0

Żenada!

0

Dawać to i mogą 5mln, ale Klopp przecież to wyśmiał.

0

Kurcze, ale ten Halilović to będzie kozak za 2-3 lata. Ciągle szuka gry, technikę ma idealną, prowadzenie piłki w stylu Messiego, no i wreszcie te podania ale Xavi i Iniesta. Oby Lucho dawał mu jak najwięcej minut w pierwszym zespole.

0

Casillas najlepszy... niczym Wakabayashi!

0

Tymczasem MATTHIAS GINTER za 10mln euro (10!) w BVB... Tak się robi transfery! Za 2-3 lata będzie wart 40-50.

0

Balanta i Ginter (łącznie ok. 30-40 mln).

0

Chyba mu się przytyło...

1

Już cię widzę jak ty byś przekazał ok. 50 tysięcy złotych na kogoś obcego... Nawet jakbyś zarabiał tyle co oni...

0

Di Maria na tej focie wygląda jak jakiś anorektyk..

1

Rojo za Albe :D?

1

Akurat znowu ma racje...

1

11-ka turnieju według mnie:
Navas - Rojo - Lahm - Hummels - Garay - Mascherano - Kroos - Mueller - Robben - James - Messi
MVP MŚ - Mascherano

3

Żenada! Mój idol, ale nie zasłużył na tę nagrodę... Już bardziej zasłużył Mueller, a najbardziej JAVIER MASCHERANO. To co "Szefunio" czyścił w tym turnieju to coś niesamowitego.

0

Jak się nie wykorzystuje takich sytuacji jak HIGUAIN i PALACIO to nie można być MŚ!

0

Najlepszy tekst Szpakowskiego w 1 połowie? Rikoli to kit...
"Potencji Messiego" :D!

0

No dzisiaj tak, ale jednak nie ma co się dziwić jak nęka go Lahm i Mueller.

2

Największe odkrycie na MŚ w zespole Argentyny? Biglia! Czyszczą wszystko z Mascherano, choć Rojo i Perez też wymiatają.

2

Aguero za Higuaina i jedziemy! W 70 minucie Di Maria za zmęczonego Lavezziego i dobijamy szwabów!

2

Higuain - 80mln?

6

Finał 2002r. Marcos, Lucio, Edmilson, Roque Junior, Cafu, Silva, Kleberson, Ronaldinho (85' Juninho), Roberto Carlos, Ronaldo (90' Denilson), Rivaldo. Wtedy taki Neymar grzałby ławkę...

0

Szkoda, że Vlaar nie złamał nogi Ramiserowi. Jak ja tego kolesia nie trawie...

8

Brazylia znowu gra z NIEWIDZIALNYM NAPSTNIKIEM :)

3

Szkoda, że większość tych transferów to niewypały. W sumei to tylko Overmars i Van Bronckhorst sie sprawdzili. Henry i Fabregas mimo wszystko nie grali już tak dobrze jak na Wyspach.

2

Ja im kibicuje.

12

Za taki wpis powinien być ban...

0

Manolasem zainteresowany Arsenal i Juve. Cena to około 10mln euro... Taki obrońca i po takiej cenie! No, ale lepiej zapłacić 40mln za Marquinhosa - rezerwowego PSG.

2

Według MD Barcelona musi zapłacić za Suareza od 95-100mln euro.

0

Stawiam, że Bravo będzie nr 1... Szkoda, bo Ter Stegen to jest mega talent.

0

Oczywiście, że nie... Oczywiście też nie rozumiesz o co mi chodziło.
W takiej sytuacji jaka zaistniała sprzedaż SANCZEZA to nieporozumienie!

0

Bartomeu to porażka. Nie dość, że zostaniemy bez napastnika (Suarez do listopada ban, Neymar ciężka kontuzja, a Alexis w Arsenalu), to jeszcze wbili nóż w plecy Ter Stegenowi, który teraz pewnie przeklina podpisanie kontraktu z Barceloną.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?