spójrz w dół.

0

@FC1899Barca Nigdy nie robię kopiuj wklej jak to kolega wyżej ma w zwyczaju ani o wulkanach ani o Lotr. Mam swoja wiedze i się nią dziele. Natomiast ja w przeciwieństwie do ciebie nie wchodzę w tyłek Lewemu. Już czuje ten ból dupy jak znowu obejdzie się smakiem.

Powiem więcej sam dokładnie robisz ctr + v a mi to wspominasz mimo,że jest to kłamstwo. Wiec nie ośmieszaj się.

11

@skubi99 Ja o wulkanach mam pojecie wiec sie wypowiadam. On o polityce nie a i tak pisze głupoty. Kurtyna.

Jaki to jeden z większych przygłupów w polskiej polityce i cytowanie go powinno byc zabronione.

16

@FC1899Barca Nie wypowiadaj sie na tematy o których pojecia nie masz. Ten tekst o ludziach tuska to juz kolejna twoja kompromitacja

3

@MesQueUnClub96 Bezbekom mówiny nie

1

@kuz Turbodynoman

1

Ja tylko przypominam ze swinia jest tylko jedna i jest nia on

https://pliki.meczyki.pl/big700/284/5c7a614f6c604.jpg

2

@kaamil1910 Teraz jestem utuczona swinia :)

1

Nażarłem sie jak swinia.

6

Zielu ma problem z mięsniem posladków :)

Boli dupa na mysl o potężnej Legii :)

1

@MesQueUnClub96 Nienawidze Shreka nie rozumiem fenomenu tego filmu. Pingwiny o niebo lepsze

1

@MesQueUnClub96 Wszystko>Shrek

6

KoemanOut tak profilaktycznie

0

@DonMatteo901 Hipokrytka straszna. Jachira Spurek Stasko wszystkie siebie warte

2

No i jestem po przeczytaniu Encyklopedi sródziemia. Swietna ksiazka jako uzupełnienie m.in Silimarilionu. Istna kopalnia wiedzy o uniwersum. Polecam( Aczkolwiek ciężko ja dostac)

9

Ciekawostka

Bag end w Shire jest rezydencja zbudowana ok 2880 roku trzeciej ery przez Bunga Bagginsa. W rezydencji tej mieszkali m.in Bungo,Bilbo,Frodo. Swego czasu siedzibe tu miał Saruman a po odejsciu Froda mieszkał tam Samwise z rodzina.
Była to typowa nora hobbicka ale zdecydowanie bardziej luksusowa.

@AssisMoreira @kazbychu @Fenyx @MiriamPijanicz @arsenallondyn0 @pele1282

0

@skubi99 Czego o tobie powiedziec nie mozna patrzac w historie twoich komentarzy.

0

@skubi99 Wez tym lepiej milcz jak masz pisac takie teksty jak wyzej. Oszczedzisz sobie kompromitacji. On ma racje i tyle.

0

@barcelonaLM Po tym co zrobił nie powinien miec prawa do tego ani nikt z jego swity

1

@Encore Prosta przyczyna. Nie chcieli widocznie by ktos ich podsłuchiwał a,że Queya i Sindarinem ludzie etc prawie nie mówili to ryzyko podsłuchu było znikome

0

@Encore Język którym sie posługiwał to nie Quenya a Sindarin. Sa to języki elfów.

Wspólna mowa to inaczej Westron.

1

@Encore Quenya na 90%. Raczej nie Sindarin.

0

@Encore Zalezy o która scene pytasz.

1

@zodiak_10 Powrót króla.

0

Robert Kapitan Grawitacja Mateja czy Marcin Buloklep Bachleda

1

@Encore Jadon Placek Sancho.

1

@Jakchcesz Rupert von Lewandowski

1

Arteta wyszydzany a Arsenal mocno odżył. Prawdopodobnie Ole szybciej straci prace niz Mikel xD

17

@FC1899Barca No ZP Leo i ból dupy polaków będzie cudny :)

0

@Transu96 No i fajnie ze jego plebiscyt sobie ten głupi ryj rozwalił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?