0

Dzisiejsza strata punktów Realu to najlepsze , co mogło nas spotkać :)

0

Ależ brama Alberto

0

Super mecz :D Bardzo cieszy gol Messiego prawą nogą :) Fabregas rozgrywa baardzo dobre spotkanie.

0

Należy podkreślić równiez asysty Messiego w klasykach. :)

0

ramos został 2 metry blizej bramkarza , a sedzia spalonego pokazuje...

0

Adan sie rozgrzewał, Casillasowi coś sie chyba stało. i może nie zagra w el clasico, ale tego bysmy nie chcieli.

0

Bilet na mecz Barca-Malaga pod koniec sezonu kosztował mnie coś około 45 euro... To za tyle można obejrzeć Gran Derbi? :) to fajnie :D

0

Szkoda trochę Tello, zjadła Go trema. Barca nie była tą prawdziwą Barcą w tym spotkaniu. Cóż, Real grał równiej w tej lidze i dlatego wygrali... Mówi się trudno i oglądamy dalej. ;)

0

wszystkie strzały w bramkarza...

0

Alexis gra dziś naprawdę bardzo dobrze :)

0

przypadkowo odbiła mu się od głowy?

0

Messi prawą nogą :)

0

Iniesta gra dziś jak nie Iniesta

0

Iniesta na razie słabo

0

to jest geniusz...

0

Nie wiem o co chodzi, karny ewidentny.

0

Alves zalicza asystę przy golu Marcelo! :)

0

dos santos traci i przechwyca, traci i przechwyca...

0

Puyol!!

0

Cuenca, coż on zrobił...

0

co robi senna?

0

co to jest

0

Fabs nie ma już siły...

0

chyba nie było karnego?

0

ale gorąco

0

Myślałem, że będzie 2 żółta Messiego... ufff

0

Carwalho...

0

K -A-P-I-T-A-N

0

spalony z kapelusza

0

haha aha pepe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?