0

ile można dokonać zmian w tym meczu?

0

Messi, Villa, Pedro, Sanchez, Ibrahim to nie jest wielu napastników.

0

Messi dorastał przy jego boku :D przy wyższym "boku" już się wtedy nie dało :P

0

pepe powinien byc zawieszony już jak skopał jakiegos typa z getafe, powinien walczyc w klatce...

0

Ciekawe co murinio powiedzial na konferencji...

0

Alves głównie stopował Ronaldo :D bardzo dobry mecz Daniego

0

Villa, świetny gol! Sanchez jak na debiut w GD to nieźle, pokazał parę ładnych akcji. :)

0

Co za dureń to w ogóle do mediów puścił?

0

Nie rozumiecie, że Fabregas to nie jest defensywny pomocnik?

0

Valdes bohater. Jak z tym posiadaniem:D

0

Szpakowski - 50 razy w meczu mówi "AJ BĘDZIE OKAZJA" kiedyś był lepszy

0

TVP chociaz dwa razy w roku pokaże jakieś meczyki dobre. :)

0

Wg buków Real jest faworytem i wg mnie też ma lekką przewagę, ale liczę na remis, bądź wygraną. Na CN wygramy:)

0

scunad - racja

0

Oby się przełamał i strzelił na wyjeździe:)

0

Coś mi się zdaje, że będzie 1000+ komentów. :P

0

Ile komentów:D Dobrze, że Cesc przechodzi.:)

0

Niech się sprawdzi!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?