Ressons
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: maj 2014
Wyszków
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Guardiola zadebiutowal ladnym 6:2 ciekawe jak Lucho, mysle ze zgwalcimy ich obrone
0
ogarnij sie , wymiata i wazne ze nie koliduje z Messim a na czapce moze miec nawet karnego
0
gool MAESTRO po prostu
0
macie bol tylka, Lucho wyglada jak milion dolarow i tyle..za ten sweterek co ma na sobie to waszej babki renty nie starczy
6
lubie Neymara ale Lucho dobrze zrobil, jak bedzie sie ich trzymac krotko nawet w takich sprawach to nie przyjdzie im do glowy pogrywac z szefem. Luis respect
0
co do komenta z fritzlem to kurna napisalem ze bedzie tak jak w tamtym sezonie czyli podsumowujac stracimy mniej bramek a mimo i tak beda gadac male zasrance ze mamy slabsza obrone...damn
0
bilans strzelonych i straconych:
Barca 4-0
real 4-3
a visca el dzieci beda mowic dalej ze mamy slabsza obrone i w tamtym sezonie tez tak bylo
0
jak bylo 2:0 :D
"Moze brak Crisa zrobi nam na dobre? Kto wie ;) to juz na pewni nie ten Real za Mou, który bez Crisa nie umiał grac ;)"
2014.08.31, godz. 21:13, KisielMadridista
0
juz to bylo tak wiem sory xD
0
myslisz ze kolejne miliony wywalone im pomoga? haha, poza tym i tak zaden walkakao ich nie bedzie wiecznie ratowac
1
kto da link ze wszystkimi bramami sociedad i szmatami realu?
0
LM real na farcie zdobyl i tego nie zmienisz, kazdy uznaje wyzoszc Atleti i tak :)
0
da ktos mi link z powtorkami jak real dzisiaj w cipe dostal bo nie ma nigdzie wszystkich goli. z gory dzieki ;)
0
hahaha nie moge
2
ogarnijcie, autor tego z palca tez nie wyssal a do tego ze cr ma obsesje na punkcie Messiego to kazdy wiedzial przed tym artykulem
5
debil, idiota, czub...podsumowujac..
ps. Messiemu moze wode podawac
5
Hahahahaahahahaha dobreee hahaha i wtedy spadl i uderzyl sie w szafke nocna xDDDD
0
Moze lizac Messiemu koreczki ^^
0
Zostawic go, jest wartosciowy dla zespolu nadal
0
Możecie jeszcze być bardzo zaskoczeni, naprawdę zaskoczeni...
0
Zaraz bedziesz uzywal lamusie kul i gipsu
0
Vermalena za Mascherano powinien wstawic
0
Obawiam sie ze nie interesuje mnie twoje zdanie
0
W koncu przterminowany news z neymarem jest jakims zastapionym....
0
Co wiecej wole nawet holenderska od tej gownianej przereklamowanej angielskiej...wloska liga jest zawalista
0
Dokladnie, takoe newsy by sie przydaly...najbardziej by mnie ucieszyl taki: "smieszny ronaldo za akcje z godinem dostanie kulke w leb" i gitara
0
Wole juz bardziej wloska
1
Nie porywa mnie ta przereklamowana liga, byla naprawde najlepsza na swiecie gdy o city nikt nje wiedzial a chelsea to byly zwykle cieniasy do bicia..Dobra liga angielska sie skonczyla, wole sto razy hiszpanska gdzie jest 3 gigantow bo Atletico nalezy tak nazwac i Sevilla ktora pokazuje wysoki poziom,Bilbao,Villareal, Valecia..moge sie zalozyc ze od naszych zespolow te z angielskiej by baty dostawaly
0
Komentarze tego typu jak ten wyzej to idiotyzmy..zasrannym i psim obowiazkiem profesjonalnego pilkarza z takiej polki jest potrafinie grac wszedzie a paplanie ze pasowal by w lidze drewna (angielskiej) to bzdura, moze pilki nawet nie bedzie umial podac jak trafi do nas...
0
Wez takie newsy to sie nadaja