Riv

0

Ice, weź chłopie ochłoń bo ostatnie zdanie jest na poziomie emocjonalnym rodem z gimnazjum

Riv

0

Głodnemu chleb na myśli...

Riv

0

Czym się różni ta flaga od tej na 4fanatic

Riv

0

Czyny, nie słowa - do PIS-u by się nadawał

Riv

0

luckash1985 - gimnazjaliści

Riv

0

Nine wyjdź dzieciaku

Riv

0

taki z Ciebie kibic, że nie wiesz, po prostu wstyd

Riv

0

u99artur1 widzę, że słoneczko nieźle przygrzało

Riv

0

Dotarła nagroda za poprzedni sezon. Dziękować

Riv

0

Za ile tygodni można się spodziewac przesyłki?

Riv

0

juristo - chyba za bardzo dziadku nie rozumiesz co znaczy ironia

Riv

0

Barcelonista87 "Sami sobie winni bo grali w przewadze i u siebie a zamiast usiaśc na Barcelonie to dalej rali skomasowana obroną na połowie"

to w tym roku pewnie miałeś deja kurna vu

Riv

0

lepiej wyłącz FM

Riv

0

z resztą w cl i cdr też więcej a nie to co napisałeś

Riv

0

cracker -spotkań w lidze ponad 300

Riv

0

A podobno fcbarca.com zmienia się na lepsze. Ciekawe czy takimi niusami, czy komentarzami robi się blogasek z tego

Riv

0

Mr Hollywood - a co mieli płakać? Trochę REALizmu ;)

Riv

0

Poziom serwisu idzie w górę, bez dwóch zdań

Riv

0

Nie bede komantowal twojej wypowiedzi. Ja osobiscie wieze w klub, gdyz kibicuje klubowi od 1994 i jestem "socio" wiec moge opinowac co chce tak jak reszta.

no coment

Riv

0

Blaugrana mimo porażki w pierwszym meczu 3-1, na Camp Nou zdołała wygrać 3-0 po dwóch trafieniach Bakero, bramce Laudrupa i Koemana

ciekawe

Riv

0

jokercule1988 - to musi być ciekawe, żyć w świecie fantazji. Może Cię kiedyś odwiedzę, żeby uciec od rzeczywistości

Riv

0

Rivaldo

Riv

0

puchool - wyniku też nie pamiętasz

Riv

0

Dziwne, że nikt nie narzekał na sędziów po zeszłorocznym półfinale...

Riv

0

Gitarkafcb chyba mecze w lidze polskiej, troszkę realizmu

Riv

0

Zaraz będzie: Akurat

Riv

0

jokercule1988 pewnie 1/4 będzie, ale półfinał to już nie bardzo...

Riv

0

przestań już chłopcze płakać

Riv

0

Ibra jest za słaby dla Barcy i nie przekona mnie nawet jak strzeli hat-tricka na Bernabeu. Niemal najdroższy grajek świata a sytuacje które marnuje wykorzystał by żurawki czy frankowski.

Riv

0

Akurat. Zapomniał dodać, że gdyby musiał to również by dopłacał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?