Remi70
Dołączył/a: sierpień 2015
10 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sędzia - dno! Dopiero, jak już zobaczył, że Espanyol już nic nie ugra, to zaczął normalizować swoje poczynania. Faul na Szefunciu mógł się zakończyć nawet otwartym złamaniem nogi. Cud, że to nie było pod kątem prostym i prześlizgnęło się jakoś do góry.
0
Całkowita zgoda, akurat kumpel mnie namówił na wycieczkę na ten mecz i muszę przyznać, że poziom sportowy tego spotkania był wart dokładnie 15 złotych, czyli tyle, ile kosztował bilet.
Wygrała drużyna zła z jeszcze gorszą, a te race to już jedynie podkreślenie poziomu intelektualnego kibolstwa.
0
Nie dla psa kiełbasa !
1
Mam nadzieję, że wszyscy zdają sobie sprawę jak mega trudny macz nas czeka, najgorszy z tego, co pozostało.
0
Spoko, pytanie było czy jest ktoś za Bayernem, moje 'Never' wcale nie oznacza, że byłem czy jestem za Atletico. Za Bayernem nigdy nie byłem i nie będę, pamiętam jak się cieszyłem kiedy wiele lat temu MU wygrał z nimi w finale 2:1.
Co do Atletico, to wielokrotnie wypowiadałem się na temat ich siłowego i przemotywowanego stylu i też mnie wkurzają ich metody dążenia do celu generalnie rzecz ujmując.
2
Idealny to byłby tryplet!
1
Never.
0
Mam odpowiedź z Marci w temacie wszystkich karnych dla Realu.
Po dogłębnej analizie doszli do wniosku, że wszystkie karne za ostatnie 100 lat należały się Realowi.
0
Szczerze? No niestety masz rację Pisałem taki komentarz o statystykach pomeczowych wtedy, to potem nawet redakcja cały artykuł napisała w temacie ile wiecej wybiegali kilometrów gracze Atletico...
0
Na meczu z Arsenalem siedziałem akurat na wysokości pola karnego. Liniowy był wiele razy mocno spóźniony i nie miał szans na prawidłową ocenę. To samo było wczoraj. Do spalonych to już mozna spokojnie zrobic system komputerowy.
0
Dlatego jestem zwolennikiem powtórek w pewnych sytuacjach. Z Atletico mielibyśmy karnego spokojnie...
8
Neymar powinien zjeść Snickersa, bo za dużo gwiazdorzy.
0
Dobrze, że nie musieliśmy być świadkami, jaką decyzję podjąłby np. Sędzia meczu z Valencią w tej sytuacji.
Oczywiscie bez dwóch zdań sędzia prawidłowo nie użył gwizdka, bo nic nie było.
12
Ten ostatni karny to już był cyrk zupełny.
0
Gdyby nam tak sędziowali cześciej, to zamiast z nożem na gardle jechać teraz do Sevilli na Betis, to już by nam szpaler tam robili....
0
Dobry jest generalnie, ale za często ma okres ;-)
16
Suarez dziś niczym Ronaldo nastrzelał ogórkom tych goli....
0
Gadasz od rzeczy, oglądaj
0
Zaj....sty wślizg Bartry!
0
Ja bym na ich miejscu nieco zmienił taktykę i rzucił się ostro do ataku od razu, zamiast klepać 333 podania 33-66 metrów od bramki rywala. Potem jak sie się strzeli najpierw samemu, to sobie mozna tak klepać do samego końca.
0
E tam... Suarez mu powiedział: "sędziujesz jak Gonzalez Gonzalez"
0
No rzeczywiscie Leo juz miał trochę przebłysków i z moich obserwacji wynika, że pomimo porażki zaczyna się już dziać coś dobrego z tą drużyną. Tak samo jak, jak po wygranym 3:1 meczu z Arsenałem już wtedy dopatrywałem się, że działo się coś złego, szczególnie zastanawiało mnie wówczas np. to, że Suarez przeszedł tak jakby obok tego meczu wówczas (super jego gol strzelony ochraniaczem, czyli kawałkiem "drewna", nic tu nie zmienia). Gdyby wówczas Arsenal pierwszy strzelił, to byłoby słabo.
No i zgodzić się trzeba, że mieliśmy wczoraj pecha, którego pieczołowicie nadzorował dodatkowo Borbalan.
9
Sędzia był sprawiedliwy dla obydwu drużyn....
.... z Madrytu.
0
Spokojnie, wszyscy poddenerwowani pi tych wszystkich porażkach ostatnio. Przepraszam jeśli Cię uraziłem.
Suarez tez sporo walczył, ale tymi spalonymi to mi przypomina Davida Villę. A ile dać wobec tego dla Rakiety? Ten dopiero był spóźniony przy tym pierwszym golu, kiedy miał mnóstwo czasu na początku akcji, a zdarzył jedynie ....wpakować piłkę do własnej bramki.
Do tego jeszcze ten wiecznie wnerwiający mnie Borbalan, co min z 10 razy przeciwko nam zagwizdał, nie wspominając juz o tych 3-ech minutach doliczonych, kiedy 5 to było minimum do doliczenia.
Generalnie jednak to trzeba grać tak dobrze, aby i z takim Borbalanrm wygrać.
No ale liczę, że wygrywając 2 połowę przełamaliśmy się i teraz z nożem na gardle będzie już gra na maksa od samego początku.
0
Gdybyśmy tak dziś wyszli na prowadzenie w La Liga, to byłaby euforia...
9
Mam dobrą informację! W przyszłym sezonie gramy w Lidze Mistrzów !
0
Roberto 1 ? Masz blade pojęcie. Jeden z niewielu, który zap..alał cały mecz na pełnych obrotach. ( pomimo iż ponosi i on winę za gola na 0:2) Roberto przebiegł najwiecej tj. 12,3 km z całej drużyny.
0
W Madrycie ma drań jeden te oczy
0
Nie dość, że nie idzie to jeszcze ten Borbalan mnie wpienia, jak zawsze.
1
Rakieta się spóźnił. Miał tyle czasu od samego początku tej akcji....