Riv
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
63-400 Wysocko Wielkie, ul. Polna 8A
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ice, weź chłopie ochłoń bo ostatnie zdanie jest na poziomie emocjonalnym rodem z gimnazjum
0
Głodnemu chleb na myśli...
0
Czym się różni ta flaga od tej na 4fanatic
0
Czyny, nie słowa - do PIS-u by się nadawał
0
luckash1985 - gimnazjaliści
0
Nine wyjdź dzieciaku
0
taki z Ciebie kibic, że nie wiesz, po prostu wstyd
0
u99artur1 widzę, że słoneczko nieźle przygrzało
0
Dotarła nagroda za poprzedni sezon. Dziękować
0
Za ile tygodni można się spodziewac przesyłki?
0
juristo - chyba za bardzo dziadku nie rozumiesz co znaczy ironia
0
Barcelonista87 "Sami sobie winni bo grali w przewadze i u siebie a zamiast usiaśc na Barcelonie to dalej rali skomasowana obroną na połowie"
to w tym roku pewnie miałeś deja kurna vu
0
lepiej wyłącz FM
0
z resztą w cl i cdr też więcej a nie to co napisałeś
0
cracker -spotkań w lidze ponad 300
0
A podobno fcbarca.com zmienia się na lepsze. Ciekawe czy takimi niusami, czy komentarzami robi się blogasek z tego
0
Mr Hollywood - a co mieli płakać? Trochę REALizmu ;)
0
Poziom serwisu idzie w górę, bez dwóch zdań
0
Nie bede komantowal twojej wypowiedzi. Ja osobiscie wieze w klub, gdyz kibicuje klubowi od 1994 i jestem "socio" wiec moge opinowac co chce tak jak reszta.
no coment
0
Blaugrana mimo porażki w pierwszym meczu 3-1, na Camp Nou zdołała wygrać 3-0 po dwóch trafieniach Bakero, bramce Laudrupa i Koemana
ciekawe
0
jokercule1988 - to musi być ciekawe, żyć w świecie fantazji. Może Cię kiedyś odwiedzę, żeby uciec od rzeczywistości
0
Rivaldo
0
puchool - wyniku też nie pamiętasz
0
Dziwne, że nikt nie narzekał na sędziów po zeszłorocznym półfinale...
0
Gitarkafcb chyba mecze w lidze polskiej, troszkę realizmu
0
Zaraz będzie: Akurat
0
jokercule1988 pewnie 1/4 będzie, ale półfinał to już nie bardzo...
0
przestań już chłopcze płakać
0
Ibra jest za słaby dla Barcy i nie przekona mnie nawet jak strzeli hat-tricka na Bernabeu. Niemal najdroższy grajek świata a sytuacje które marnuje wykorzystał by żurawki czy frankowski.
0
Akurat. Zapomniał dodać, że gdyby musiał to również by dopłacał