O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 70
  • Polecenia 0

Komentarze

0

0

japier , skacowany jestem łeb mnie boli , ale od waszych głupoty które tu wypisujecie , to już mi bania PULSUJE , co wy sie dziwicie Villi ? przecież chłopak jest typowym środkowym napastnikiem , a tutaj musi grać na skrzydle , tumany , wkujcie sobie to do tego łba ... ciągle wkółko to samo , Villa nie strzela , Villa słaby , Villa to , Villa tamto , a jak przychodzi taki Finał LM , Villa pierdolnie okienko , rozstrzygnie mecz , to wtedy Villa mistrz , Villa w formie ... pobanowałbym wpizdu z połowe osób tutaj .

0

Ksanti 18

Messi na ławce ,a Pedro w 11 ... Panie odpuść mu bo zbłądził i nie widzi ...

0

Ketiw
zgodze sie z tym że przed Affelayem jeszcze dużo dużo pracy ...
Ale dalej twierdze że Sanchez jak już wygryzie Pedro to nie odda tego miejsca :D zresztą najważniejsze , żeby czuli rywalizacje , i obydwaj szarpali ;) pzdr

0

ketiw czekam na twoją mine , gdy zobaczysz Pedro na ławce , po powrocie Sancheza , a jestem o tym pewien tak jak jestem pewien że mam nick Pretorian ;) i nie pomoże mu ani prawa ani lewa noga ;)

Zobacz wszystkie

0

REALFAN

Barca 1-2 Arsenal 11 vs 11 Barça 3-1 Arsenal 11 vs 10 - oglądałeś 1 mecz ? widziałeś jak padły dwie bramki dla Arsenalu , widziałeś kto dominował ? ;] drugi mecz , chyba nie musze mówić o jeszcze większej dominacji Barcy ? 0 strzałow Arsenalu przez cały mecz ? ;) zasłużony awans

Inter 3-1 Barça 11 vs 11 Barça 1-0 Inter 11 vs 10 - y tutaj powiem tyle, nieuznana bramka Bojana (prawidłowo zdobyta) w 90 min. Więc prosze przestań płakać że sędziowie nam pomagają .

Przyznaje Inter wygrał , ładnie nas ogrywając w 1 meczu , chodż i tam padła bramka Milito ze spalonego ... ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem jak wy to robicie dzieci z Madrytu ... Wygrali i szacun dla nich

Real 1-1 Barça 11 vs 11 Barça 2-0 Real 11 vs 10 , pierwszy mecz , co pokazaliście w 1 połowie ? 1 strzał ,czy jak dobrze pamiętam 0 ?;] faul Adeybyora na czerwoną , Marcelo , chadzający po nogach Pedro

Drugi mecz :

i tu ci przytocze pewne statystyki , bo chyba ich nie widziałeś , jak zarówno dwumeczu ;>

Statystyki meczu Barcelona - Real:

Strzały: 10 - 2

Strzały celne: 6 - 1

Rzuty rożne: 3 - 2

Posiadanie piłki (proc. czasu gry): 64 - 36

Faule: 10 - (31)

Żółte kartki: 1 - 5

Reasmujując skul ogon i pędż na swoją strone , bo coś próbujesz udowodnić coś stworzyć , ale za cholere nie mam pojęcia co , jedynie co widze , to szczyt twojej głupoty ... a jeślii widzicie tylko faule z naszej strony , polecam dokładnie obejrzeć ten filmik , najlepiej w zwolnionym tempie i pare razy



VAMOS !

0

mirq

mascherano drewno ? ty może lepiej przeżuć sie na siatkówke , albo koszykówke ;>

Świetny mecz wychowanków , posiadanie zabójcze , ładne akcje , podania i reasumując , takie małe wnioski :

Nolito - Szybki , zdecydowany , b.dobre podania , znakomity drybler , i uderzenia ma cud- miód ;) do 1 składu na lewe skrzydło , i atak winien wyglądać Nolito - Villa - Messi ;)

Mascherano - Obowiązkowo do 1 składu ,świetne podania , i odbiory , poprostu majstersztyk ;)

Thiago - do 1 składu , na zmiennika Xaviego , to co dziś wyprawiał ten chłopak to magia , przy asyście Messiego , szokers , nic dodać nic ująć

I pomału wprowadzać również Bartre ;) podoba mi sie styl gry tego zawodnika ;) bd z niego wielka pociecha :) Visca El Barca !

0

Trexb

ja mu niczego nie ujmuje, poprostu stwierdzam iż Aguero jest bardziej wszechstronnym zawodnikiem , i moim zdaniem bardziej by było grożne nasze Tridente z nim , niż z Pedro .

0

dawid22d

no to poczekasz jeszcze troszke :D

0

wjemrzenje

z Barcą jestem od 2000 roku więc stul pape ;]

a to że nie mam przekonania do Pedro , to moja kwestia osobista , może i strzela bramki w najważniejszych meczach , potrafi sie ustawić , i ma świetne wykończenie , a ja i tak dalej będe za tym , że Kun by lepiej sie tam sprawdził ;]

i popieram czupakabre , po to jest Thiago , żeby go oszlifować , bo talent to on ma , i moim zdaniem większy od Ceska ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?