@Barcaa12 no właśnie nie mógł zablokować, bo Barcelona wykorzystywała dosłownie każdą możliwą lukę w przepisach ligi. A to że te przepisy od początku są durne to inna sprawa.
@Ptasior No to Courtois ma dość, ale jego trener nie. Gdzie tu niby jest hipokryzja? Bo w ekipie gdzie jest 30 osób nie wszyscy mają takie samo zdanie?
@KamQiX No facet od 2017 roku pracował jako lekarz w klubie. Był z nimi na każdym meczu i pewnie też na treningach. Przebywali z nim pewnie więcej czasu niż z niektórymi członkami rodziny
@Fantastyczny Chłopiec Też o tym tak myślałem, jednak jak umiera ktoś z rodziny piłkarza, to po prostu mu nie dajesz grać i reszta może to pociągnąć. A tu jednak zmarł człowiek, który jeszcze dziś był na treningu/odprawie czy po prostu w hotelu. Poza tym od lat pracował z nimi na codzień. To ma bezpośredni wpływ na nich wszystkich.
@Janas11224 Nie zapominaj że oprócz Ceballosa nie ma też Bellinghama i Fede. Praktycznie cała podstawowa pomoc wyleciała z tego meczu, to nie sam Ceballos :)
@daniel32778 Zagrał ostatnie 5 meczów po 90' a zaraz grają znowu z Atletico. Najpierw Carlo każdy hejtuje że nic nie rotuje a jak przed LM w końcu młodemu dał odpocząć to znowu jest mierny
@Mitch_Atleta Z Atletico moim zdaniem mu się należała czerwona, wtedy to miało zupełnie inny wydźwięk. Teraz z kolei burknął sobie pod nosem jak już odwracał się od sędziego
@FCBMati10 Nie wiem, jak ktoś ma trochę więcej obycia z angielskim to wie, że "fuck off" niekoniecznie musi oznaczać pejoratywy w stronę drugiej osoby. Analogiczna sytuacja byłaby, gdyby Lewego wyrzucił z boiska bo powiedział "no kurwa mać", a sędzia gdzieś kiedyś usłyszał że kurwa to panna lekkich obyczajów.
0
@Barcaa12 no właśnie nie mógł zablokować, bo Barcelona wykorzystywała dosłownie każdą możliwą lukę w przepisach ligi. A to że te przepisy od początku są durne to inna sprawa.
1
Alaba chyba najgorszy mecz w karierze :F
0
@Ptasior No to Courtois ma dość, ale jego trener nie. Gdzie tu niby jest hipokryzja? Bo w ekipie gdzie jest 30 osób nie wszyscy mają takie samo zdanie?
1
@KamQiX No facet od 2017 roku pracował jako lekarz w klubie. Był z nimi na każdym meczu i pewnie też na treningach. Przebywali z nim pewnie więcej czasu niż z niektórymi członkami rodziny
0
@Fantastyczny Chłopiec Też o tym tak myślałem, jednak jak umiera ktoś z rodziny piłkarza, to po prostu mu nie dajesz grać i reszta może to pociągnąć. A tu jednak zmarł człowiek, który jeszcze dziś był na treningu/odprawie czy po prostu w hotelu. Poza tym od lat pracował z nimi na codzień. To ma bezpośredni wpływ na nich wszystkich.
0
@ptrx Ty jesteś poważny? XD
2
@Cvzx Pewnie póki nie było zgody RFEF i La Liga to siedzieli cicho bo mogli im nadal kazać grać.
0
@Arcybiskup Spoko, to tylko Barcainfo źle użył tłumacza google
1
@AdrianFCB10 nasze linie kolejowe mają swoją reprezentacje?
2
@partymaker Od ponad 10 lat wiadomo że Atletico męczy bułe, żeś ameryke odkrył.
Czy tylko ja wole spać w nocy niż w dzień?
0
@Janas11224 Nie zapominaj że oprócz Ceballosa nie ma też Bellinghama i Fede. Praktycznie cała podstawowa pomoc wyleciała z tego meczu, to nie sam Ceballos :)
0
@daniel32778 Zagrał ostatnie 5 meczów po 90' a zaraz grają znowu z Atletico. Najpierw Carlo każdy hejtuje że nic nie rotuje a jak przed LM w końcu młodemu dał odpocząć to znowu jest mierny
0
@RomanGroza Dzięki temu komentarzowi wiemy, przed kim na pewno nikt nóg jeszcze nie rozłożył
1
@malicinho Sukcesja > Yellowstone > Soprano > Gomorra w tej kolejności
1
@Kgorecki2500 ja tylko dżalapinto
0
@tomek8756 Jeszcze troche i taka nie będzie mówiła że jest człowiekiem tylko człowiekinią ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@koziar Discord discordem, ale Microsoft sam ubił Skype tworząc Teams.
0
@SelloutCrowd Tak tak, 7 punktów tez już było niemożliwe do odrobienia i here we are.
0
@Mitch_Atleta Z Atletico moim zdaniem mu się należała czerwona, wtedy to miało zupełnie inny wydźwięk. Teraz z kolei burknął sobie pod nosem jak już odwracał się od sędziego
0
@FCBMati10 Nie wiem, jak ktoś ma trochę więcej obycia z angielskim to wie, że "fuck off" niekoniecznie musi oznaczać pejoratywy w stronę drugiej osoby. Analogiczna sytuacja byłaby, gdyby Lewego wyrzucił z boiska bo powiedział "no kurwa mać", a sędzia gdzieś kiedyś usłyszał że kurwa to panna lekkich obyczajów.
1
@Sulimo No mógł sytuacje opanować, aczkolwiek to podanie od obrońcy to jest czysty piłkarski kryminał i proszenie sie o guza
2
@Messibestplayerintheworld Transfery z BVB to ten sam sort co te z Ajaxu :P
1
@Rupert_Haubica Nigdy. Może po prostu jest cienki. Ferran jest od niego lepszy i bardziej zasługuje na minuty, tu chyba zero wątpliwości? :)
0
@bart_azz Plan pewnie jest taki, żeby zamknąć mecz w miarę szybko i w drugiej połowie dać odpocząć wyżej wymienionym :)
1
@PIWOSZ89 Ostatnio w pracy kompletnie losowo przypomniał mi się mój numer gadu-gadu :)
1
@Bobo25 https://www.uefa.com/uefachampionsleague/fixtures-results/bracket/
43
"Obrońca podniósł rękę. O to jednak dam spalonego" ~ NIE POWIEDZIAŁ ŻADEN SĘDZIA NIGDY. Nie wiem po cholere oni to robią.
8
Była dziś jakaś akcja Atalanty, w której ten pajac ręki nie podniósł?
0
Cubarsi to chyba jedyny stoper, którego wejście na boisko może być w sumie zmianą ofensywną, z tym jakie on piłki potrafi posłać :')
0
Bramka Gaviego, za łatwo