Suarez_Barca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2014
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Żenada!
0
Dawać to i mogą 5mln, ale Klopp przecież to wyśmiał.
0
Kurcze, ale ten Halilović to będzie kozak za 2-3 lata. Ciągle szuka gry, technikę ma idealną, prowadzenie piłki w stylu Messiego, no i wreszcie te podania ale Xavi i Iniesta. Oby Lucho dawał mu jak najwięcej minut w pierwszym zespole.
0
Casillas najlepszy... niczym Wakabayashi!
0
Tymczasem MATTHIAS GINTER za 10mln euro (10!) w BVB... Tak się robi transfery! Za 2-3 lata będzie wart 40-50.
0
Balanta i Ginter (łącznie ok. 30-40 mln).
0
Chyba mu się przytyło...
1
Już cię widzę jak ty byś przekazał ok. 50 tysięcy złotych na kogoś obcego... Nawet jakbyś zarabiał tyle co oni...
0
Di Maria na tej focie wygląda jak jakiś anorektyk..
1
Rojo za Albe :D?
1
Akurat znowu ma racje...
1
11-ka turnieju według mnie:
Navas - Rojo - Lahm - Hummels - Garay - Mascherano - Kroos - Mueller - Robben - James - Messi
MVP MŚ - Mascherano
3
Żenada! Mój idol, ale nie zasłużył na tę nagrodę... Już bardziej zasłużył Mueller, a najbardziej JAVIER MASCHERANO. To co "Szefunio" czyścił w tym turnieju to coś niesamowitego.
0
Jak się nie wykorzystuje takich sytuacji jak HIGUAIN i PALACIO to nie można być MŚ!
0
Najlepszy tekst Szpakowskiego w 1 połowie? Rikoli to kit...
"Potencji Messiego" :D!
0
No dzisiaj tak, ale jednak nie ma co się dziwić jak nęka go Lahm i Mueller.
2
Największe odkrycie na MŚ w zespole Argentyny? Biglia! Czyszczą wszystko z Mascherano, choć Rojo i Perez też wymiatają.
2
Aguero za Higuaina i jedziemy! W 70 minucie Di Maria za zmęczonego Lavezziego i dobijamy szwabów!
2
Higuain - 80mln?
6
Finał 2002r. Marcos, Lucio, Edmilson, Roque Junior, Cafu, Silva, Kleberson, Ronaldinho (85' Juninho), Roberto Carlos, Ronaldo (90' Denilson), Rivaldo. Wtedy taki Neymar grzałby ławkę...
0
Szkoda, że Vlaar nie złamał nogi Ramiserowi. Jak ja tego kolesia nie trawie...
8
Brazylia znowu gra z NIEWIDZIALNYM NAPSTNIKIEM :)
3
Szkoda, że większość tych transferów to niewypały. W sumei to tylko Overmars i Van Bronckhorst sie sprawdzili. Henry i Fabregas mimo wszystko nie grali już tak dobrze jak na Wyspach.
2
Ja im kibicuje.
12
Za taki wpis powinien być ban...
0
Manolasem zainteresowany Arsenal i Juve. Cena to około 10mln euro... Taki obrońca i po takiej cenie! No, ale lepiej zapłacić 40mln za Marquinhosa - rezerwowego PSG.
2
Według MD Barcelona musi zapłacić za Suareza od 95-100mln euro.
0
Stawiam, że Bravo będzie nr 1... Szkoda, bo Ter Stegen to jest mega talent.
0
Oczywiście, że nie... Oczywiście też nie rozumiesz o co mi chodziło.
W takiej sytuacji jaka zaistniała sprzedaż SANCZEZA to nieporozumienie!
0
Bartomeu to porażka. Nie dość, że zostaniemy bez napastnika (Suarez do listopada ban, Neymar ciężka kontuzja, a Alexis w Arsenalu), to jeszcze wbili nóż w plecy Ter Stegenowi, który teraz pewnie przeklina podpisanie kontraktu z Barceloną.