0

auoan,

Oraz bez Ronaldo chyba? Czy się mylę?

0

Ale po co się w ogóle przejmujecie, tymi minusami? Aż tak kogoś one ranią? Nie wiem, kto i po co rozdaje wszystkim te minusy, ale może ma z tego satysfakcje? ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?