Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jest w Lechi duza poprawa w samej grze. Widze pewne pozytywy. Wynik nie jest dobry ale 2 polowa jest juz bardzo dobra
0
Ale Kozubal to kocur.
Baardzo dobra 2 polowa Lecha. Trzeba to oddac
0
@Rust_Cohle bez dyskusji
3
Swoja droga szacunek dla Dawida Mysliwca.
Bardzo dobra piłke gra Widzew. Gratuluje dobrego wyboru Widzewiacy jesli jacys tu sa.
0
@FcPortoFan1999 On tak grał i wczesniej.
1
@DonCarletto Wiem ale frustracja wychodzi. Ugotowany jestem od poczatku meczu praktycznie bo mam flashbacki z poprzednich miesiecy
0
@FcPortoFan1999 Ostatnie lata nie sa dla mnie zbyt udane pod tym wzgledem
Frustracja wychodzi nie bede sciemniac.
Czy to Lech czy Barca zawsze ktorys klub zawodzi a najczesciej oba.
1
@Comentateiro Komoromitacja Gurgula. On nie ma prawa wyjsc na 2 połowe
1
Nie winie trenera Lecha. Tu wychodzi problem który jest od odejscia Skorży.
Lech wchodzi w mecze bez koncentracji. 2 gole padaja po głupich błedach indywidualnych. Gurgul przy 1 nie przecina piłki potem głupi faul i gol po rykoszecie.
To samo jest z Barcelona.
Dopóki to sie nie zmieni dopóty Lech i Barca beda sie kompromitowac.
0
@adamek20151 Moja sprawa.
0
Komentarz usunięty
0
Kozubal pokazuje to czego nie pokazuje Gurgul. Boiskowa inteligencja i mamy kontakt.
Dawac Kasztana Anderssona.
0
@FcPortoFan1999 Kozubal mowi ci to cos?
0
Kur co kogo pilnuje ten typ?
Gurgul nie powinien nigdy wiecej zagrac w Lechu Poznan
Nigdy nie widziałem takiej niekompetencji w wykonywaniu swoich zadam.
Ba Loua musi wracac bo typ jest tragiczny
0
To jest komptomitacja Gurgula ten gol widzewa.
Ale nieee po co porzadny LO..
0
@EkspertzOrlikq Akurat ten fin jest całkiem dobry pytanie za ile i kiedy go kupia
0
@FcPortoFan1999 Wolałbym 3 pkt dla Lecha ale mysle ze remis bedzie
2
Zobaczymy co Lech pokaze sle biednie ta kadra wyglada bez Velde i Marchewy.
Mimimum 2 transfery sa potrzebne...
1
Tyle setek miec i nie prowadzic. To było pewne że sie zemsci
2
Radomiak sam sobie winny.
1
Skarcona Jagielonia. Kompromitujaca 2 połowa
3
Jakim cudem nie ma jeszcze 2-2...
0
To sie dieguez popisał
1
Bez spiny ale czy ktos ma brzydszy herb od Radomiaka?
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcScYIw4InYwh3icR2V6fHLxKjER65S_FJfOTw&s
Grafik płakał jak projektował xD
@macio_944
2
Kubicki robi pasztet podlaski z Radomiaka xD
3
Brawooo Jaga 1-0
0
@FcPortoFan1999 Ale KO o panie xDDDD
0
@FcPortoFan1999 Oby Lech nie rozczarował ale smierdzi remisem mecz z Widzewem
2
@Barcasub Kur typie nie każdy interesuje sie siatkówka... Niech kazdy sobie ogląda co chce i kiedy chce.
3
Zaraz Jaga zrobi pasztet z Radomiaka :)