Suarez_Barca
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: lipiec 2014
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
1
Widzieliście co zrobił Głowacki z Marco Huckiem :D? Amerykańscy komentatorzy prawie orgazmu dostali :D!
0
W rewanżu wygramy 4:0 i 5:0 po dogrywce. Zobaczycie :).
Ter Stegen strzeli z główki na 4:0 w 93 minucie.
6
W rewanżu wygramy 4:0 i 5:0 po dogrywce. Zobaczycie :).
0
Szkoda Vermalena, bo momentami mi się podobał. Przede wszystkim świetna gra głową. Mówię o 1 połowie, która tylko oglądałem. Z Shakirą mogą stworzyć niezły duet tylko te szklane nogi Belga :/...
0
Nadal będę twierdził, że Roberto to max. środek tabeli. Rafinha tylko trochę wyżej.
1
Dokładnie. Poza tym niech fioletowi mają "swoje 5 minut" na świętowanie.
0
Wczoraj po pierwszej połowie poszedłem spać, bo nie mogłem tego meczu oglądać. Kac mnie strasznie męczył. Rano dzwoni kumpel i mówi: "co to było?". Ja mówię, że co? Przegrali nie?" Ale jak powiedział 4:0 myślałem, że jeszcze śnie :D.
1
Nie ma co się stresować panowie i panie. Zimny kubeł na głowy się przyda.
Lech Poznań z Legią w SP zagrał jeden z najlepszych meczów w ostatnich 10 latach (oglądam prawie każdy mecz Lecha), a jak gra teraz? SP o niczym nie świadczy.
Inna sprawa, że to najwyższa porażka Barcelony od 15 lat?
Wczoraj zobaczyliśmy, że trzeba koniecznie kupić klasowego obrońcę i pomocnika. Pogba albo Verratti potrzebni są jak woda rybą.
2
Tyle kasy dają za tak słabego piłkarza, a nasz zarząd jeszcze marudzi?
0
Nie, ale drażnią mnie te stroje. Ten zarząd zrobił wiele złego. Najpierw umieścił nazwę sponsora na koszulkach, a teraz te poziome pasy.
Do tego "wy...." Cruyffa z CN.
6
Przyzwyczailiście się do tych stroi? Bo mi się cały czas rzygać chce.
0
Mówiłem, że TER STEGEN jest lepszy!
4
Wbiega Pedro do windy, a tam tartak...
3
Wchodzi Pedro do windy, a tam tartak...
0
0
Pique i Pedro fatalnie. Sergio nie dużo lepiej, a Rakitić nieźle.
0
0
Kownacki i Linetty z lecha by się przydali.
1
1
Kownacki ma 17 lat a już strzela i asystuje.
0
Urban do Barcy! 3-0 z Bilbao do przerwy!
0
0-0 padaka
1
Modric sie przeciez juz dawno ogolil. Nie oglondales Mundialu?
0
0
3
0
urlop mam do wrzesnia wienc spac chodze pozno
0
Halilovic na boisko za Rafinhe! Deulofeu za Pedro!
0
Urban - Bilbao 2:0