Następny mecz:  Leganes  -  Barcelona     ·  Sobota, 23 listopada 13:00  ·  14. kolejka La Liga Eleven Sports 1   ·  Kolejne mecze   ·  Terminarz
Informacje ogólne

Miasto:

Brak informacji

Zainteresowania:

Brak informacji

Ulubiony zawodnik:

Brak informacji

Ulubione zespoły:

Brak informacji

Barcelonie kibicuję od:

Brak informacji

Kontakt
Statystyki

Data rejestracji

Brak informacji

Dni w serwisie

Ponad 3400

Liczba komentarzy

85

Ocena komentarzy

0

Najlepiej oceniane komentarze
 • RafaelG
  0

  Tak więc moim zdaniem Barcelona traci naturalnego następcę Iniesty, a nie Xaviego!! To jest też duży problem bo jak widać, następcy Andresa ni w ... nie widać w szkółce. Jest to piłkarz unikatowy, konieczny do Tiki- Taki. O ile w przypadku Xaviego się nie boję, bo teraz zastąpi go Cesc, to docelowo moim zdaniem będzie to Gundogan (który jest o 7 miesięcy starszy od Thiago, a już dużo lepszy na tej pozycji), są także gracze ze szkółki typu Rafa, a przede wszystkim Sergi. Na pozycji Iniesty mógłby chyba grać wtedy Fabregas. Natomiast niestety nie widzę za bardzo innych alternatyw.

  Co czeka więc Barcę w najbliższych latach? O ile atak jest obsadzony na bardzo długo, bo ciężko się będzie komuś przebić i na pewno 5 Messi Neymar Alexis Pedro Tello są w stanie przez następne 5 lat w takiej konfiguracji zostać- tutaj zmiany to będzie kaprys, moim zdaniem są to piłkarze (cała 5), którzy idealnie pasują do stylu Barcy. Może jeszcze dołączyć Gerard i mam nadzieję, że mu nie odbije i tak się stanie.

  Co więc czeka Barcę po rozwiązaniu problemu ze stoperem?
  prawy obrońca (no liczę na Montoyę, ale niestety Raphaelem to on raczej nie będzie :D)
  następca Iniesty
  sprowadzenie Gundogana
  sprowadzenie Bramkarza
  I w zasadzie tyle, Barcelona ma plug and play i naprawdę niewiele trzeba mieć rozumu (zarząd) żeby tego nie spieprzyć

  Njważniejsze jest jednak to że w obecnym kształcie Barcelona ma przez 2 lata szansę na zdobycie wszystkiego i do tego nam jak najbardziej potrzebny jest wielki stoper, a Thiago się do tego za wiele nie przyczyni powiedzmy sobie szczerze. I moim zdaniem wcale nie będzie tak trudno znaleźć jakiegoś innego piłkarza w miejsce Andresa, który wcale nie będzie od niego wiele gorszy.

Gorące tematy