@LionelM95 8 piłkarzy z LaLiga masz i dlatego on ma 3 zgrania, jak zdejmiesz Kubo to masz 7 i mu spada, a reszcie zostaje bo mają zgranie z "innych źródeł" XD
@Criss18Barca@MaziFCB Daleki jestem od hejtowania go, ale mimo wszystko on loty obniżył już gdzieś w maju i od tego czasu jest cieniem siebie. To nie są wahania formy, a raczej pierwszy kryzys w jego grze, z którego póki co od miesięcy nie potrafi sie wydostać.
@Giwera No gra, ale nic w tym dziwnego że 18-latek potrzebuje obok siebie lidera z doświadczeniem. Obecnie obok niego grają albo młokosy takie jak on albo, łagodnie mówiąc, piłkarze nie grzeszący inteligencją boiskową.
@ACRAB95 Rok temu też na jesień Barcelona przegrywała mecz za meczem, może taki mają tryb przygotowań żeby szczyt był na wiosne. Pokrywałoby sie to ze słowami Flicka po wczorajszym meczu, że jest pewny że niedługo forma zespołu wzrośnie. Pożyjemy zobaczymy
@Andi18 "Muszą dobrze zacząć sezon" "Muszą zacząć gonić" "Teraz to już sie muszą obudzić" "Końcówka sezonu, muszą wygrywać" Zawsze możesz tak napisać, a prawda jest taka że są po prostu obecnie fatalni, Barcelona musi to wygrać i tyle.
Wiadomo, że lepiej tam zagrać niż nie grać, ale uważam że te KMŚ mocno odbiją się fizycznie w trakcie sezonu zespołom, które tam daleko zaszły. Chelsea i PSG właściwie dopiero wczoraj skończyły sezon, a taka Barcelona właśnie zaczyna przygotowania do kolejnego po czilerce na urlopach. Wyjdzie to wszystko za pare miesięcy
@PatrychoO Ale wiesz że nie trzeba być z kraju który sie reprezentuje? Nawet Margaret swego czasu startowała do eliminacji krajowych w Szwecji bodajże xd
1
@LionelM95 8 piłkarzy z LaLiga masz i dlatego on ma 3 zgrania, jak zdejmiesz Kubo to masz 7 i mu spada, a reszcie zostaje bo mają zgranie z "innych źródeł" XD
2
@Criss18Barca @MaziFCB Daleki jestem od hejtowania go, ale mimo wszystko on loty obniżył już gdzieś w maju i od tego czasu jest cieniem siebie. To nie są wahania formy, a raczej pierwszy kryzys w jego grze, z którego póki co od miesięcy nie potrafi sie wydostać.
1
@Giwera No gra, ale nic w tym dziwnego że 18-latek potrzebuje obok siebie lidera z doświadczeniem. Obecnie obok niego grają albo młokosy takie jak on albo, łagodnie mówiąc, piłkarze nie grzeszący inteligencją boiskową.
2
@ACRAB95 Rok temu też na jesień Barcelona przegrywała mecz za meczem, może taki mają tryb przygotowań żeby szczyt był na wiosne. Pokrywałoby sie to ze słowami Flicka po wczorajszym meczu, że jest pewny że niedługo forma zespołu wzrośnie. Pożyjemy zobaczymy
0
Miło dla odmiany czytać jakie smrody wychodzą z szatni Realu, zamiast ciągle o dymach w Barcelonie :F
0
@gumaz Zależy ile osób już przez tą 'kolejkę' przebrnęło :P Chyba musze zrobić "Przepraszam pan tu nie stał"
0
@gumaz Na inpostową było bardzo mało kodów, za dużo to tam nie wykupili
1
@lucca87 Na Christensenie nie można polegać, on więcej meczów w karierze opuścił przez dyskomforty i inne sraczki niż przez kontuzje
1
@Andi18 Barcelona też MUSI wygrać żeby mieć lidera :P
0
@Andi18 "Muszą dobrze zacząć sezon"
"Muszą zacząć gonić"
"Teraz to już sie muszą obudzić"
"Końcówka sezonu, muszą wygrywać"
Zawsze możesz tak napisać, a prawda jest taka że są po prostu obecnie fatalni, Barcelona musi to wygrać i tyle.
0
@Salchent Alvarez na LO to jest to o czym marzyłem
1
@barcanawieki Beckhamom tak nie odbijało jak im :V
0
@malicinho Patrząc na to jak kończą adaptacje gier to pewnie byłby chłam
1
Wiadomo, że lepiej tam zagrać niż nie grać, ale uważam że te KMŚ mocno odbiją się fizycznie w trakcie sezonu zespołom, które tam daleko zaszły. Chelsea i PSG właściwie dopiero wczoraj skończyły sezon, a taka Barcelona właśnie zaczyna przygotowania do kolejnego po czilerce na urlopach. Wyjdzie to wszystko za pare miesięcy
0
@FcPortoFan1999 I to wliczając przerwy
1
@Luciano99 Jakbyś Flickowi sprzedał De Jonga to byś miał ryj obity przez sympatycznego Niemca.
1
@DonAndrzejos Wniosek jest jeden. Trzeba pompować Alvareza to za rok za Lewego bedzie jak złoto
0
@FcPortoFan1999 I zapłacili 50 mln za gościa co sie nie wyróżnia, tak było xd
0
@PatrykBarca Inzaghi ponoć idzie do arabusów, jakieś Al Hilal czy cos
0
@LeoMessiiBarcaPepa jedyne co tu jest krindzowe i bezbekowe to twoje teksty o jebaniu mu z liscia i że ma paskudną morde xd
2
@dmcteam W Esktraklasie też grają Polacy i mi ich gra nie leży.
0
@partymaker A co to jego prywatny band był? Mało zespołów zmienia skład w trakcie działania? Chłop sie chyba wczoraj urodził ty
1
@MessiForeverTheBest Daj mu spokój, dopiero od pierwszej klasy ma angielski
0
@marcin62 Ja to po gameplayach itd. myslałem że to jest po prostu duże DLC do jedynki. Jako prequel ta gra wypada bardzo przeciętnie.
2
@Szlag Leighton Baines na zawsze w moim sercu
0
@PatrychoO Ale wiesz że nie trzeba być z kraju który sie reprezentuje? Nawet Margaret swego czasu startowała do eliminacji krajowych w Szwecji bodajże xd
2
@Nazio_87 de/bil
1
@Kapitan hawk Jaka strona taka ankieta
0
@jacobFCB Tylko potem właśnie sie kończy tym że taki Tah sie boi podpisać cokolwiek i woli iść do pewniaka
2
@jacobFCB Laporta zawsze gada że jest wszystko git, a potem po zamknięciu okienka trzeba walczyć w sądzie.