1

@Braniś Toure człowieku, co mecz wylewają niewyobrażalną dawkę ścieku na sędziów. Nie po meczu a przed, nagle sędziuje im Gil i jest cacy? Ukazał się już filmik szkalujący Gila na RM TV? Bo jeśli nie to tylko potwierdza moja hipotezę. VAR to póki co przeszkadza Realowi, Ancelotti zasłynął już z wypowiedzi że powinno się korzystać mniej z VARu.

2

""Zostawcie w spokoju Gila Manzano”
Carlos Carpio, zastępca redaktora naczelnego dziennika MARCA, w najnowszym tekście dzieli się swoimi przemyśleniami wyboru sędziego na zbliżający się Klasyk oraz ogólnej atmosfery wokół arbitrów w Hiszpanii. Przedstawiamy spostrzeżenia dziennikarza. Nastawienie przeciwko sędziom stało się nie do zniesienia."

Przecież to jest jakaś jawna choroba dwubiegunowa xD co mecz wylewają niewyobrażalną ilość pomyj na sędziów za pośrednictwem RM TV a teraz będą się jawić jako obrońcy sędziów. Coraz bardziej zaczynam myśleć że coś jednak Gila ze śmietankowym i łączy.

0

@MaroBrd czyli podsumowując, planując przebudowę stadionu za wstępnie pół miliarda euro nie bierzesz pod uwagę wszystkiego co trzeba zrobić? Ja przy budowie domu kilka miesięcy zastanawiałem się o czym jeszcze zapomniałem a jest to inwestycja nieporównywalnie mniejsza i chcesz mi powiedzieć że w trakcie remontu zorientowano się że może by jeszcze to a może by jeszcze tamto? Przecież to nie jest poważne a za taki klub ma się Real. Stadion Schalke to tylko przykład, stadiony w Ameryce, stadion Tottenhamu to to tak na szybko z.glowy obiekty z chowanymi murawami więc nie, nie jest to nic nowego. Nowe jest jedynie to że ta murawa chowa się w dół a nie rozjeżdża, chociaż nie szukałem czy takie rozwiązanie było gdzieś stosowane. Nadal więc uważam że jest to dwukrotne niedoszacowanie inwestycji co zajeżdża groteskową amatorką w kontekście tego że Perez ma firmę budowlaną.

0

@yzyr no i właśnie dlatego uważam że Real pluje w ten sposób na kibiców z całego świata bo ich w sumie jest pewnie kilka milionów a stadion pomieści kilkadziesiąt tysięcy.

0

@MaroBrd już mi się nie chce szukać ale wydaje mi się że miasto dokłada się coś do tego parkingu. To raz, dwa to jak właściciel firmy budowlanej, prezes klubu pracuje rozbudowę stadionu bez zapewnienia infrastruktury wokół, i to tak podstawowej jak parking? Jeśli w trakcie orientujesz się że niedoszacowales to dobierajac kasę chyba zastanawiasz czy o niczym nie zapomniałeś? xD to wygląda z boku tak że Perez powiedział, remontujemy stadion i wszyscy przyklasneli bo wiadomo Perez wie najlepiej. W trakcie remontu Perez stwierdza a może by tak chowaną murawę (umówmy się to nie jest nic nowego, jeśli dobrze pamiętam to Schalke miało chowaną murawę już lata temu) i dobierają kasę bo jednak braknie. Zrobili murawę i pojawia się pytanie, a z parkingiem co? I znowu trzeba dobierać kasę. Takie planowanie to może być przy budowie domu przez średnio rozgarniętą rodzinę ale nie przy inwestycji za ponad miliard euro.

0

@lampka czy czasami do tego parkingu nie dokłada się miasto?

0

@Muevertigo transmisje z meczów Realu u siebie zaczynają się jak już piłkarze są praktycznie na boisku, wcześniej można oglądać tylko stadion z zewnątrz. Być może o tym nie wiesz ale piłka nożna to rozrywka, jak kino, teatr czy koncert. W każdej branży razem z rozwojem technologicznym i wszechobecnymi social mediami jest coraz więcej "kuchni". Co takiego piłkarze robią w szatni przez te 5 min czego nie można by pokazać w telewizji? Oni są tam dla ludzi o dzięki ludziom. Nie ma tu mowy o kamerach w domu ale na stadionie, gdzie kibice płacą za bilety, często nie mało a Co którzy nie mogą być na stadionie płacą za transmisje telewizyjne. Jaki więc logiczny argument przemawia za wyrzuceniem kamer ze stadionu?
Ja napisałem Ci że martwilbym się brakiem pluralizmu gdyby sprawa Negreiry była pomijana tutaj a w zamian byłoby obszerne info o głosowaniu za pensja Tebasa. Po drugie, gruby Tebas trzyma za jaja wszystkie kluby w LL bo zdecydowana większość klubo ma problemu z FFP, Real obecnie jest spokojny ale nie zawsze tak było i zapewniam Cię że nie zawsze tak będzie.

0

@MaroBrd zauważ szanowny kolego że Perez niedoszacował dwukrotnie, nie raz. Bo to jest drugi raz kiedy dobierają kasy no brakło. Dlaczego ja miałbym nie wytykać tak poważnych błędów w planowaniu jednocześnie czytając o FC Dźwigni itp.?

0

@lampka a skąd Oni wiedzieli już rok temu że będzie zaciągnięty miliard skoro dopiero teraz dobijają do tej kwoty dobierając kasę już 2 raz? Jeśli by spodziewali się miliarda kosztów to nie myślisz że już poprzedni razem wzięli by wystarczająco dużo aby dobić do tej kwoty?

0

@BordowyPtak nie do końca. Z tego co da się znaleźć w internecie to dzielenie się przychodami nie dotyczy tylko karnetów.

1

@Muevertigo myślę że przy tematach z Negreira ten z głosowaniem pensji tebasa jest najmniej umierający Barcelonie xD dodatkowo ten Twój niepokalany Real zdaje się że najchętniej samodzielnie nadawałby swoje mecze na RM TV w standardach koreańskich, z jakimś 2 godzinnym opóźnieniem tak aby porażek w razie czego nie transmitować. Propaganda już tam jest zbliżona, Real pluje na kibiców nie godząc się na transmisję ze stadionu przed i po meczu więc może kiedyś się doczekacie oglądania samych zwycięstw swoich niepokalanych pociech :)

0

@lampka pokaż jakieś źródło z przed roku xD

8

@AduŚ07 no to przyszedł Lewandowski i powiedział dokładnie coś odwrotnego. Po pierwszym okresie przygotowawczym powiedział że jest zaskoczony intensywnością i że w Bayernie wyglądało to bardzo podobnie. Nie wiem więc jakie te filmiki oglądasz. Po za tym jakbyś zebrał czas tych filmików, wszystkich jakie oglądałeś to nie uzbierał byś pewnie 2 pełnych treningów.

0

@merdtotsom przecież to zostało już upublicznione dawno temu. 1,5 mld zabezpieczone z udziałem około 20 inwestorów jeśli dobrze pamiętam. Tak że jak widać Barca w miarę realnie oszacowała koszty przebudowy a Perez mydlił oczy od początku że za 500 mln zrobi xD a jak się okazuje i 1 mld może być mało.

2

@AduŚ07 przecież Ty widzisz 3 minutowy filmik z 2 albo 3 sesji treningowych po 1.5 albo 2 godziny xD na tej podstawie oceniasz jak ciężko pracują na treningach?

2

Aż z ciekawości rzuciłem okiem na ten ich notatnik, ani wzmianki o wzroście kosztów remontu stadionu xD oni tam żyją w takiej bańce cudowności Realu że głowa mała xD dlatego ich poziom komentarzy i całego tego środowiska jest tak rynsztokowy bo co by nie mówić, tutaj nawet najmniej przyjemne dla nas tematy pojawiają się bez manipulacji, bez ściemniania i za to cenię ten portal i społeczność Blaugrany, za pluralizm, natomiast u śmietankowych za niedługo będą chcieli Pereza na papieża a cały skład jak i klub conajmniej kanonizować. Śmieszy mnie ta ich "społeczność" coraz bardziej.

0

Jak to możliwe że taki strateg jak Perez walnął się na 500 mln w szacowaniu kosztów przebudowy xD można się walnąć na 20-30 mln przy takiej kwocie może i nawet o 100 mln ale o 100% się walnąć? xD

0

@Alicja3500 właśnie miałem to pisać xD Real Madryt TV ma teraz nie mały problem co zrobić. Tradycyjnie napluć na sędziego przed meczem... No ale przecież on jest ich to się może obrazić. Ciekawe jak z tego wybrną bo jeśli nie ukaże się już tradycyjny filmik besztajacy sędziego przed meczem to by oznaczało że ten Gil faktycznie coś ma z nimi wspólnego.

1

@Kacper313 i po tym wszyscy w tunelu wstali i zaczęli bić brawo xD

0

@Braniś Toure a czyli czerwona dopiero jak noga/ręką/zebra itd. złamana? Czyli szybkie prześwietlenie na stadionie i sędzia czeka z kartką na obraz z prześwietlenia, który będzie wyświetlany na stadionowym telebimie, po tym dopiero jeśli złamana - czerwona, jeśli nie - żółta albo w ogóle żółta dla poszkodowanego za symulke. Zgłoś to Wngerowi bo chyba On się tam w UEFA zajmuje projektami zmian w piłce nożnej :)

1

@Szkeri95 jakie błędy na korzyść Barcy były w tym sezonie?

0

@Braniś Toure a czyli jak przypadkiem Bellingham by złamał nogę w kolanie Rakiticiowi to jest ok? Pokolenie po pleckach i ma rozbiegać? Gdyby tak ktoś Viniemu na kolano nadepnął to byś się tu splakal jak dziecko pierwszego dnia w żłobku.

0

@Szkeri95 i jeszcze jedno, płaczecie tam na notatniku jaki to Real jest pokrzywdzony, przypomnij sobie uznanego gola z Getafe, gdzie była ręka i spalony czyli 2 powody do anulowania bramki a jednak została uznana. Kolejny przykład to brak czerwonej w meczu z Atletico, kolejny to ręką Bellinghama w polu karnym, gdzie niby musiał się tak podeprzeć, mimo tego że już podpierał się na jednej ręce no i wczoraj.

0

@Szkeri95 no, to jakbyś tak dokładnie oglądał transmisje zauważył bys że sędzia podnosi rękę i gwiżdże(ma.gwizdek w ustach) zanim piłka przekroczyła połowę.
Ocampos dostał kolanem w plecy/zebra więc sędzia widząc co się stało przerwał akcje.
Co powiesz natomiast o Bellinghamie i jego stemplu w kolano Rakiticia? Czerwona? Czy za mało na czerwoną, bo gdyby ktoś takiego stempla przybił na kolanie Viniciusa to byście się zesrali na tym swoim notatniku. Poprzednio jak ten cudowny Bellingham wjechał bez piłki to też było cacy? Albo inaczej, jakby to Gavi zrobił to byłoby na okładkach wszystkich reżimowych mediów. Tak że wracaj na swój notatnik i wylewaj tam żale ze swoimi intelektualnymi kompanami.

0

@Szkeri95 o człowieku, nawet z tego linka co wkleiłes widać że Rudiger.najpoerw korkiem a potem kolanem ładuje się w Ocamposa. Starasz się udawać że nie jesteś śmietankowym trollem ale Ci nie wyszło. Tak, na notatniku jest narracja o przekręconym meczu, nawet tutaj się znaleźli pojedynczy niepokalani rycerze.

0

@Lokusekpl ale co było przekręcone?

30

Bellingham już 2 czerwone na koncie powinien mieć. Chłop ma immunitet większy od Gaviego widzę. Korkiem stempel w kolano, nawet żółtej ani faulu xD emocje opadają, real wygra ta ligę w tym sezonie z takim sędziowaniem.

3

@waletpl może z tego samego powodu dla którego śmietankowy kibic dodaje tutaj komentarze, co powinieneś wiedzieć doskonale.

4

Dodajmy jeszcze że Carvajal nie dostał nawet czerwonej w końcówce tamtego sezonu po kopnięciu z całej siły zawodnika Athleticu co jak się później okazało poskutkowało pęknięciem kości tego zawodnika. VAR nawet tego nie sprawdzał wtedy.

0

@Bobo25 jakie ma znaczenie ile dni posiadam profil na tej stronie? xD Kibicuje Barcelonie od conajmniej 13 lat, od kilku lat oglądam praktycznie wszystkie ich mecze a jeśli akurat nie mogę, oglądam powtórki i do tej pory nie razila mnie po oczach realizacja meczów jak w tym sezonie. Pisałem to już jakiś czas temu, również na tym portalu, m.in. o tym że oglądając mecze Realu powtórki że spornych sytuacji na potencjalna niekorzyść Realu są skracane do maksimum i pokazywane może raz, max 2 razy natomiast na potencjalna korzyść Realu wałkowane przez cały mecz. W druga stronę znowu jest to w meczach Barcelony, potencjalne sytuację na korzyść Barcelony są pokazywane marginalnie, raz, może 2 po kilka sekund natomiast na niekorzyść wałkowane przez cały mecz czy połowę. Nie wiem jak kibic Barcelony może tego nie zauważyć.a skoro nim jesteś to chyba rzuciło Ci się to w oczy.
Jedyne co napisałeś to że właściciel mediapro jest socio, ale na fakt że chłop pracował 20 lat dla Realu nie odpowiedziałeś w żaden sposób. Z resztą jeśli mnie pamięć nie myli on sam przyznał że robił z Realem dźwignie zanim Barcelona w ogóle o tym pomyślała w jednym z wywiadów. Więc przepraszam, ale twoje wybiórcze podejście do przytaczania faktów pozwala mi myśleć że jesteś jednak kibicem niepokalanego Realu I wturuje Ci tutaj w tym kilka osób powyżej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?