Sprrite
Dołączył/a: sierpień 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pique to kabareciarz :D widać, że atmosfera jest świetna :)
0
W drewniakach też by sobie poradził ;]
0
Brawo Leo! :)
0
4;0, oby ;]
0
Salomon nawet z pustego nie naleje... ;]
0
6-8 tygodni na naderwany mięsień? troszkę długo. Oby szybko wrócił.
0
Nie mamy szans z Realem w walce o niego. Nie jestem za tym ew. transferem...
0
do przewidzenia to było... oby został!
0
To, że grał w U-19 to już coś świadczy. :) Mam nadzieje, że wytrenuje tą lewą nogę, bo wszystko układa pod prawą. :D
0
3:0!
0
Moim zdaniem Mascherano był lepszym kapitanem, a Leo nie ma psychiki kapitana.
0
Zupełnie nie wiem dlaczego niektórzy ludzie mają pewne uprzedzenia do Keity. Ja tam go lubię :)
0
Akcja przy golu Fabregasa wyglądała jak z gry :D
0
Mam pytanie. Jaki jest rekord goli w sezonie strzelonych przez jednego piłkarza Barcelony?
0
Mam pytanie. Jaki jest rekord goli w sezonie strzelonych przez jednego piłkarza Barcelony?
0
Tacy bogaci, a murawki dobrej nie mają. :D
0
szafiks, racja nikomu nie podaje:D
0
tzard , bardzo dobry komentarz, brawo LEO!
0
Nie ma jakiejś grupy śmierci. :D Brawo LEO!
0
Będzie na eurosporcie?
0
Mało jak na City :D Nie chcę, zeby odszedl.
0
2:0 :D
0
Alves, Masche, Abidal, Adriano - tak myślę
0
tak, niezły typ po środku:D
0
Solidny zawodnik z niego:)
0
Czy ten filozof, który komentował supercopa ze Szpakiem nazywa się Miro Trzeciak?
0
natall
właściwie to angielski potrzebny mu tylko do wywiadów... :D może też dla własnej satysfakcji:)
0
Magiczna ta akcja przy golu Keity:D
0
Czy Kiko grał dobrze?
0
chciałbym zupełnie rezerwowy skład :)