1

No to będzie im mistrzostwo kraju smakowało nieco niesmacznie w tej sytuacji.

0

Na pewno wejdzie w 2 połowie!

2

Ale się roześmiałem! W sedno ten Twój komentarz.
Od razu przypomniał mi się jeszcze z dawnych czasów taki inny włoski „uprzejmy” obrońca Claudio Gentile, który m.in. w meczu MS 82’ Włoch z Argentyną, jak wyliczono faulował Diego Maradonę ...23 razy.

4

Dzieki tym rotacjom będzie też ciekawszy mecz do oglądania! Fajnie!
Brawo EV!

2

Niektórzy muszą zrozumieć, że za piękną grę nie ma trofeów, tylko za zwycięstwa.
Czasem trzeba zagrać taki trochę brzydki mecz, jak na Old Trafford, aby wywieźć korzystny wynik. Trzeba mieć też na względzie, że i rywale często narzucają nam konieczność takiej, a nie innej taktyki. Valverde potrafi to ogarnąć i ma wyniki, ale nie zawsze będziemy oglądać fantastyczne i piękne mecze dla oka.
Czy Real wygrywając 3xLM grał fantastycznie i pięknie dla oka?

1

A no właśnie...
To ja jeszcze wrzucę w temacie, co innemu ziomkowi pisałem ostatnio w temacie:
„ .... jest wspaniale, bo praktycznie nie ma bezrobocia, a jednocześnie spożycie „małpek” bardzo wzrosło i 1/3 tych małpek sprzedaje się do południa. Żyć, nie umierać! Tak jest wspaniale.
W przypowieści o synu marnotrawnym jest jeszcze pewne zdanie, na które mało kto zwraca uwagę (słusznie zresztą koncentrując się na dobrym sercu ojca, który przyjął z radością swego syna). Otóż warto zauważyć, że po tym jak syn przehulał majątek „w krainie tej nastała bieda” i taka bieda nas czeka jak będziemy rozdawać tylko bezmyślnie na lewo i prawo, aby tylko wygrać kolejne wybory i „dołożyć” Tuskowi oraz lekarzowi ojca Ziobry.
Nie jestem przeciwny wspieraniu rodzin z dziećmi, wręcz odwrotnie, ale to powinno być w formie rabatu czy ulgi podatkowej, a nie 500 żywcem. Oczywiście nie bez kozery tak jest, gdyż lwia cześć tej kasy rozdane w ten sposób wraca do budżetu w postaci VAT-u i..... akcyzy. W ten sposób utrzymuje się wyborców zarówno zorientowanych na dzieci, jak i alkohol. ”
Generalnie uważam, że wszystkie grupy zawodowe skazane na garnek „centrali” należy traktować tak samo, ale tak samo dobrze, a nie wg zapotrzebowania np. na marsz niepodległościowy nagle lepiej policjantów, a innych już nie.

0

A no.... nawet nie było tak źle z tym Semedo, chociaż kilka razy nim zakręcili.
A z drugiej strony gdyby ten Roberto wiedział co robić z piłką w polu karnym, jak już wszedł .... On w tej pomocy powinien się częściej ogrywać, bo potrafi sporo namieszać te jego wejścia!
Pozdro!

5

Vidal dostał kartkę za tupnięcie nogą przed rywalem. Nie wiedziałem, że nie wolno tupać. Przegapiłem jakiś nowy przepis?

2

Na razie początki, ale i tak kocham ten VAR!

1

Szacun XXL dla Ciebie !
Jeszcze dodam, że jest wspaniale, bo praktycznie nie ma bezrobocia, a jednocześnie spożycie „małpek” bardzo wzrosło i 1/3 tych małpek sprzedaje się do południa. Żyć, nie umierać! Tak jest wspaniale.
W przypowieści o synu marnotrawnym jest jeszcze pewne zdanie, na które mało kto zwraca uwagę (słusznie zresztą koncentrując się na dobrym sercu ojca, który przyjął z radością swego syna). Otóż warto zauważyć, że po tym jak syn przehulał majątek „w krainie tej nastała bieda” i taka bieda nas czeka jak będziemy rozdawać tylko bezmyślnie na lewo i prawo, aby tylko wygrać kolejne wybory i „dołożyć” Tuskowi oraz lekarzowi ojca Ziobry.
Nie jestem przeciwny wspieraniu rodzin z dziećmi, wręcz odwrotnie, ale to powinno być w formie rabatu czy ulgi podatkowej, a nie 500 żywcem. Oczywiście nie bez kozery tak jest, gdyż lwia cześć tej kasy rozdane w ten sposób wraca do budżetu w postaci VAT-u i..... akcyzy. W ten sposób utrzymuje się wyborców zarówno zorientowanych na dzieci, jak i alkohol.
Pozdrawiam trzeźwo myślących!

9

Tak dokładnie 500 mają kosztować i PiS obiecał przed wyborami, że będzie refundować dla wszystkich użytkowników tej strony zarejestrowanych od stycznia 2019

0

No i chyba powinno więcej się dziać, jak to zwykle w meczach Liverpoolu

0

Jaki wspaniały sędzia w meczu Liverpoolu z Porto ....

Który mecz będzie ciekawszy?

0

Nie sądzę. Tylko w takim przypadku gdyby musiał do pomocy przesunąć Roberto, a to raczej nie grozi.

11

Wiesz co? On jest na prawdę „łebski” gość. Jak tak się dobrze przeanalizuje te jego decyzje i potem efekty, to widać, że on wie, co robi. Najbardziej mnie cieszy, że potrafi dobrze i skutecznie reagować w trakcie trwania meczu, czego często brakowało LE.

0

Musi zmienić oponę z zimowej na letnią czym prędzej, bo już kwiecień. Tak jak z oponami bywa, te letnie mają zwykle wyższy indeks prędkości, a to się przyda w kolejnych meczykach, więc niech trochę zrzuci...

13

Semedo tylko wszedł... wrzutem z autu rozpoczął akcję i od razu gol!
Za chwilę znowu Semedo przechwytuje piłkę i zaczyna akcję i znowu gol!
Skąd Valverde wiedział kiedy go wprowadzić na boisko?

2

To się napij! Jest co świętować!

3

Ta.... spalonego widzieli... ha ha

0

Najlepsze to jest widzieć mistrza, jak się cieszy z remisu z ogórkami, jak ze zwycięstwa za ... 4 pkt.

Bez urazy dla drużyny, czasem brak motywacji powoduje takie sytuacje, zdarza się.
Pamiętacie jak Real o mały włos, a dostałby w tyłek od Legii w LM?

1

Zgadzam się, taki skuteczny rzut na taśmę daje czasem więcej niż łatwe 3 punkty.
Zresztą drużyna cieszyła się z tego gola na remis jakby wygrała za ....4 punkty ;-)

0

Mnie poniekąd nie dziwi... cieszę się z remisu przy tym sędzim.

0

Tak 50/50..... bo Umtiti słabo zarotował. No ale do Valverde nie można mieć pretensji, tu była kwestia motywacji.
Przypomniało mi się jak Real olał Legię i gonili wynik w Warszawie na 3:3

0

No i miałeś rację, bo 3 punkty z dowolną drużyną to są takie same 3 punkty i tak samo warte.

6

Fajnie się czyta te niektóre czarnowizyjne komentarze.
Wcześniej za to wielu zachwycało się, że EV wreszcie robi te rotacje, natomiast w wielu poprzednich (wygranych) spotkaniach to było źle, że nie robił rotacji.
To jak w końcu?
Trzeba mu napisać czy ma robić te rotacje czy nie, bo nie będzie wiedział i przegramy zaraz z ATM i United....

1

Ten też na szczęście tylko jeden ;-)

2

Nie dało rady nie uznać tego gola.... co za pech sędziów

0

Spokojnie.... pogra. Wchodzi do drużyny we właściwym tempie. Trochę mało jeszcze gra, trochę więcej jeszcze obserwuje, ale uczy się cały czas. Nie panikuj, on zostanie i będzie coraz więcej znaczył dla drużyny. Weź z niego przykład i bądź tak samo cierpliwy.

0

Canal plus

0

Hernández Hernández i do pomocy na VAR.... González González
Dobrze, że w tej Lalidze Mallenco jest tylko jeden.

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?