0

Jest w Lechi duza poprawa w samej grze. Widze pewne pozytywy. Wynik nie jest dobry ale 2 polowa jest juz bardzo dobra

0

Ale Kozubal to kocur.

Baardzo dobra 2 polowa Lecha. Trzeba to oddac

0

@Rust_Cohle bez dyskusji

3

Swoja droga szacunek dla Dawida Mysliwca.

Bardzo dobra piłke gra Widzew. Gratuluje dobrego wyboru Widzewiacy jesli jacys tu sa.

0

@FcPortoFan1999 On tak grał i wczesniej.

1

@DonCarletto Wiem ale frustracja wychodzi. Ugotowany jestem od poczatku meczu praktycznie bo mam flashbacki z poprzednich miesiecy

0

@FcPortoFan1999 Ostatnie lata nie sa dla mnie zbyt udane pod tym wzgledem

Frustracja wychodzi nie bede sciemniac.
Czy to Lech czy Barca zawsze ktorys klub zawodzi a najczesciej oba.

1

@Comentateiro Komoromitacja Gurgula. On nie ma prawa wyjsc na 2 połowe

1

Nie winie trenera Lecha. Tu wychodzi problem który jest od odejscia Skorży.

Lech wchodzi w mecze bez koncentracji. 2 gole padaja po głupich błedach indywidualnych. Gurgul przy 1 nie przecina piłki potem głupi faul i gol po rykoszecie.

To samo jest z Barcelona.

Dopóki to sie nie zmieni dopóty Lech i Barca beda sie kompromitowac.

0

@adamek20151 Moja sprawa.

0

Komentarz usunięty

0

Kozubal pokazuje to czego nie pokazuje Gurgul. Boiskowa inteligencja i mamy kontakt.

Dawac Kasztana Anderssona.

0

@FcPortoFan1999 Kozubal mowi ci to cos?

0

Kur co kogo pilnuje ten typ?

Gurgul nie powinien nigdy wiecej zagrac w Lechu Poznan

Nigdy nie widziałem takiej niekompetencji w wykonywaniu swoich zadam.

Ba Loua musi wracac bo typ jest tragiczny

0

To jest komptomitacja Gurgula ten gol widzewa.

Ale nieee po co porzadny LO..

0

@EkspertzOrlikq Akurat ten fin jest całkiem dobry pytanie za ile i kiedy go kupia

0

@FcPortoFan1999 Wolałbym 3 pkt dla Lecha ale mysle ze remis bedzie

2

Zobaczymy co Lech pokaze sle biednie ta kadra wyglada bez Velde i Marchewy.

Mimimum 2 transfery sa potrzebne...

1

Tyle setek miec i nie prowadzic. To było pewne że sie zemsci

2

Radomiak sam sobie winny.

1

Skarcona Jagielonia. Kompromitujaca 2 połowa

3

Jakim cudem nie ma jeszcze 2-2...

0

To sie dieguez popisał

1

Bez spiny ale czy ktos ma brzydszy herb od Radomiaka?

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcScYIw4InYwh3icR2V6fHLxKjER65S_FJfOTw&s

Grafik płakał jak projektował xD

@macio_944

2

Kubicki robi pasztet podlaski z Radomiaka xD

3

Brawooo Jaga 1-0

0

@FcPortoFan1999 Ale KO o panie xDDDD

0

@FcPortoFan1999 Oby Lech nie rozczarował ale smierdzi remisem mecz z Widzewem

2

@Barcasub Kur typie nie każdy interesuje sie siatkówka... Niech kazdy sobie ogląda co chce i kiedy chce.

3

Zaraz Jaga zrobi pasztet z Radomiaka :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?