Riv
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
63-400 Wysocko Wielkie, ul. Polna 8A
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
drużyna, która "nic nie grała" wywozi z CN bezbramkowy remis. Ciesz się w takim razie ze nie zagrali "czegokolwiek"
0
zawisza_czarny kiedy według Ciebie Real nie miał farta?
Zmień sobie lepiej nick na zawisza_ciemny
0
od kiedy 1/8 to ćwierćfinały
0
To chyba sami sezonowcy siedzieli na trybunach, przecież "prawdziwi" kibice, tacy jak na tej stronie, juz kilka(nascie) razy by go sprzedało i kupiło buffona. Tak, to z pewnością byli sezonowcy
0
Jasne, tak jak Ronaldinho...
0
Polac Katalończykowi
bolokorn - gdzieś Ty był jesienią, pewnie obgryzałeś paznokcie z wrazenia ze VV jest 10 razy lepszy od Ikera, a teraz wiaterek zawiał w druga stronę...
0
A co komentatorzy mają monopol na rację? posłuchaj sobie dziś "ekspertów" na typ2 po 20 i daj jutro znać czego ciekawego się dowiedziałes o Realu i Liverpoolu
"hehe"
0
Z wychowankiem to nie Szpak wymyślił
0
aprill "V Valdes bravo co znaczy klasa swiatowa druga bramka majstersztyk ,piekna asysta naszego bramkarza ,czasem zastanawiam sie czy on nie jest podstawiony z realu ,ludzie ten gosc jest najgorszy na swiecie,ile razy bedzie cie mu wybaczac tak karygodne wpadki"
Świetna wypowiedź jak na takiego "kibica"
wymień zatem choc 1 (słownie jednego) lepszego bramkarza w Barcie od '94
0
Commandos - podobnych bzdur dawno nie czytałem. Na przyszłość nie spamuj
0
aprill44 od ilu lat kibicujesz FCB? Pewnie od maja '06
0
Tak się konczy brak pokory i teksty, że Barca rozj***** każdego.
A od VV wara sezonowcy
0
Gol i asysta, która w dwumeczu nic nie dała
0
Looky przyznaj się , za jakie korzyści ich reklamujesz
0
gczoo - nie nudzi mi sie tak, żeby się śledzić rm.pl czy coś tam. A żenuła to były komentarze w czasie meczu z Betisem do momentu gdy Barca przegrywała. Ale co tam, ważniejsze przecież jakieś rm
0
a ja bym radził co niektórym nie robić tu syfu
0
xavi - postaraj się bardziej...
0
boixos nois- a w glowie masz troche rozumu? Właśnie wszystkim odpowiedzialeś
0
Brawa dla autora. Ma chłopak fantazję
0
Rozumiem ze wziąłeś to wszystko pod uwagę pisząc o najlepszym napastniku w historii.
a co do statystyki to bardziej wymierna jet liczba goli/liczbę meczów a nie rozegranych sezonów.
PS. jak edytujesz to uważaj jak
"Jeśli do Eto'o utrzyma swoją bramkostrzelność"
0
Lichy - i co w związku z tym?
0
"Jeśli do końca sezonu Eto'o utrzyma swoją bramkostrzelność zostanie najlepszym napastnikiem w historii Barçy."
Rodriguez 195
Kubala 131
0
barca - na przyszłość używaj znakow interpunkcyjnych.
Kibic - ile masz lat ze w każdym poscie piszesz o wyzywaniu? tęsknisz za tym czy ci tego brakuje?
Co do szpaleru, Barca miała inne wyjście? Mogła najwyzej wysłac na mecz juniorów.
0
Kto ma kompleksy to zagląda na jakieś śmieszne strony żeby się dowartościować
0
Santiago- chodzi o to, że hancowi się nudzi od pierdzenia w redakcyjny stołek
0
misugi - jak Ty możesz tak pisać o Danim, tylko zdenerwowałeś masq'a
0
a bramki w których minutach?
0
santiago - już odreagowałeś cięzki dzień w gimnazjum czy jeszcze jakieś bzdury popiszesz
0
obys się doczekał
0
tak czy siak to Eto'o strzelił wczoraj decydującą bramkę