O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 3700
  • Liczba komentarzy 85
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Czy Rafa Alcantara ma talent żeby być następcą Iniesty? Bo on chyba bardziej Iniesty pozycja niż Xaviego?

0

właśnie dlatego to zastępcę iniesty będzie cholernie trudno znaleźć, bo to piłkarz mocno unikatowy

0

Thiago wybrał Bayern nad Manchester ze względu na ligę. Tam pod tym względem będzie miał nawet łatwiej niż w hiszpanii bo dużo drużyn to ogórki, a przede wszystkim technicznie będzie miał przewagę, więc pod tym względem to ogrywać się będzie mógł.

0

No to teraz w zasadzie jest tylko 2 kandydatów na następcę Xaviego. Eriksen lub Gundogan. Pewnie zdania podzielone. W przypadku Eriksena wydaje mi się, że on w silnej drużynie mógłby dobrze grać, natomiast samemu nie stanowi takiego zagrożenia jak Gundogan, który w bezpośrednim pojedynku wydaje mi się lepszy. Ale jak wokół Eriksena ustawić elektrony to już tak wyrażnie mogłoby nie być. Im więcej opcji do rozegrania tym mniejsza przewaga Gundogana :D Wydaje mi się jednak, że z Messim, Neymarem lepiej by grał Gundogan, bo jednak lepiej zabezpiecza tyły.

0

Tak zbieramy odpady po BVB I Liverpoolu :D

Zobacz wszystkie

0

Ta jak Gotze dostał 10 to on na pewno dostał 2,5 hehe Supertalent z Barcelony, aha. Kasa misiu kasa.

0

Tak więc moim zdaniem Barcelona traci naturalnego następcę Iniesty, a nie Xaviego!! To jest też duży problem bo jak widać, następcy Andresa ni w ... nie widać w szkółce. Jest to piłkarz unikatowy, konieczny do Tiki- Taki. O ile w przypadku Xaviego się nie boję, bo teraz zastąpi go Cesc, to docelowo moim zdaniem będzie to Gundogan (który jest o 7 miesięcy starszy od Thiago, a już dużo lepszy na tej pozycji), są także gracze ze szkółki typu Rafa, a przede wszystkim Sergi. Na pozycji Iniesty mógłby chyba grać wtedy Fabregas. Natomiast niestety nie widzę za bardzo innych alternatyw.

Co czeka więc Barcę w najbliższych latach? O ile atak jest obsadzony na bardzo długo, bo ciężko się będzie komuś przebić i na pewno 5 Messi Neymar Alexis Pedro Tello są w stanie przez następne 5 lat w takiej konfiguracji zostać- tutaj zmiany to będzie kaprys, moim zdaniem są to piłkarze (cała 5), którzy idealnie pasują do stylu Barcy. Może jeszcze dołączyć Gerard i mam nadzieję, że mu nie odbije i tak się stanie.

Co więc czeka Barcę po rozwiązaniu problemu ze stoperem?
prawy obrońca (no liczę na Montoyę, ale niestety Raphaelem to on raczej nie będzie :D)
następca Iniesty
sprowadzenie Gundogana
sprowadzenie Bramkarza
I w zasadzie tyle, Barcelona ma plug and play i naprawdę niewiele trzeba mieć rozumu (zarząd) żeby tego nie spieprzyć

Njważniejsze jest jednak to że w obecnym kształcie Barcelona ma przez 2 lata szansę na zdobycie wszystkiego i do tego nam jak najbardziej potrzebny jest wielki stoper, a Thiago się do tego za wiele nie przyczyni powiedzmy sobie szczerze. I moim zdaniem wcale nie będzie tak trudno znaleźć jakiegoś innego piłkarza w miejsce Andresa, który wcale nie będzie od niego wiele gorszy.

0

Thiago nie odchodzi za darmo. Dostaniemy 20 baniek. Dodatkowo raczej nie jest to piłkarz, który będzie wart więcej niż 40 więc finansowo tak wiele nie tracimy, Tyle, że mieliśmy piłkarza szykowanego od wielu lat na Tiki-takę, uporczywie szkolonego tego stylu jak wschodniej tajemnej sztuki walki i w tym kontekście robi świństwo, że odchodzi. Ale tak jak mówię, Barcelona nie będzie przez to słabsza, jedynie szkoda poświęconego czasu.

0

Wg włoskich mediów (nie wiem jakich) Barcelona zaoferowała 32 miliony Euro za Marquinosa. No cóż facet jest dobry. Mógłby być.

0

O jeszcze Kroosa mają, kurwa z wyjątkiem prawego obrońcy, napastnika i być może skrzydłowych i to nie koniecznie (bo mają Reusa, Shaqa i młodego utalentowanego Weisera, to oni kużwa nie potrzebują nikogo przez 5 lat. Nie ma MIEJSCA. Nie mogę, ale Bayern jest zdecydowanie najbardziej perspektywiczną drużyną, oprócz nas bo my mamy Messiego i Neymara, i zawsze się będą musieli z nami liczyć :D

Media

Liga typerów

1 maciek2164 109 pkt
2 _KrAtOs_ 108 pkt
3 lefreux 106 pkt
4 Bagdad 106 pkt
5 KingLeonidas 105 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?