0

Barcelona i Real - naczynia połączone.

0

I ten "taniec" oczywiście może wykonać każdy zawodnik. To nie jest tak, że Neymar z kimś tylko może ;)

0

Pro Evolution Soccer 13. Ale i tak Fifa zdecydowanie jest lepszą grą, jeśli chodzi o np. sam gameplay ;)

0

Grand?

0

Ta, z 10 na pewno ... :D

0

Jest i pani :D

0

To do @Neymar da SiIva Santos Junior@.

0

Dokładna pojemność: 85 454

0

A co to za pani ?:D

0

Proszę Cię, nie zaczynaj tego tematu już ;d

0

To jest transmisja z Youtube ;)

0

Alba...

0

rambo32,

Praktycznie równe 300 zł.

0

Ja właśnie jutro taką będę miał ;D

http://imgur.com/5G5B8No,EgR7jBD

0

Hahahahaha.

0

W sierpniu będzie wiadomo. Ile razy można to samo pisać?

0

Jego ^^?

0

Nic się tam nie dzieje. Oglądam od pierwszego odcinka i teraz już nie przyciąga jak dawniej.

0

Nie są ze szkółek Barcy.

0

Co by robili? Chyba w życiu na żadnym meczu nie byłeś, a gadasz głupoty :)

0

Super... Chwalisz się czy żalisz? Za Twoje pieniądze go kupili? Chyba nie... Więc nie przeżywaj ;)

0

Kanał Barcelony na Youtube.

0

PREZENTACJA PEWNIE BĘDZIE NA KANALE BARCELONY NA YOUTUBE.
No ile razy można to samo pisać ?:)

0

Żartujesz sobie? Z jakiej paki prezentacja Neymara miałaby być w telewizji?
Prezentacja będzie na kanale Barcelony na Youtube.

0

Raczej jutro, dzisiaj nie grają ;)

0

http://www.youtube.com/user/fcbarcelona?feature=watch

0

Oczywiście, że będzie do obejrzenia. Ja oglądałem prezentacje np. Alexisa na kanale Barcelony na YouTube ;)

0

Tak z innej beczki... Jezu, co za barany na Onecie piszą te "artykuły"?

"Jestem przekonany, że za rok miano najlepszego piłkarza świata przypadnie naszemu rodakowi. Obecnie jest znacznie lepszym piłkarzem od Messiego czy Cristiano Ronaldo. Robert potrafi sam wygrać mecz dla Borussii i to bez pomocy kolegów."

Hahhahahahahahahha.

0

Powolne wprowadzanie do drużyny? Hahahahaha.

0

Z 7'...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?