26 lipca 2013, 12:42
0
Niektórzy tutaj dysponują taką "wiedzą", jakby byli w zarządzie Barcelony. Normalnie wszystko wiedzą, nawet lepiej od Thiago
25 lipca 2013, 16:33
Bo Barcelona B przegrała z Bayernem? :D
25 lipca 2013, 16:30
Hahaha, tyś piwo widział ;o
Upadek? Jaki upadek ?:)
25 lipca 2013, 12:02
PiS wjedzie na stadion i zadymę zrobi :D
16 lipca 2013, 10:08
Prawdziwy kibic z krwi i kości się odezwał, haha :c
21 maja 2013, 22:04
Dziwicie mu się?:)
10 marca 2013, 10:39
silver912, Alexis wczoraj zagrał bardzo dobrze, gdyby nie obrona Deportivo, Sanchez mógłby strzelić jeszcze ze 2 bramki. Chyba oglądałeś inny mecz, bo tego co był wczoraj raczej nie widziałeś.
3 czerwca 2013, 17:54
Super... Chwalisz się czy żalisz? Za Twoje pieniądze go kupili? Chyba nie... Więc nie przeżywaj ;)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Niektórzy tutaj dysponują taką "wiedzą", jakby byli w zarządzie Barcelony. Normalnie wszystko wiedzą, nawet lepiej od Thiago
0
Bo Barcelona B przegrała z Bayernem? :D
0
Hahaha, tyś piwo widział ;o
0
Upadek? Jaki upadek ?:)
0
PiS wjedzie na stadion i zadymę zrobi :D
0
Prawdziwy kibic z krwi i kości się odezwał, haha :c
0
Dziwicie mu się?:)
0
silver912,
Alexis wczoraj zagrał bardzo dobrze, gdyby nie obrona Deportivo, Sanchez mógłby strzelić jeszcze ze 2 bramki. Chyba oglądałeś inny mecz, bo tego co był wczoraj raczej nie widziałeś.
0
Super... Chwalisz się czy żalisz? Za Twoje pieniądze go kupili? Chyba nie... Więc nie przeżywaj ;)
0
Upadek? Jaki upadek ?:)