Użytkownik zbanowany
19 sierpnia 2015, 17:51
1
15 sierpnia 2015, 17:17
Widzieliście co zrobił Głowacki z Marco Huckiem :D? Amerykańscy komentatorzy prawie orgazmu dostali :D!
15 sierpnia 2015, 16:52
0
W rewanżu wygramy 4:0 i 5:0 po dogrywce. Zobaczycie :). Ter Stegen strzeli z główki na 4:0 w 93 minucie.
15 sierpnia 2015, 14:02
6
W rewanżu wygramy 4:0 i 5:0 po dogrywce. Zobaczycie :).
15 sierpnia 2015, 12:31
Szkoda Vermalena, bo momentami mi się podobał. Przede wszystkim świetna gra głową. Mówię o 1 połowie, która tylko oglądałem. Z Shakirą mogą stworzyć niezły duet tylko te szklane nogi Belga :/...
7 lipca 2014, 17:32
12
Za taki wpis powinien być ban...
12 lipca 2014, 22:53
8
Brazylia znowu gra z NIEWIDZIALNYM NAPSTNIKIEM :)
10 sierpnia 2015, 19:44
Przyzwyczailiście się do tych stroi? Bo mi się cały czas rzygać chce.
12 lipca 2014, 22:56
Finał 2002r. Marcos, Lucio, Edmilson, Roque Junior, Cafu, Silva, Kleberson, Ronaldinho (85' Juninho), Roberto Carlos, Ronaldo (90' Denilson), Rivaldo. Wtedy taki Neymar grzałby ławkę...
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
1
1
Widzieliście co zrobił Głowacki z Marco Huckiem :D? Amerykańscy komentatorzy prawie orgazmu dostali :D!
0
W rewanżu wygramy 4:0 i 5:0 po dogrywce. Zobaczycie :).
Ter Stegen strzeli z główki na 4:0 w 93 minucie.
6
W rewanżu wygramy 4:0 i 5:0 po dogrywce. Zobaczycie :).
0
Szkoda Vermalena, bo momentami mi się podobał. Przede wszystkim świetna gra głową. Mówię o 1 połowie, która tylko oglądałem. Z Shakirą mogą stworzyć niezły duet tylko te szklane nogi Belga :/...
12
Za taki wpis powinien być ban...
8
Brazylia znowu gra z NIEWIDZIALNYM NAPSTNIKIEM :)
6
Przyzwyczailiście się do tych stroi? Bo mi się cały czas rzygać chce.
6
W rewanżu wygramy 4:0 i 5:0 po dogrywce. Zobaczycie :).
6
Finał 2002r. Marcos, Lucio, Edmilson, Roque Junior, Cafu, Silva, Kleberson, Ronaldinho (85' Juninho), Roberto Carlos, Ronaldo (90' Denilson), Rivaldo. Wtedy taki Neymar grzałby ławkę...