Rpspider
Dołączył/a: październik 2019
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Herbert Nie ważne kto głosuje, ale kto głosy liczy :-)
2
Co za czasy. Kiedyś Barca wygrywała wszystko, a teraz każdy mecz to wyzwanie. Mam nadzieję, ze postawienie na młodych w przyszłości przyniesie korzyści. I pomyśleć, że profesjonalny klub, a był zarządzany jak agencja państwowa, bez ładu i składu i konroli.
0
@rk Na tę chwilę to Barcelona to jedna wielka porażka pod każdym względem. Messi powinien odejść ale nie za darmo tylko za sensowną kwotę za którą można by było przebudować skład.
2
@stone80 jakby komorka na stole brzęczała
0
@borys27 Był taki sezon przed Guardiolą, że Barca w LM biła rekordy bramek i nie przegranych meczy, a w lidze grała bardzo słabo. Następnie zaczęła przegrywać wszystko z wszystkimi. Podobnie czuję się teraz. Niby cacy, niby jeszcze wygrywają, ale jak się patrzy na finał z Athletico, jak rośnie forma Realu i jak grają czołowe kluby europejskie, to widać nadchodzące kolejne przegrane. Trener powinien dawno być zmieniony (po przegranej z Liverpoolem w LM?). Mam nadzieję, że teraz nawet jak już nic Barca nie zdobędzie, to w przyszłym sezonie zacznie być tylko lepiej. I nawet jak będa przegrane mecze, to będzie się dało patrzeć na ładną, ofensywną i radosną grę, a nie snucie sie piłkarzy po strzeleniu 1ej bramki.