0

Kto ma ZM?,

0

Normalka, Mascherano zapewnil final

0

Ta i duzo traci pilek haha :D

0

Dokladnie..!

0

Na stronie gadaja ze Messi nic nie zrobil i moze dziekowac Romero
Przypominam ze GDYBY NIE MESSI to by Argentyna nawet z grupy nie wyszla..! A Mascherano zawodnik meczu..Vayamos Argentina..!!!

0

''nareszcie cos zwiazanego z waznymi sprawami''

0

bo na tej stronie jest niski poziom zartow

0

Di Stefano wspanialy jako czlowiek...pilkarz taki nawet

0

łehehe nie udalo ci sie

0

nie bo Stegen ze 100 na poczatek Ty od zera

1

tak tylko polemizowalem, Juventus przede wszystkim ma mocno rozbudowana pomoc

0

ktos taki jak Yepes by w naszej obronie sie przydal tylko szkoda ze ma troche lat jak na pilkarza

0

chyba ze gra 3 obroncami by byla (Juventus) to by miejsce dla Sancheza w pierwszej 11 znalazlo by sie

1

wlasnie nie oszukujmy sie ale Suarez przyjdzie do Barcy a jak przyjdzie za taka gruba kase to skandalem by bylo gdyby siedzial na lawie, takze albo Busqets bedzie siedzial na lawie w co watpie albo alexsis, innej opcji nie widze (Neymar tez bedzie gral)Ps. Stegen na bramie bo super bramkarz..Bravo tez dobry ale jest duzo starszy a jak bedzie gral Bravo to Stegen sie nie rozwinie wiec w wypadku gdyby Bravo skonczyl kariere to Stegen by wgl sie nie odnalazl bo ciagle siedzial..a tak gdy od poczatku stoi Stegen to rozwija sie i ma szanse byc jednym z najlepszych bramkarzy a Bravo juz klase wyzej nie bedzie a na karku juz ma..wiec prawda taka ze Marc bedzie bronil

3

a na stronie realu te debilki maja juz bol dupy ze najwieksze gwiazdy mundialu graja w Barcelonie i u nas sa Ci najlepsi :) real to dno potwierdza sie

0

Skoro taka jest decyzja Lucho i zarzadu to macie zasrany obowiazek ja przyjac do wiadomosci bo to oni sie tym zajmuja i widocznie maja powod tak zrobic, nie wiecie co sie dzieje w szatniach, jak pilkarze sie zachowuja i jakie ogolnie sa pobudki wiec milczec

0

ile druzyn trenowales cwaniaczku? 0? ojej to moze nie madrzyj sie i daj sie zajac tym osob kompetentnym jak Lucho bo on z zamknietymi oczami wszystko zrobi lepiej a skoro woli Pedro to znaczy ze jest w tym wielki powod
elo nara. damn :/

0

Hazard ? haha daj spokoj za taka kase co chca za niego to 5 lepszych sie znajdzie

0

Pedro nie jest dostawiaczem nogi przy swoich golach jak sanchez , killer za 5 zlotych

0

kurde o kim by nie byla mowa to jest w ''Orbicie zainteresowan Barcy'', rzygam juz tym ;/

1

druga strona medalu jest taka ze teraz BVB bedzie sklonne mniej wziasc za niego ;p

0

Korwin Mikke ma argumentacje mocna szczerze przyznam

0

Pogba nie szanuje pilki to jego wielka wada niestety

1

1/3 Reusa

1

Mam nadzieje ze Lucho przywroci stara tiki take a przede wszystkim bedzie powrot do krycia strefowego bo jak wiemy Martino zastosowal indywidualne...uwazam ze lepiej sobie radzilismy ze strefowym a juz nie wspomne jak beda nowi zawodnicy ktorym bedzie sie chcialo bronic ;) Taktyka tysiaca podac znow nabierze ogromnej sily gdy Lucho sie postara

0

reynevan zaraz bedzie zbanowany
ps. pedalski nick jak cala strona realu

0

real z Bayernem nie byl mocny bo to Bayern byl kiepski, to bylo widac naprawde..

0

facepalm

0

to bedzie chyba nasz sezon, juz widze ''nowa'' Barce w tych strojach siegajacych po trofea i cieszaca sie z bramek z Lucho na czele, tak czuje a byloby wspaniale ;) Forca Barca!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?