Neymar: Nie spieszy mi się z wygraniem Złotej Piłki

Łukasz Lewtak

31 marca 2017, 18:53

Mundo Deportivo

35 komentarzy

W wypowiedzi dla rosyjskiego dziennika Sport Express Neymar przyznał, że nie spieszy mu się ze zdobyciem Złotej Piłki.

– Wygranie Złotej Piłki postawiłem sobie za cel na końcu mojej drogi i byłoby to moje osobiste zwycięstwo, jednak nie spieszy mi się. Nie gram w piłkę dla osobistych ambicji, tylko dla przyjemności. Lubię pomagać kolegom i drużynie. Jeśli wszystko idzie dobrze, zdobywa się nagrody indywidualne – podkreślił Neymar, który wypowiedział się także na temat swoich relacji z Messim i Suárezem.

– Relacje są ważne poza boiskiem. Jesteśmy przyjaciółmi. Na boisku wzajemnie się uzupełniamy. Ja i Messi gramy na bokach, a Suárez na środku. Podziwiam Messiego, odkąd jestem w Barcelonie. Bardzo mi pomógł, kiedy tu trafiłem. Zawsze podziwiałem jego determinację i postawę – zaznaczył Brazylijczyk.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Neymar zdobedzie piłke ale po odejsciu Messiego i Ronaldo. Ich obecna forma i umiejetnosci sa nadal nad Neyem. Ale faktem jest ze jak utrzyma forme w przyszłosci złote pilki beda jego :)

@FabregasOnlyInMyHeart: Mylisz się. O ile jeszcze Messi w formie jest lepszy o poziom od Neymara to Ronaldo dawno już stracił swój błysk i geniusz jego gole to zasługa kolegów z boiska, czasem coś tam sklei ale to już naprawdę rzadkość. W tym momencie jestem w pełni przekonany że Neymar jest lepszy od Cristiano, a przede wszystkim gra dla drużyny a nie dla siebie i swoich osiągnieć..

@karszun: Widzisz kolego a ja uważam ze Ty się mylisz i obecnie Neymar przeskoczył i Ronaldo i Messiego chłopak jest liderem i w klubie i reprezentacji,mecz z PSG dobitnie udowodnił ze nie boi się brać presji na siebie i gra i wierzy do końca ,czego Messiemu zaczyna brakować

@Rafa78pl: Obaj macie poczęsci racje Panowie

@FabregasOnlyInMyHeart: Ronaldo w tym sezonie gra znacznie poniżej swojego poziomu.

@Vhaeraun: Racja stary, ale lata lecą i to jest nieuniknione ze ani Ronaldo ani Messi już nie będą lepsi ,pomimo tego fajnie ze mogliśmy oglądać takich grajków choć osobiście najlepszym piłkarzem na jakiego dane było mi patrzeć do dnia dzisiejszego jest Ronaldinho

@FabregasOnlyInMyHeart: Ronaldo od dawna juz stracil forme a wygrywa ZP tylko przez popularnosc

@FabregasOnlyInMyHeart: Na dzień dzisiejszy Neymar jest numerem jeden i uważam, że ma realne szanse na zdobycie Złotej Piłki w tym roku. Zgodzę się, że Messi w gorszej formie to nadal Messi, ale jeśli chodzi o Ronaldo, to ja już na niego nie mogę patrzeć.

@karszun: Messi w formie jest o poziom nad Neyem, ale jeśli również Ney jest w formie to różnica jest na korzyść Brazylijczyka.
« Powrót do wszystkich komentarzy