Pretorian
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostrowiec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moim zdaniem jest to jeszcze większa strata , niż odejście Samuela , Yaya , w każdy mecz wkładał 100 % , doskonały DM , wysoki , silny , z niesamowitą kreatywnością , i finezją gry , potrafił poradzić sobie nawet nie na swojej pozycji (finał LM z Manchesterem) . ostatnio ładna bramka z WKS ( 3 : 0 z Koreą ) , i ten rajd który nigdy nie zapomne w finale CDR . Busi jest dobry , ale moim zdaniem Yaya nigdy nie dorówna . Yaya potrafił wywalczyć dużo miejsca , dla xaviego lub iniesty , a jak wiemy , gdy oni mają dużo miejsca , potrafią zdziałać cuda ;) niezrozumiałym jest dla mn że w meczu z interem Pep postawił na Keite :| ( dla mn totalne nieporozumienie ten malijczyk - w najważniejszych meczach , poprostu zawodzi , np. mecze z realem , lub właśnie interem ). Powodzenia Yaya , odchodzi moim zdaniem najlepszy DM na świecie , ADIOS ! Vamos !
0
wymienić Ibre za Torresa ! Villa - Torres - Messi , i znowu potrójna korona ;) a tridente nie z tej ziemi ;)
0
Villa - Torres - Messi - magia ;)
0
bardzo słaby mecz naszych pupili , widać ewidentny brak Abidala i Alvesa ... Ale pomimo słabej gry 1:1 cieszy, bo rewanż u nas ;) Visca El Barca !
0
Moje Oceny:
Valdes - 6 - za dużo pracy nie miał , i dobrze
Alves - 7,5 - dobre zawody brazyliczyka , aktywny na skrzydle
Puyol - 8
Pique - 8
Abidal - 10 (gracz meczu) - czytał dosłownie wszystko , genialny występ Erica
Sergio - 7
Iniesta - 9 - te indywidualne dryblingi , magia , wraca wielki Andres :)
Xavi - 8,5 - piękna asysta , przy bramce pedro :)
Ibra - 5 - słaby mecz ibry , niewidoczny , jakby zwolnił
Messi - 9 - moze i bez rewelacji , ale dobre zawody, poprzedzone 2 bramkami
Henry - 6 - mimo że jakoś aktywniej gra , to jednak już nie te lata , henryka , skuteczności brak ...
Marquez - 6,5-7
Pedro - 8 - wszedł , strzelił , swoje zrobił
Bojan - za krótko grał
Mecz krótko mówiąc , zdominowany przez Barca , o czym świadczą , same statystyki xd 18 - 1 xd i b.dobrze ;] cieszy że nasze pupile, pokazują piękny futboll , i co najważniejsze , odjeżdżaja , madritas :) Visca El Barca !
0
Najlepsze - zdecydowanie Valdes , Pique i Puyol , głównie dzięki temu trio , wywalczyliśmy wczoraj 3 pkt . Bardzo ładna też gra Abidala i Messiego . Można by tu jeszcze umieścić Zlatana ;]
Najgorsze - zdecydowanie Keita , nie istniał wczoraj na boisku ... nic ...
0
pierwsza połowa słaba , druga nasza , mimo że w 10 xD Keita - słabiutko , bardzo słabiutko , prosiło sie o wpusczenie Yaya Toure ... Henry - już nie te lata , w zimowym okienku , konieczne wzmocnienie na tą pozycje ( Robinho / Luis Suarez) , Iniesta, musi grać w środku z Xavim , ja go na skrzydle nie widze .... VAMOS BARCA !!! Lider wrócił na właściwe miejsce :)
0
Visca El Barca !!!!! BLAUGRANA !!!!!!!!
0
pięknie , teraz kolej na real ;] Vamos BARCA !
0
a ja bym najbardziej widział ribery'ego xD lewe skrzydło - ribery - / środek - Zlatan , prawa manka - messi / środek xavi z iniesta (fabregas) / keita czy tez yaya z tyłu , noi obrona , puyol , milito , pique i dani alves , bajka xD