O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 653
  • Liczba komentarzy 112
  • Polecenia 299

Komentarze

0

@Dankhog a to nie wiem.

0

@Dankhog te białe?

0

@macio_944 przyjechali by na Sląsk to zobaczyli by jaki obiad się serwuje a nie jakieś madrytowskie podróby.

1

@macio_944 to lipa obiad, bez mizeri to nie to samo.

1

@macio_944 plus mizeria :)

Zobacz wszystkie

31

człowiek kupuje wszystkie mozliwe kanały sportowe by nie bawić sie w jakieś aplikacje i inne streamy. Wtedy jakies dziadostwo wykupuje prawa i spier... j.

Za jakis czas trzeba bedzie miec 10 aplikacji i 30 kanałów sportowych bo na kazdym z nich bedzie mozna tylko jeden mecz obejrzec.

26

19

17

@Woland10 W najbliższą niedzielę o godzinie 21:00 czasu polskiego będę wymyślać dla Was kolejne wypociny, a Wy raptem 4 dni przed tym wydarzeniem będzie się męczyć z polskim trolem na La Rambli, podczas gdy moderacja i inne wp siedzą w przytulnym pokoju, wypoczywają, regenerują się, piją elektrolity, ładują baterie i pewnie mają na tacy pokazane, jakim jestem dzbanem. To jest wg mnie kompromitacja taki dzbanuszek jak ja na tle użytkowników LR a nawet tych co kawe podają wypadam jak gumka z majtek. Trzeba pomyśleć i usunąć konto. Albo odpuszczasz całkowicie pisanie komentarzy i koncentrujesz się na ogólny rozwoju, albo kasujesz kontosiły. ABC funkcjonowania w społeczeństwie. Nie robi się takiego kompromisu. Dokladnie tak xd. Pisanie postów na takie na "łapu capu", a potem mam tego skutki. Mózg kontuzja, brak szarych komórek, zapewne też, może na zastrzykach będzie działał poprawnie.. La rambla przemęczona, wypompowana, ze mną oddycha rękawami już od około 2 lat. I się nie ośmieszajcie, po raz enty swoimi słabymi tłumaczeniami, bo naprawdę, jak to wytłumaczycie??! Ze jestem trolosdzbanos. Jeszcze jakby ten wp przypomniał sobie jakie posty dodaje i nie zachował zimnej krwi, jak prowokuje co dzien, to by się wkradła nerwowość, sytuacja byłaby jeszcze gorsza...

16

Jeśli jesteś dobry dla zwierząt- one będą Cię kochać do końca swych dni. Jeśli jesteś dobry dla ludzi, to chuk wie co z tego będzie.

https://iv.pl/images/91653240432583183a26c84aa0914db7.md.jpg

Media

Sonda

Kto Twoim zdaniem powinien dostać szansę pod nieobecność Gaviego?