0

Nigdy w zyciu tego polglowka, jezdziec bez glowy a nie pilkarz

0

Denerwuje mnie to ze teraz sa 2/3 newsy na dzien ;/

0

Alves byl starszy gosciu jak przyszedl a ile pomogol zdobyc tytulow to wszyscy wiemy

1

Caly misterny plan poszedl w....

1

Kurde jaka pierdola ;/ troche uwazac trzeba..ale trudno zdarza sie

0

Song to bardzo dobry zawodnik tylko tak szczerze jakie on mial szanse na granie w najlepszej pomocy swiata? Xavi mial usiasc albo Iniesta czy Busqets ktory moze byc rownie zastaliony Javierem? To byl super zawodnik w Arsenalu, jeszcze pamietam jak w LM strzelil gola krzyzakiem to wszystkim kopary opadly

0

Znam ich dobrze ale moze warto pomyslec czy to ich wina czy tego ze mieli malo szans badz jakies kontuzje bo przykladowo Hleb to bardzo dobry pilkarz byl zanim przyszedl

3

Zamknijcie juz te geby, zaden z was nie nadaje sie do pompowania pilek w ciutat esportiva a sie uwazacie za madrzejszych od skautow takiego giganta jak FC Barcelona. Wyjazd na strone realu tam takie komentarze to normalka

0

real sobie moze naskoczycz

0

Akcja Legii z UEFA to pikus, FIFA to dopiero "mafia sycylijska"

11

Jesli Barca przeprowadzi jeszcze ze dwa dobre transfery to Lucho bedzie mial taka kadre na start ze nasz Pep tak dobrze nie mial a na dodatek ma zapewnione 2 lata pracy w Barcelonie bo sankcja dotyczy tez trenerow..Lucho to jest ten moment

0

Reus to jeszcze ze dwa poziomy nizej od Iniesty i kto wie moze dorowna Iniescie

3

Powiem tak...troche wyolbrzymiona jest niedyspozycja Daniego bo pilkarz to jest nadal profesjonalny z wysokiej pulki i nie ma co narzekac..popatrz po roznych klubach kogo ma dany zespol na tej pozycji i czy dany zawodnik jest napewno lepszy od Daniego..wedlug mnie nadal moze duzo wniesc. A co do decyzji o jego pozostaniu to praktycznie nie ma klubu gdzie by trener rzadzil na 100% nawet w realu florek wszedzie sie pcha nawet tam gdzie jego kompetencje sie koncza. Jak zostanie Alves nie bedzie zle bo nadal moze wiele pokazac a w zeszlym sezonie kazdy zaliczyl spadek formy.

0

Max 2 sezonow spadla mu forma albo i mniej...

0

Dobry ruch klubu

19

Mnie odpowiada, Vermalen to obronca z prawdziwego zdarzenia a nie jakis DP przerabiany na stopera i tp. tak ma byc, mamy juz 2 nowych wielkich bykow w obronie to zle? zaczynamy miec naprawde wysoka druzyne i solidna

11

idz spac

0

Gerard bedzie odpowiedni kto ryzykuje ten wygrywa

2

Do Prawdziwych Kibicow :)
Nie spinajcie sie na te glupie gadanie dzieci i innych majacych powazne problemy ktore mowia ze Enrique to beznadziejny trener i tp ze Pique to drewno to tamto bo nie maja pojecia o footballu. wiadome jest ze mecze presezonu tak naprawde nic nie mowia i gra pietnasty sklad :)

3

drodzy Admini prosimy o bana dla tego delikwenta

2

Co do meczu Legii
Ludzie ogarnijcie troche, zaden polski zespol nie zagral w LM przez 18 lat! Moze i Legia kazdy mecz przegrac w fazie grupowej i nigdzie dalej nie awansowac..chodzi o to ze jesli awansuje to w koncu Legia odskoczy troche polskim miernym zespolom. I chyba najwazniejsze ze nawet jesli bedzie przegrywac mecze ale mysle ze z jeden wygra to kupe kasy sie dostaje w LM to Legia duzo sie wzbogaci i bedzie na kolejne transfery gdzie inne polskie zespoly beda kiblowac. Nie bede mowil o wspomnieniach, bo wiele osob w europie bedzie wiedziala kim jest Legia i zobacza jaki powinien byc doping i atmosfera na meczu, nasi pilkarze rowniez beda bardziej doswiadczeni. jest mega duzo pozytywow wyplywajacych z samego awansu do LM wiec takie gadanie jak np. Indyczka pokazuje ograniczenie w mysleniu i zero wyobrazni... Dziekuje i zycze Legii awansu!

0

Zachlysnales sie mascherano tak wiem, Ty nie masz pojecia ile ja meczy Barcy w zyciu obejrzalem i NIGDY mi nie wmowisz ze mascherano ma lepsze dlugie podanie i jakiekolwiek inne, ma dobre ale Buquets jest do tego stworzony

2

Jakby Leo chcial to by i 10 moglo go kryc i by tylko sie spocili

0

To zalezy, bez podniety takiej bo Busi procz bronienia pieknie rozgrywa a mascherano super czysci po czym podaje do najblizszego zawodnika badz wybija a pamietaj ze to jest BARCELONA i kazdy gracz musi miec umiejetnosc dobrego rozgrywania..dla mnie wczorajszy mecz nie roztrzygnal dalej kto bedzie DM

0

Ja tego kompletnie nie rozumiem, jakby w rachube wchodzil puchar swiata to na jego miejscu bym zapierdzielal ostro i gryz trawe

1

Wez gosciu skoncz z ta di maria bo oczy bola jak cie czytam, on traci mase pilek w meczach...ja wiem ze bys chcial ale to abstrakcja...! Leo w takiej formie jest lepszy

1

Ustawienie go na skrzydle zmusilo by go do wiekszego zaangazowania

3

Romero obronil dwa karne ale gdyby nie masche to by nawet do nich nie doszlo...masche prefecto jemu ZM sie nalezy

0

Di Maria?! Buahaha

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?