Ressons
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2014
Wyszków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kto ma ZM?,
0
Normalka, Mascherano zapewnil final
0
Ta i duzo traci pilek haha :D
0
Dokladnie..!
0
Na stronie gadaja ze Messi nic nie zrobil i moze dziekowac Romero
Przypominam ze GDYBY NIE MESSI to by Argentyna nawet z grupy nie wyszla..! A Mascherano zawodnik meczu..Vayamos Argentina..!!!
0
''nareszcie cos zwiazanego z waznymi sprawami''
0
bo na tej stronie jest niski poziom zartow
0
Di Stefano wspanialy jako czlowiek...pilkarz taki nawet
0
łehehe nie udalo ci sie
0
nie bo Stegen ze 100 na poczatek Ty od zera
1
tak tylko polemizowalem, Juventus przede wszystkim ma mocno rozbudowana pomoc
0
ktos taki jak Yepes by w naszej obronie sie przydal tylko szkoda ze ma troche lat jak na pilkarza
0
chyba ze gra 3 obroncami by byla (Juventus) to by miejsce dla Sancheza w pierwszej 11 znalazlo by sie
1
wlasnie nie oszukujmy sie ale Suarez przyjdzie do Barcy a jak przyjdzie za taka gruba kase to skandalem by bylo gdyby siedzial na lawie, takze albo Busqets bedzie siedzial na lawie w co watpie albo alexsis, innej opcji nie widze (Neymar tez bedzie gral)Ps. Stegen na bramie bo super bramkarz..Bravo tez dobry ale jest duzo starszy a jak bedzie gral Bravo to Stegen sie nie rozwinie wiec w wypadku gdyby Bravo skonczyl kariere to Stegen by wgl sie nie odnalazl bo ciagle siedzial..a tak gdy od poczatku stoi Stegen to rozwija sie i ma szanse byc jednym z najlepszych bramkarzy a Bravo juz klase wyzej nie bedzie a na karku juz ma..wiec prawda taka ze Marc bedzie bronil
3
a na stronie realu te debilki maja juz bol dupy ze najwieksze gwiazdy mundialu graja w Barcelonie i u nas sa Ci najlepsi :) real to dno potwierdza sie
0
Skoro taka jest decyzja Lucho i zarzadu to macie zasrany obowiazek ja przyjac do wiadomosci bo to oni sie tym zajmuja i widocznie maja powod tak zrobic, nie wiecie co sie dzieje w szatniach, jak pilkarze sie zachowuja i jakie ogolnie sa pobudki wiec milczec
0
ile druzyn trenowales cwaniaczku? 0? ojej to moze nie madrzyj sie i daj sie zajac tym osob kompetentnym jak Lucho bo on z zamknietymi oczami wszystko zrobi lepiej a skoro woli Pedro to znaczy ze jest w tym wielki powod
elo nara. damn :/
0
Hazard ? haha daj spokoj za taka kase co chca za niego to 5 lepszych sie znajdzie
0
Pedro nie jest dostawiaczem nogi przy swoich golach jak sanchez , killer za 5 zlotych
0
kurde o kim by nie byla mowa to jest w ''Orbicie zainteresowan Barcy'', rzygam juz tym ;/
1
druga strona medalu jest taka ze teraz BVB bedzie sklonne mniej wziasc za niego ;p
3
https://scontent-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/t1.0-9/10414596_10152201601072684_7230969049985765026_n.jpg
sami ocencie
0
Korwin Mikke ma argumentacje mocna szczerze przyznam
0
Pogba nie szanuje pilki to jego wielka wada niestety
1
1/3 Reusa
1
Mam nadzieje ze Lucho przywroci stara tiki take a przede wszystkim bedzie powrot do krycia strefowego bo jak wiemy Martino zastosowal indywidualne...uwazam ze lepiej sobie radzilismy ze strefowym a juz nie wspomne jak beda nowi zawodnicy ktorym bedzie sie chcialo bronic ;) Taktyka tysiaca podac znow nabierze ogromnej sily gdy Lucho sie postara
0
reynevan zaraz bedzie zbanowany
ps. pedalski nick jak cala strona realu
0
real z Bayernem nie byl mocny bo to Bayern byl kiepski, to bylo widac naprawde..
0
facepalm
0
to bedzie chyba nasz sezon, juz widze ''nowa'' Barce w tych strojach siegajacych po trofea i cieszaca sie z bramek z Lucho na czele, tak czuje a byloby wspaniale ;) Forca Barca!