0

Pique to kabareciarz :D widać, że atmosfera jest świetna :)

0

W drewniakach też by sobie poradził ;]

0

Brawo Leo! :)

0

4;0, oby ;]

0

Salomon nawet z pustego nie naleje... ;]

0

6-8 tygodni na naderwany mięsień? troszkę długo. Oby szybko wrócił.

0

Nie mamy szans z Realem w walce o niego. Nie jestem za tym ew. transferem...

0

do przewidzenia to było... oby został!

0

To, że grał w U-19 to już coś świadczy. :) Mam nadzieje, że wytrenuje tą lewą nogę, bo wszystko układa pod prawą. :D

0

3:0!

0

Moim zdaniem Mascherano był lepszym kapitanem, a Leo nie ma psychiki kapitana.

0

Zupełnie nie wiem dlaczego niektórzy ludzie mają pewne uprzedzenia do Keity. Ja tam go lubię :)

0

Akcja przy golu Fabregasa wyglądała jak z gry :D

0

Mam pytanie. Jaki jest rekord goli w sezonie strzelonych przez jednego piłkarza Barcelony?

0

Mam pytanie. Jaki jest rekord goli w sezonie strzelonych przez jednego piłkarza Barcelony?

0

Tacy bogaci, a murawki dobrej nie mają. :D

0

szafiks, racja nikomu nie podaje:D

0

tzard , bardzo dobry komentarz, brawo LEO!

0

Nie ma jakiejś grupy śmierci. :D Brawo LEO!

0

Będzie na eurosporcie?

0

Mało jak na City :D Nie chcę, zeby odszedl.

0

2:0 :D

0

Alves, Masche, Abidal, Adriano - tak myślę

0

tak, niezły typ po środku:D

0

Solidny zawodnik z niego:)

0

Czy ten filozof, który komentował supercopa ze Szpakiem nazywa się Miro Trzeciak?

0

natall

właściwie to angielski potrzebny mu tylko do wywiadów... :D może też dla własnej satysfakcji:)

0

Magiczna ta akcja przy golu Keity:D

0

Czy Kiko grał dobrze?

0

chciałbym zupełnie rezerwowy skład :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?