0

Guardiola zadebiutowal ladnym 6:2 ciekawe jak Lucho, mysle ze zgwalcimy ich obrone

0

ogarnij sie , wymiata i wazne ze nie koliduje z Messim a na czapce moze miec nawet karnego

0

gool MAESTRO po prostu

0

macie bol tylka, Lucho wyglada jak milion dolarow i tyle..za ten sweterek co ma na sobie to waszej babki renty nie starczy

6

lubie Neymara ale Lucho dobrze zrobil, jak bedzie sie ich trzymac krotko nawet w takich sprawach to nie przyjdzie im do glowy pogrywac z szefem. Luis respect

0

co do komenta z fritzlem to kurna napisalem ze bedzie tak jak w tamtym sezonie czyli podsumowujac stracimy mniej bramek a mimo i tak beda gadac male zasrance ze mamy slabsza obrone...damn

0

bilans strzelonych i straconych:
Barca 4-0
real 4-3
a visca el dzieci beda mowic dalej ze mamy slabsza obrone i w tamtym sezonie tez tak bylo

0

jak bylo 2:0 :D
"Moze brak Crisa zrobi nam na dobre? Kto wie ;) to juz na pewni nie ten Real za Mou, który bez Crisa nie umiał grac ;)"
2014.08.31, godz. 21:13, KisielMadridista

0

juz to bylo tak wiem sory xD

0

myslisz ze kolejne miliony wywalone im pomoga? haha, poza tym i tak zaden walkakao ich nie bedzie wiecznie ratowac

1

kto da link ze wszystkimi bramami sociedad i szmatami realu?

0

LM real na farcie zdobyl i tego nie zmienisz, kazdy uznaje wyzoszc Atleti i tak :)

0

da ktos mi link z powtorkami jak real dzisiaj w cipe dostal bo nie ma nigdzie wszystkich goli. z gory dzieki ;)

0

hahaha nie moge

2

ogarnijcie, autor tego z palca tez nie wyssal a do tego ze cr ma obsesje na punkcie Messiego to kazdy wiedzial przed tym artykulem

5

debil, idiota, czub...podsumowujac..
ps. Messiemu moze wode podawac

5

Hahahahaahahahaha dobreee hahaha i wtedy spadl i uderzyl sie w szafke nocna xDDDD

0

Moze lizac Messiemu koreczki ^^

0

Zostawic go, jest wartosciowy dla zespolu nadal

0

Możecie jeszcze być bardzo zaskoczeni, naprawdę zaskoczeni...

0

Zaraz bedziesz uzywal lamusie kul i gipsu

0

Vermalena za Mascherano powinien wstawic

0

Obawiam sie ze nie interesuje mnie twoje zdanie

0

W koncu przterminowany news z neymarem jest jakims zastapionym....

0

Co wiecej wole nawet holenderska od tej gownianej przereklamowanej angielskiej...wloska liga jest zawalista

0

Dokladnie, takoe newsy by sie przydaly...najbardziej by mnie ucieszyl taki: "smieszny ronaldo za akcje z godinem dostanie kulke w leb" i gitara

0

Wole juz bardziej wloska

1

Nie porywa mnie ta przereklamowana liga, byla naprawde najlepsza na swiecie gdy o city nikt nje wiedzial a chelsea to byly zwykle cieniasy do bicia..Dobra liga angielska sie skonczyla, wole sto razy hiszpanska gdzie jest 3 gigantow bo Atletico nalezy tak nazwac i Sevilla ktora pokazuje wysoki poziom,Bilbao,Villareal, Valecia..moge sie zalozyc ze od naszych zespolow te z angielskiej by baty dostawaly

0

Komentarze tego typu jak ten wyzej to idiotyzmy..zasrannym i psim obowiazkiem profesjonalnego pilkarza z takiej polki jest potrafinie grac wszedzie a paplanie ze pasowal by w lidze drewna (angielskiej) to bzdura, moze pilki nawet nie bedzie umial podac jak trafi do nas...

0

Wez takie newsy to sie nadaja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?