Rafa78pl
Dołączył/a: styczeń 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rozumiem ze posadziłbyś go na ławce w rewanżu z PSG
9
Neymara 5,Stegen 5 ,reszta nie grała więc nie ma komu już wystawiać ocen
3
Kto ma na myśli Gomeza??jak nie ma transferów a podstawowi piłkarze grają słabo trzeba próbować talentów z młodzieżówki a nie grać schematem,niestety taki Iniesta tez się starzeje warto rozejrzeć się najpierw po swoich młodych niż sprowadzać na sile,Emery w dzisiejszym meczu postawił na 2 małolatów i napewno nie żałuje,No i jest jeszcze sprawa chęci ,krytykuje się często na tym forum Neymara ze często drybluje i traci ale wole takiego Neya niż drepczącego Messiego i schowanego Suareza
3
Dziś nie było MSN tylko N grał reszta to manekiny ,Messi równie dobrze mógłby siedzieć na ławce obok Suareza ,0 zaangażowania ,żal mi tego Neymara starał się za trzech ,o pomocy i obronie nie ma co wspominać ,skład się starzeje a PSG nie boi się stawiać na młodych w przeciwieństwie do Barcy wypada tylko pogratulować Paryżanom zagrali świetne zawody i obnażyli Barce,po takim meczu Barcelona nie zasługuje by grać dalej w tej edycji LM
14
Komentarze jak z przedszkola "sędzia opłacany przez Madryt " itd.a to przecież bardziej skrzywdził Atletico nie Barce druga sprawa jakby to któryś z piłkarzy Atletico tak wszedł w Suareza to ten by 10 minut umierał na boisku ,ludzie nie świrujcie Barca z bólem ale wygrała przy pomocy sędziego,jak dzieci Macierewicza wszędzie widzicie spisek
0
Zgadzam się z tobą i dodam ze Barca to nie zespół dla Neymara powinien odejść dla swojego dobra .Przykro to pisać ale myśle ze lepiej by się odnalazł w Realu gdzie się tyle nie klepie i dziwie się ze przy takiej krytyce ze strony szczególnie Polskich kibiców jeszcze nie rozważył transferu
0
Chlopcze ale pieprzysz bzdury Ronaldinho,Ronaldo,Romario,Rivaldo ,Roberto Carlos,Juninio,Kaka,Luiz Fabiano,Douglas Costa wnieśli tyle do europejskiej piłki a Ty piszesz takie bzdury , pomysl zanim coś napiszesz.Wyobraź sobie Barcelonę bez tych Brazylijczyków co w niej grali i pomyśl czy była by teraz tam gdzie jest obecnie ,siedzisz przed tym swoim komputerkiem i oceniasz kilku ludzi po paru transferach wrzucając cała resztę do tego samego worka żal mi cię
1
Pele ma prawo mieć swoje zdanie czy ktoś się z tym zgadza czy nie, mój ojciec ma 78 lat i do dziś ogląda mecze i nie jest fanem żadnego zespołu poza Polskimi i jak się go spytałem o najlepszego piłkarza jakiego oglądał zawsze wymieniał trzech Pele ,Maradona i według niego nr 1 Garincha o Messim mówi świetny ale gra z równie świetnymi ,najlepsi nie tworzą historii grając w najlepszych klubach tylko w reprezentacji,a taki był Pele czy Maradona kończąc każdy z tych grajków jest wyjątkowy i fajnie ze możemy ich oglądać
2
Co za pierdolenie ,zasłużył na to by go kopali i żeby sędziowie nie zwracali na to uwagi bo gra słabiej ,nie ma co mędrzec się odezwał ,nie jestem wielkim fanem Neymara cały czas uważam ze Barca to nie klub dla niego ,ale faule nie biorą się z niczego facet ma ciąg na bramę i po wielu faulach właśnie na nim padają bramy z rzutów wolnych bądź karnych ,wiec chyba aż tak słabo nie jest.