0

Moim zdaniem jest to jeszcze większa strata , niż odejście Samuela , Yaya , w każdy mecz wkładał 100 % , doskonały DM , wysoki , silny , z niesamowitą kreatywnością , i finezją gry , potrafił poradzić sobie nawet nie na swojej pozycji (finał LM z Manchesterem) . ostatnio ładna bramka z WKS ( 3 : 0 z Koreą ) , i ten rajd który nigdy nie zapomne w finale CDR . Busi jest dobry , ale moim zdaniem Yaya nigdy nie dorówna . Yaya potrafił wywalczyć dużo miejsca , dla xaviego lub iniesty , a jak wiemy , gdy oni mają dużo miejsca , potrafią zdziałać cuda ;) niezrozumiałym jest dla mn że w meczu z interem Pep postawił na Keite :| ( dla mn totalne nieporozumienie ten malijczyk - w najważniejszych meczach , poprostu zawodzi , np. mecze z realem , lub właśnie interem ). Powodzenia Yaya , odchodzi moim zdaniem najlepszy DM na świecie , ADIOS ! Vamos !

0

wymienić Ibre za Torresa ! Villa - Torres - Messi , i znowu potrójna korona ;) a tridente nie z tej ziemi ;)

0

Villa - Torres - Messi - magia ;)

0

bardzo słaby mecz naszych pupili , widać ewidentny brak Abidala i Alvesa ... Ale pomimo słabej gry 1:1 cieszy, bo rewanż u nas ;) Visca El Barca !

0

Moje Oceny:

Valdes - 6 - za dużo pracy nie miał , i dobrze

Alves - 7,5 - dobre zawody brazyliczyka , aktywny na skrzydle

Puyol - 8

Pique - 8

Abidal - 10 (gracz meczu) - czytał dosłownie wszystko , genialny występ Erica

Sergio - 7

Iniesta - 9 - te indywidualne dryblingi , magia , wraca wielki Andres :)

Xavi - 8,5 - piękna asysta , przy bramce pedro :)

Ibra - 5 - słaby mecz ibry , niewidoczny , jakby zwolnił

Messi - 9 - moze i bez rewelacji , ale dobre zawody, poprzedzone 2 bramkami

Henry - 6 - mimo że jakoś aktywniej gra , to jednak już nie te lata , henryka , skuteczności brak ...

Marquez - 6,5-7

Pedro - 8 - wszedł , strzelił , swoje zrobił

Bojan - za krótko grał

Mecz krótko mówiąc , zdominowany przez Barca , o czym świadczą , same statystyki xd 18 - 1 xd i b.dobrze ;] cieszy że nasze pupile, pokazują piękny futboll , i co najważniejsze , odjeżdżaja , madritas :) Visca El Barca !

0

Najlepsze - zdecydowanie Valdes , Pique i Puyol , głównie dzięki temu trio , wywalczyliśmy wczoraj 3 pkt . Bardzo ładna też gra Abidala i Messiego . Można by tu jeszcze umieścić Zlatana ;]

Najgorsze - zdecydowanie Keita , nie istniał wczoraj na boisku ... nic ...

0

pierwsza połowa słaba , druga nasza , mimo że w 10 xD Keita - słabiutko , bardzo słabiutko , prosiło sie o wpusczenie Yaya Toure ... Henry - już nie te lata , w zimowym okienku , konieczne wzmocnienie na tą pozycje ( Robinho / Luis Suarez) , Iniesta, musi grać w środku z Xavim , ja go na skrzydle nie widze .... VAMOS BARCA !!! Lider wrócił na właściwe miejsce :)

0

Visca El Barca !!!!! BLAUGRANA !!!!!!!!

0

pięknie , teraz kolej na real ;] Vamos BARCA !

0

a ja bym najbardziej widział ribery'ego xD lewe skrzydło - ribery - / środek - Zlatan , prawa manka - messi / środek xavi z iniesta (fabregas) / keita czy tez yaya z tyłu , noi obrona , puyol , milito , pique i dani alves , bajka xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?