Rafa78pl
Dołączył/a: styczeń 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
1
Niech Ney jak najszybciej zmieni klub ,widzę tego chłopaka w Anglii tam gdzie się nie klepie tylko szybko gra, w Barcelonie swoje zrobił.Dla piękna futbolu idź chłopie na wyspy!!!
0
W końcu głos rozsądku na tym forum ,ja nie jestem fanatykiem ale kibicuję Barcelonie i w pełni popieram twoje zdanie, Barca w 3 meczach straciła prawie tyle samo bramek co Legia "tez w 3meczach następujących po sobie w LM jakby ktoś nie zrozumiał ".Barca nie jest już hegemonem Real i Juve mają ławkę i to jest największa różnica .
1
Messi ciągnie jak może ,Ney ewidentnie boi się kartki nie ryzykuje tyle co zawsze, Suarez sam nie pogra a Iniesta w środku nie ma z kim grać do przodu, za to Juve jest kompletne w każdej formacji wynik w pełni sprawiedliwy
0
Juve po mistrzowsku odcina napastników ich gra to majstersztyk nie trzeba mieć piłki 70% żeby zdominować mecz Lucho może się uczyć od Alegriego Barca musi ryzykować bo Juve w rewanżu nie da się ograć do zera
0
Zbulwersowany to jedynie ty jesteś ,kurwa następny zapatrzony tylko w Messiego, na setkę masz jego plakat nad wyrem z doczepioną swoją gębą,połowa takich "kibiców" jak ty to kibice Messiego a nie Barcy jak Barca wygrywa dajecie 10 wszystkim piłkarzom i 11 Messiemu jak przegrają zwalniacie wszystkich
0
Współczuć to mogę jedynie twojej matce jak patrzę na twoje wypociny, kim ty jesteś żeby oceniać moje życie lamusie a co do Messiego no tak jest różnica ,Messi dostał 4 mecze kary ,oczywiście tacy ignoranci jak ty zawsze będą bronić Argentyńczyka a swoje frustracje przelewać na innych nazywając ich głupkami .
0
Zgadzam się i tak samo myśle o Messim ,który zwyzywał sędziego i teraz dzięki swojej głupocie i niedojrzałości Argentyna może nie dostać się na MS w Rosji i dodam ze pewnie Ney ma głęboko w D..pie twoją sympatię
17
"Klasę zawodnika ocenia się wtedy , kiedy się nie układa gra i musi sam coś zdziałać" popatrz jeszcze raz na rewanż z PSG a potem przeczytaj swój komentarz
0
Jesteś zapatrzony w jednego piłkarza ja sroka w gnat ja widziałem już dziesiątki takich , Van Basten ,Luiz Nazaio ,Romario, Stoiczkow,Batistuta i cenię sobię Messiego ale nie uważam go za najlepszego na świecie bo nie sztuką być najlepszym jak się gra z najlepszymi w klubie a co do Ronaldinho jak się Messi doczeka takiego szacunku u kibicow największych rywali to będzie mógł się z nim równać ,ten 1czy 2sezon R10 jak wspomniałeś w komentarzu będą na zawsze w pamięci kibiców choćby za te brawa w Madrycie a co do piłkarza kompletnego to tylko możemy się przepychać słownie ,bo skąd wiesz ze taki Ronaldinho nie czuje się piłkarzem w pełni spełnionym , zdobył wszystko co mógł i widocznie więcej nie potrzebował a piłkarz to nie klaun nie musi bawić ludzi żeby żyć
0
Nie No twoje kryteria są śmieszne , Neymar w rep ma więcej bramek niż Messi a przypominam ze w rep kraju grają najlepsi piłkarze i co ??? Powinien już być lepszy niż Messi i Ronaldo jaja se robisz? Ronaldinho zagrał 2-3 sezony ale to Messiego po 10 się z nim porównuje ,młody pewnie jesteś to ci powiem ze jak Ja oglądałem najlepszych piłkarzy świata to ciebie kogut po podwórku za siurka ciągał i nie odważę się wybierać najlepszego bo wielu aspirujących do tego grona dane mi było oglądać
0
Racja Messi jest bardziej decydujący w klubie i tu nie ma wątpliwości ale w reprezantacji jest odwrotnie i czy Brazylia grała słabo to o Neymarowi nie można było zarzucić niczego ,nigdy nie twierdziłem ze któryś jest lepszy lub gorszy bo to bzdura żeby to wyłonić musieliby zagrać 1 na 1 na hokejowe bramki ,swoją drogą ciekawe by było takie spotkanie
0
No kolego z reprezentacją to trochę pojechałeś ,przypomnę ci ze Argentyna w ostatnich latach była w finale MS i Copa America. Ja nie mam złudzeń co do tego ze Ney w reprezentacji bije na głowę Leo choć jest od niego młodszy,ogólnie jak czytam komentarze na tym forum odnoszę wrażenie że dla niektórych Barca to tylko Messi a tak nie jest ,jak pojawi się chłopak z naprawdę dużym talentem jak Brazylijczyk od razu jest gadka typu "dobry jest ale Messi jest dużo lepszy,choć poziom Ronaldo juz przeskoczył"i gdzie tu obiektywizm,a co do złotej piłki ,ta nagroda będzie gowno warta jeśli wciąż będą dostawali ją napastnicy ,uważam ze tak samo jak Messi czy Ronaldo zaslugiwali na nią Xavi lub Iniesta i czemu pomija się obrońców i bramkarzy choćby Dudka po finale LM z Ac Milan
1
Racja stary, ale lata lecą i to jest nieuniknione ze ani Ronaldo ani Messi już nie będą lepsi ,pomimo tego fajnie ze mogliśmy oglądać takich grajków choć osobiście najlepszym piłkarzem na jakiego dane było mi patrzeć do dnia dzisiejszego jest Ronaldinho
17
Widzisz kolego a ja uważam ze Ty się mylisz i obecnie Neymar przeskoczył i Ronaldo i Messiego chłopak jest liderem i w klubie i reprezentacji,mecz z PSG dobitnie udowodnił ze nie boi się brać presji na siebie i gra i wierzy do końca ,czego Messiemu zaczyna brakować
0
Jestem fanem futbolu ale tez rugby o wiele bardziej kontaktowego sportu i powiem wam jedno tam chłopaki warzą po 120kg i wpadają na siebie jak czołgi tez często faulują ale szacunek jaki mają do sędziego jest imponujący szkoda ze w PN tak nie jest .Od paru lat oglądam puchar 6 narodów i jeszcze nie widziałem żeby rugbyści czy trener podważali zdanie sędziego ,jeśli Messi faktycznie zbluzgał arbitra kara mu się należy podkreślam JEŚLI
0
Fajne ze R10 zagra w tym meczu, być może po raz ostatni obejrzymy chyba najbardziej spektakularnego piłkarza w historii,ani Messi ani Ronaldo nie wprowadzili do futbolu tyle piękna i radości jak ten facet z końskimi ząbkami, do dziś uważam ze futbol dla Roniego to czysta radocha i nawet na największych stadionach czuł się jak na plaży w Rio ,zawsze uśmiechnięty i zawsze próbujący wymyślić coś nowego, dlatego wszyscy czekali przed telewizorami ,bo żaden piłkarz nie dał piłce tyle magii co Ronaldinho, właśnie za to dostawał oklaski nawet od przeciwników .Tak na marginesie osobiście nie znam nikogo kto by go nie lubił
0
Sorry Do Rivaldo83 miało być
2
Ile razy Messi był na najwyższym poziomie MS i go zdobył ??? Ani razu ,a zapytaj Messiego ile by oddał żeby być mistrzem świata, owszem był najlepszy ale w najlepszym klubie świata ,i wszystkie rekordy należą do niego ale też klubowe a nie reprezentacyjne a Maradony nie lekceważ bo na tamnte czasy był grajek kosmiczny jak Pele Ronaldo czy Ronaldinho
0
Widzisz problem w tym ze w meczu z PSG Messi już nie wierzył i dlatego pozwolił podejść Neymarowi do wolnego i karnego, niestety przed meczem z PSG Messi miał monopol na stałe fragmenty gry oczywiście nie twierdze ze Messi zle je wykonuje ale są pozycje z których prawnożny Neymar ma większe pole do popisu.Dodam jeszcze ze Neymar pozostając w cieniu Messiego i nie piłkarsko ,mam na myśli role w drużynie ,może naprawdę odejść do Anglii
11
Niby dlaczego Messi??taki Neymar może nie strzela tyle co Messi ale po ilu faulach na nim były rzuty karne bądź wolne zamienione na gole bądź żółte kartki na obrońcach którzy musieli potem grać ostrożniej i dochodzi do tego wiara niczym w Angielskim futbolu ze dopóki piłka w grze to wszystko możliwe patrz przykład meczu z PSG i dotego gra w reprezentacji ,nie odbierałabym Neymarowi tak pochopnie szans na ZP
0
Trudno się nie zgodzić facet jest taki młody i gra pierwsze skrzypce w rep Brazylii szacun, moim pierwszym idolem był Włodek Smolarek choć jestem Warszawiakiemi,widziałem wielu fantastycznych piłkarzy ale gościa tak młodego który robi różnice w reprezentacji swego kraju przed Neymarem nigdy może Ronaldo ale nie Kryska
0
Zgadzam się z tobą co do ekspertów dla których Tite był No name okazuje się ze w Brazylii jest bardzo szanowany i doceniany jako fachowiec w zawodzie co obecna repra potwierdza .ajesli chodzi o trenera Barcy to brak mi słów w na te wszystkie konkursy "kto waszym zdaniem powinien....."itp mam nadzieje tylko ze włodarze Barcy wybiorą sami a nie pod naciskami piłkarzy ,chodzi o Messiego,
0
Nie wiem czemu w artykule jest "dość niespodziewanie"Brazylia najlepszy atak i obrona eliminacji w AP ,jakby Urusi wygrali 4-1 to byłoby niespodziewanie .Brazylia zagrała w tym meczu koncert ,Neymar mijał obrońców jak tyczki a Paulinio i jego pierwsza brama majstersztyk ,trzeba przyznać ze Brazylia jest najlepszym przykładem co znaczy dobry trener w futbolu i po takim meczu nie powiem już złego słowa o graczach z ligi Chińskiej
0
Nie pisz bzdur bo okaże się ze Barca trafi na Lisy i co wtedy ?losowanie ustawione??nieistotne na kogo trafią i tak będą musieli wygrać
0
A co ma do tego kasa ??? Barca sama zaoferowała Neymarowi kontrakt i nikt z zarządu ani trener i sami piłkarze nie robią problemu z tego że jeden dzień w roku Neymar chce spędzić na urodzinach siostry,to nie jest niewolnik ani klubu ani kibiców,wydaje mi się że czasami kibice nie widzą w piłkarzach ludzi tylko postacie z fify którzy mają tylko zabawiać ale jak się sami zabawią to już fala krytyki na nich spływa,moje zdanie jest takie że jak najbardziej ma prawo świętować urodziny swoich najbliższych z czym oczywiście nie musisz się zgadzać
0
Pamiętaj ze jeśli jest to jego praca jak piszesz ,to ma prawo do urlopu ,to tez jest człowiek ,który ma jakieś wartości i zasady których przestrzega i nie wiem czemu krytykujesz go za to ze ważna dla niego jest rodzina ,może urodziny najbliższych to dla ciebie tylko data ale nie wszyscy są tacy jak Ty,i dodam jeszcze ze piłkarz to nie lekarz nie ratuje życia na codzień ,bo tylko tak mogę sobie wytłumaczyć ze praca może być ważniejsza od rodziny
0
Niby dlaczego ma mieć wyrzuty sumienia?to nie wina Neymara ze reszta zagrała słabo ,przypomnę tylko ze parę tygodni temu połowa na tym forum sadzała go na ławce na rzecz Ardy ,teraz ma wolne i może robić ze swoim wolnym czasem co chce a Ty piszesz ze powinien mieć wyrzuty sumienia,osobiście podoba mi się że rodzina jest dla niego równie bądź bardziej ważna niż mecz
2
Zgadzam się z tobą i szanuję Neymara za to że rodzina jest dla niego najważniejsza,odnoszę wrażenie ze władze Barcelony też mają świadomość że rodzina jest dla Neya na 1 miejscu i nie ingerują zbyt mocno w jego życie rodzinne ,to dobrze o nich świadczy
0
Neymar i wszystko jasne ..karny na nim ,dwie bramki i asysta 10/10