Riv

0

Widzę bany, ale gość ma wg mnie zmienne ip. i po powrocie z gima znowu zacznie pajacować do spółki z Moyartem

Riv

0

Ludzie, przecież ten cały Riv. to nie kto inny jak pajać Moyart. Widać jak na dłoni, że jego IQ

Riv

0

Górny prawy róg strony

Riv

0

Jak jest na sali jakis mod to niech zbanuje gościa pode mną. Wolfgangowi widać, ze bardzo się nudzi

Riv

0

Milan :]

Riv

0

C+ Liga

Digi Sport RO

Sport TV1

Supersport 3SA

Digitalb Supersport 1

Sky Calcio 9

Sky Sport 3 (Italia)

Canal 9 DK

C+ Sport 1 F/N

HRT-TV2

Sport 1.1 Ned

Sport 2 CZ/SK

Sport 1 (Hungary)

TV4 Sport

TV+ (Bulgaria)

Al Jazeera Sport +2 / +3

Sky Sports Interactive

Sky Sports 1 (2nd half)

NTV Turkey

NTV+ Football

C+ Sport (France)

C+ Sport 1 Polska

TRK Futbol

Alfa TV (Macedonia)

Supersport 3SA

Riv

0

Oj niecelny strzał.

Looky i inni redaktorzy wiedzą to najlepiej. Więc próbuj dalej. Myślisz (jeśli w ogóle myślisz), że wśrod kilkunastu tysięcy kibiców nie znajdzie się taki sam nick? (Tak szczerze to te Twoje wypociny spod nicku "PrawdziwyMU" są dosyć cienkie :]

A inna historia to niejaki megamózg Moyart na rm.pl o którym TU często słyszę.

Riv

0

Twoja fantazja mnie wzrusza :]

Riv

0

Zmień leki bo robisz z siebie kabarecik

Riv

0

ZbigniewWodecki - szacunek człowieku za Twoje wypowiedzi i postawę. Szkoda tylko, że zniżasz sie do poziomu jakiegoś zakompleksionego gimnazjalisty (a pod kopułą ma poukładane na miarę podstawówki;) ), który powinien zwracać się do Ciebie "Proszę Pana..." Pozdro (:

Riv

0

o nowy piłkarz, Czyhra

Riv

0

Tyle tylko, że tu nie są kibice Francji tylko FCB. Analogicznie można by nie krytykować chamskich fauli np. Pepe czy Carlosa swego czasu, bo "wyobraźcie sobie, że tak zagra Puyol czy Pique"

Riv

0

Wow jeden news i nagle kryzys dekady zazegnany, nikt nie wyrzuca Begristaina, Guardiola nie jest już debilem, pewnie rozjedziemy Inter Real, i 3 korony znów nasze, eh kibice

Riv

0

Remis z Bilbao i nagle czystki w klubie. Nie ma to jak polscy, wierni kibice

Riv

0

FCB-kat - kto i w jakim meczu będzie jeszcze kontuzjowany?

Riv

0

Śmieszny jest ten co po remisie lub przegranej płacze o kryzysie i krótkiej ławce a za 3 dni jara się wygraną. Następnie po miesiącu znów porażka i ponownie lament jaki to przyszedł kryzys dekady

Riv

0

lukasoon15 a czy Maradona oszukał wczoraj czy ponad 20 lat temu? Henry po swoim "wyczynie" nie pogrążył Irlandii drugą bramką

Riv

0

Wina sędziego, dobre. Ciekawe co by dzieci pisały jak tak zagrałby np Ronaldo

Riv

0

jarcy weź sie puknij w główkę. Co ma korea do wczorajszego meczu? Proponuje jeszcze przywołać czasy franco, hitlera itp, byle tylko henry pozostał nieskazitelny

Riv

0

Patrząc realistycznie to taki wybór najgorszego z najlepszych

Riv

0

Jak można mieć gdzieś człowieka który "unieszczęśliwiał" nas przez 3 sezony

Riv

0

rod riquez - odpuść sobie, wiesz jak mowią, idiota najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem ;)

A amadeusz jak się nie uspokoi to zasłuży na bananka, w końcu ile można mu dawać ostrzeżeń

Pozdrawiam

Riv

0

zasłużył jak mało kto, ale niestety takich pilkarzy nie doceniają.

Wygra bardziejl "medialny" Messi

Riv

0

Naprawdę niesamowicie trudno pojąć dlaczego Barca we wszystkich tabelach jest 3.

SZUMI skoro juz tak sapiesz to graty za sformułowanie ostatniego zdania

Jeśli na to spojrzeć przez pryzmat finalnych rozstrzygnięć w grupie, to w wypadku tej samej liczby punktów zgromadzonych na koniec fazy grupowej Barcelona nie może walczyć o drugie miejsce z Rosjanami, gdyż skarze ją to na grę w Lidze Europejskiej.

Riv

0

Wiadomo Zlatan lepszy od Eto'o, bo ma wiecej bramek,

Messi lepszy od Ronaldo, bo, bo bramki są tak naprawdę nie ważne tylko gra...

Ot, cały obiektywizm

Riv

0

Jasne, kryzys. 1 porażka i już wg znawców nadszedł kryzys dekady

Riv

0

Redaktorzy, ciekawe jak długo wolfgang będzie się dowartościowywał na innych userach, ostrzeżenie to powinno być minimum po tych osobistych wycieczkach

Riv

0

I po meczu. Brava dla Sevilli

Riv

0

Kid A - odpuść sobie. Dla niektórych każde zwycięstwo Realu to fart, każdy karny z kapelusza, a mecz ocenia się do momentu strzelenia bramki... Jest takie powiedzenie, idiota sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem...

Riv

0

Strach pomyśleć co bedzie jak zagra dobrze, ojcze :]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?