Pretorian
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Ostrowiec
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wjemrzenje
z Barcą jestem od 2000 roku więc stul pape ;]
a to że nie mam przekonania do Pedro , to moja kwestia osobista , może i strzela bramki w najważniejszych meczach , potrafi sie ustawić , i ma świetne wykończenie , a ja i tak dalej będe za tym , że Kun by lepiej sie tam sprawdził ;]
i popieram czupakabre , po to jest Thiago , żeby go oszlifować , bo talent to on ma , i moim zdaniem większy od Ceska ...
0
Trexb
ja mu niczego nie ujmuje, poprostu stwierdzam iż Aguero jest bardziej wszechstronnym zawodnikiem , i moim zdaniem bardziej by było grożne nasze Tridente z nim , niż z Pedro .
0
z tym Ceskiem to też niepotrzebna sprawa , jest Thiago , przyjdzie Cesc , to Thiago wkońcu odejdzie i stracimy perłe , którą wystarczy oszlifować
0
Galaktyczna Barca ? o czym ty wogóle chłopie gadasz ? to że jeden transfer za 45 mln , to już galaktyczna ? dla mn Augero , 100 razy lepiej by szarpał lewym skrzydłem niż Pedro .. no ale po co mieć silniejszy przód ? znowu nie obronimy LM , to zobaczymy jak wtedy bd płakać .. Pamiętajcie że drużyny uczą sie na błędach ... a jak zauważyłem , to Pedro jak jest dobrze kryty , to nie może nic zrobić ...
ewentualnie jak napisał Gordoniasty , Sancheza ;)
Adrian89
a gdzie napisałem że wszystkie pieniądze na transfery ?
wymieniłem dwóch : Aguero za 45 i Clichy za 10 = 55 mln ?
Bale to już takie rozmarzenie moje , bo on nigdzie nie odejdzie ;]
0
kamil9040 , wole PESA , Fifa jest za słaba ;] czemu mam nie wierzyć w sprowadzenie Kuna ? a co on chce , jakiś gigantyczny kontrakt ? 45 mln , nie mamy tyle ? a 100 mln z LM , + za Zlatana ? + nowy sponsor ?
Bale może i nie , bo on raczej nigdzie nie odejdzie
ale KUN jest jak najbardziej do wyciągnięcia ;)
0
Veb90 z tego co mi wiadomo, Adriano jest zawodnikiem uniwersalnym , i może grać na każdej pozycji w obronie , dlatego go umieściłem w miejsce Pique , ale to w najgorszym wypadku by tak wyglądało , bo jak wiadomo gdyby Busquets był bez konti , to wtedy Mascherano by grał w miejsce Gerarda ... także fuck off ;] a jak myślisz dać 30 baniek na rezerwowego , no to pozostaje klaskać , przyjdzie , posiedzieć , zastygnie , i po sezonie odejdzie za połowe ceny ... jedyny plus tego transferu , to niska płaca tego zawodnika za sezon ... a tak poza tym będzie jak ze Zlatanem .. i jeszcze jedno , wymieńcie mi jakieś szczegółowe cechy tego zawodnika ? bo widziałem mecze , Villareal , i to Nilmar już sie lepiej prezentuje , u nas potrzebna szybkość i technika , a takie ma zdecydowanie Aguero ... Aguero już w tym momencie w 200 paru meczach , ustrzelił , ponad 100 bramek , a Rossi pytam sie co takiego osiągnoł ? 1 dobry sezon ? dziękuje , dobranoc ;)
0
OMG 30 baniek wydawać na rezerwowego ? poprostu śmiech na sali ...
Jeżeli już to dać te pieniądze na Aguero , co z tego że 45 mln , wkońcu zarobili 100 po LM + sprzedaż Zlatana 20 pare , + o ile dojdzie do skutku odejście Bojana , Maxwella , i innych to mamy na 3 mocne transfery ...
nie ma co sie oszczędzać w tej kwestii , po historycznym 2009 , właśnie zabrakło nam świeżej krwi , z duchem i pasją do gry , przyszedł drewnianonogi Zlatan ...
2 Transfery ja tu widze :
Clichy na lewe , do wyciągniecia za jakieś 10 mln ? albo rzucić nawet te 50 baniek za Bale ...
Aguero na lewe skrzydło - 45 mln - ale warto + takie skrzydła = Aguero - Villa - Messi , czyścilibyśmy wszystko i wszystkich ...
Wydajemy 55 mln , (ewentualnie 95 mln) ale mamy dwa mega wzmocnienia ... bo dalej nie widze sensu sprowadzania Ceska , jak mamy Thiago ...
skład
Valdes ( Pinto )
Dani Alves ( Bartra ) - Pique ( Adriano ) - Puyol ( Fontas ) - Bale ( Abidal)
Xavi (Thiago) - Busquets ( Mascherano ) - Iniesta ( Keita )
Messi ( Jeffren ) - Villa ( Affelay ) - Aguero (Pedro)
Vamos !
0
CAMPEONES < CAMPEONES < OLE < OLE < OLE !!!
THE BEST TEAM < WITHOUT QUESTION !
Mamy LM , Mamy Lige 3 raz z rzędu , pora na 2 z rzędu Lm , ale żeby tak sie stało , potrzebujemy wzmocnień , dobrze sie stało , że w tym sezonie Lige wygraliśmy pare kolejek wstecz , widać było , że ten odpoczynek nam na dobre wyszedł ( wręcz powiem , że był potrzebny ), lecz za rok może już tak nie być łatwo , dlatego na środek Fabregasa , i na lewe skrzydło Neymara , do tego Clichego na lewe skrzydło obrony i skład mamy kompletny na następny sezon , i po 2 z rzędu tytuł jako 1 drużyna w LM :)
Valdes ( Pinto )
Dani Alves (Bartra) - Pique (Mascherano) - Puyol (Fontas) - Abidal (Clichy)
Xavi (Fabregas) - Iniesta (Thiago) - Busquets ( Keita )
Neymar ( Pedro ) - Villa ( Bojan ) - Messi ( Affelay lub Jeffren )
chciałbym za rok ujrzeć taki przód : Neymar lewe skrzydło , środek Villa ( to jest typowa 9 , nie skrzydłowy ,dlatego nie strzela tak dużo bramek jak w Valencii ) i prawa Messi
Vamos !
0
Sir Alex Ferguson , człowiek godny naśladowania , jeden z najlepszych trenerów na świecie , człowiek opanowany , który nie szuka dziury w całym , i potrafi przyznać klase przeciwnikowi , pogratulować a zarazem przyznać że przeciwnik grał fantastycznie , zasłużył na to zwycięstwo i jest obecnie najlepszym Klubem W Europie .. poprostu Szacun dla tego pana , jak i dla Kibiców United , bo również , nie lamentują , nie wyzywają (jak panienki z Madrytu) , tylko przyjeli porażke na klate .... Znają wartość swojego klubu , ale i są obiektywni , potrafią przyznać kto był lepszy .. a to rzadkość w dzisiejszych czasach ... Szacunek dla całego United , licze na to , że za rok sie znów spotkamy ;) z wami finały sie ciekawie ogląda , są miłe dla oka , piłka jest w grze , cały czas coś sie dzieje , i po meczu , obydwie strony potrafią sie rozejść w miłej atmosferze , i pogratulować sobie po meczu .
0
a na co ten Rossi ?
nam potrzebny jest Kun albo Neymar , na lewe skrzydło
Neymar ( akurat tylko do Barcy chce odejść ) albo Kun - Villa - Messi i jest git ;) zmiennicy , Pedro , Bojan , Jeffren
do pomocy fabregasa sciągnąć , i na lewą obrone De Wila albo Clichego ( tanio a dobry grajek ) , thiago właczyć do 1 , razem z Bartrą i Fontasem , i skład mamy kompletny na następny sezon :)
Vamos !
0
REALFAN
Barca 1-2 Arsenal 11 vs 11 Barça 3-1 Arsenal 11 vs 10 - oglądałeś 1 mecz ? widziałeś jak padły dwie bramki dla Arsenalu , widziałeś kto dominował ? ;] drugi mecz , chyba nie musze mówić o jeszcze większej dominacji Barcy ? 0 strzałow Arsenalu przez cały mecz ? ;) zasłużony awans
Inter 3-1 Barça 11 vs 11 Barça 1-0 Inter 11 vs 10 - y tutaj powiem tyle, nieuznana bramka Bojana (prawidłowo zdobyta) w 90 min. Więc prosze przestań płakać że sędziowie nam pomagają .
Przyznaje Inter wygrał , ładnie nas ogrywając w 1 meczu , chodż i tam padła bramka Milito ze spalonego ... ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem jak wy to robicie dzieci z Madrytu ... Wygrali i szacun dla nich
Real 1-1 Barça 11 vs 11 Barça 2-0 Real 11 vs 10 , pierwszy mecz , co pokazaliście w 1 połowie ? 1 strzał ,czy jak dobrze pamiętam 0 ?;] faul Adeybyora na czerwoną , Marcelo , chadzający po nogach Pedro
Drugi mecz :
i tu ci przytocze pewne statystyki , bo chyba ich nie widziałeś , jak zarówno dwumeczu ;>
Statystyki meczu Barcelona - Real:
Strzały: 10 - 2
Strzały celne: 6 - 1
Rzuty rożne: 3 - 2
Posiadanie piłki (proc. czasu gry): 64 - 36
Faule: 10 - (31)
Żółte kartki: 1 - 5
Reasmujując skul ogon i pędż na swoją strone , bo coś próbujesz udowodnić coś stworzyć , ale za cholere nie mam pojęcia co , jedynie co widze , to szczyt twojej głupoty ... a jeślii widzicie tylko faule z naszej strony , polecam dokładnie obejrzeć ten filmik , najlepiej w zwolnionym tempie i pare razy
VAMOS !
0
mało nie usnołem na tym meczu ... Athletic , baaardzo defensywnie , cała drużyna na swojej połówce , Barca ogólnie dziś , też bez rewelacji , ale wierze że rewanż bd należał do nas ;)
Alves - koniecznie popracować nad wrzutkami , to co dzisiaj zarzucał , wołało o pomste ...
Adriano - wtf ? co ten koleś wogóle robi w Barcelonie ? drewno ...
Mascherano - świetne wzmocnienie , kolejny bdb występ :)
Iniesta - zawodnik meczu
reszta umiarkowanie
Visca El Barca !
0
kurde , chciałem aby taki był finał , ponieważ lb i szanuje Arsenal , cóż , dwumecz bd ciężki , ale wierze w naszych , wierze że Wembley bd nasze ;) Visca El Barca !
0
Fontas , Bartra , Thiago na +
Javier good
Pique good
Busi good
Vasquez , tu mam takie podzielone zdanie , zaczął zaspale , skończył aktywnie i z bramką
Jonathan , bardzo słabo , a szkoda , bo lb tego zawodnika , ale ma jeszcze czas :)
Adriano , nieporozumienie
Maxwell , przeciętnie
Pinto , jak ma piłke przy nodze , to aż ciarki przechodzą xd
szkoda Jeffrena , bo zaczął mecz b.dobrze :)
ogółem , mecz może i nie najwyższych lotów , ale 2 bramki są i cieszy że duża zasługa La Masi w tym :) Visca El Barca ! teraz Inter w 1/8 chciałbym abyśmy spotkali ;] Vamos !
0
jak dla was zawodnik , który ma 24 lata , jest stary , to nie mam pytań :) duża ilość zawodników właśnie w tym przedziale wieku 24-28 , odnosi eksplozje talentu , jak na moje oko , wprowadzić go koniecznie do 1 składu , jest szybki , zdecydowany , świetny drybler i ma bardzo dobre podania i strzały ;) a słaby to jest obecnie Bojan ... pzdr
0
mirq
mascherano drewno ? ty może lepiej przeżuć sie na siatkówke , albo koszykówke ;>
Świetny mecz wychowanków , posiadanie zabójcze , ładne akcje , podania i reasumując , takie małe wnioski :
Nolito - Szybki , zdecydowany , b.dobre podania , znakomity drybler , i uderzenia ma cud- miód ;) do 1 składu na lewe skrzydło , i atak winien wyglądać Nolito - Villa - Messi ;)
Mascherano - Obowiązkowo do 1 składu ,świetne podania , i odbiory , poprostu majstersztyk ;)
Thiago - do 1 składu , na zmiennika Xaviego , to co dziś wyprawiał ten chłopak to magia , przy asyście Messiego , szokers , nic dodać nic ująć
I pomału wprowadzać również Bartre ;) podoba mi sie styl gry tego zawodnika ;) bd z niego wielka pociecha :) Visca El Barca !
0
SopCast : sop://broker.sopcast.com:3912/90661
bez rewelacji , ale nie tnie ;) mówiłem od dawna , Nolito do 1 składu ! Nolito - Villa - Messi ;) Vamos !
0
11 ogółem spoko , tylko 2 małe poprawki bym tu wprowadził , za Milito - Fontasa , a za Keite - Jonathana ..
Visca El Barca ! 3-0 - dzisiaj ;) Bojan 1 i 2 Nolito xd
0
Wielki błąd że go Pep nie sprowadził , zwłaszcza za 7,5 mln ;/ Xavi albo Iniesta kontia , i jesteśmy hm , w du... Cantera , canterą , ale świeża krew by sie przydała ... Mam nadzieje że powalczymy o Affelaya i Suareza w zimowym oknie . pzdr
0
obym sie mylił , ale osobiście uważam , że jego rozwój dobiegł końca ... potrafi co prawda ładnie uderzyć , ale niczym innym sie nie wyróżnia .. bynajmniej takie jest moje zdanie , podania słabe , i drybling bez rewelacji , łatwo go przepchnąć i niestety poziom jaki prezentuje jest conajwyżej przeciętny ... z szybkością też nienajlepiej .
Wierze że Bojan sie odnajdzie , chociaż jest to 50 na 50 , na chwile obecną widze tylko 2 zawodników , którzy mogli by sie nadać do zabójczego trio , z Villą i Messim , są to po primo : Jeffren ! ( świetna szybkość , drybling i technika ) , a po drugie : Nolito ( ostatnio rozwinął skrzydła , ma 24 lata , pora dać mu spróbować sił , albo sprzedać ..;) pzdr
0
nie Snejder , nie Iniesta , tylko Xavi ! Visca El Genarał !
0
w zimowym oknie Suareza na Lewe Skrzydło ,a w lato Cesc i Bale ;)
0
Minusy : Bojan na wypożeczenie (nie musze chyba pisać dlaczego) , Keita na ławe , wszystko cofał , spowalniał , słabe podania . Od dłuższego czasu klapa ...
Plusy : Jeffren , świetne pierwsze minut , bardzo szybki , silny fizycznie i dobry drybler , Nolito również jak najbardziej na + , dostawał ciężkie piłki , a potrafił przejść 2/3 zawodników , ogółem szarpał tym atakiem , bo Pedro też bez rewelacjii .
Na największy plus oceniam obrone , Fontasa i przede wszystkim Bartre ( rewelacyjny zawodnik ;))
Wnioski : W następnym meczu na lewe skrzydło Jeffren Albo Nolito !!
Atak : Jeffren / Nolito - Villa - Messi
Pomoc : Iniesta - Xavi
Dm : Mascherano
Obrona : Abidal - Puyol - Pique - Dani Alves
Br: Valdes
0
atak na następny mecz Jeffren ( o ile nic poważnego mu sie nie stało) , ewentualnie Nolito - Villa - Messi , nie Bojan , nie Pedro , tylko Jeffren albo Nolito !! Świetny Bartra w obronie , oj będziemy mieli z niego pocieche :) z Fontasa również ;) mógłby Pep od początku drugiej , wpuścić Jonathana i Mino
0
hm mecz moim zdaniem słaby w naszym wykonaniu , co więcej martwi mnie to wszystko , bo skoro Kopenhaga tworzy sobie min 5 akcji z których mogły paść bramki , to co będzie jak trafimy na Chelsea , Inter albo Real :> przede wszystkim widać braki w pomocy , ale to nie jedyny problem . Pep popełnił błąd pozwalając odejść Yaya , powinien dawać mu więcej szans niż Busiemu , który jest młody , i ma czas ... a Yaya jednak potrafił poprowadzić nie raz naszą ofensywe , czego Busi niestety nie potrafi . Porównując ich dwóćh , zdecydowanie Yaya , jest bardziej kreatywnym Dmem , potrafi , przejść 2-3 a nawet 4 zawodników , jeb*** że aż bramka sie trzęsie ( Mecz z Bilbao w Pucharze Króla 4-1) , mało tego jego podania i wejścia pod bramke rywala ( Lm ze stuttgartem zdaje sie) , rewelacja , Busi zgodne potrafi grać dobrze w defensywie , ale w ofensywie , nicość .. i tu jedno de fakto , drugi problem , odejście Henrego i brak klasowego skrzydłowego , Villa powinien grać na środku jak Eto'o , a na skrzydło Suarez (świetny technicznie , szybki , noi bramkostrzelny ) ! Suarez - Villa - Messi , Bajka ;) na zmiany Nolito i Pedro/Bojan . Villa wprawdzie szarpie na skrzydle , ale wtedy w środku pustka ... Suarez Come To Us ! Trzeci problem , pomoc, jak nie gra Xavi , jest tragedia , albo Pep zacznie wpuszczać Thiago , i Dos Santosa , albo jak Xavi dostanie poważnej konti , to każdy nas będzie lał , wczoraj ewidentnie było widać brak kreatywnego rozgrywającego , Fabregas za rok i to obowiązkowo ! Szkoda Oezila ;/ mógł być nasz , i za małe pieniądze ... Kolejny błąd Pepa ... Ostatni myśle najmniejszy problem ale jednak problem , to lewa flanka obrony , Abidal potrafi zagrać świetny mecz , ale miewa i słabiutke mecze , Maxwell , na ławke , sprowadzić Balle , albo Gaela Clichy , niestety ale jak dla mnie Barcelona gra najmniej ofensywny futboll , od 2 sezonów , i myśle że jest to spowodowane tym co wymieniłem wyżej , pozdrawiam ;)
0
Eto'o 2 bramki , 2 asysty ;/ szkoda że chociaż Henryk juz u nas nie gra w optymalnej formie , Henry - Villa - Messi , bajka xD Albo Villa - Eto'o - Messi xD
0
troche szacunku dla rywala , aż nie chce nawet myśleć , jakie komentarzy padły by z waszych ust , gdyby Barca zremisowała albo nawet przegrała ...
0
HokusPokus
Villa grał najgorzej ? chłopie to ty chyba inny mecz oglądałeś , był aktywny cały mecz , szarpał , wkręcał nie raz obrońców Valencii , a to że mu zabrakło szczęścia , i nie mógł sie wstrzelić , taka jest piłka , niestety , raz wejdzie wszystko , a raz nic , najgorszy zdecydowanie Keita , od sezonu już to pisze , Mascherano w jego miejsce , więcej szans też dać Thiago i Nolito , Pep Wake Up !
0
w styczniu koniecznie postarać sie o Teveza , bo gdy Villa wypadnie (kontuzja) , będzie krucho ... Bojan nie wiadomo czy sie jeszcze odnajdzie , Pedro po poprzednim sezonie , ucichł , dawać więcej szans Nolito , bo zapowiada sie b.dobrze , noi koniecznie wzmocnić pomoc , najlepiej wprowadzać Jonathana i Thiago , najwyższa pora aby sie ograli , bo zapowiadają sie rewelacyjnie
0
ZiziRM
kolego jak chcesz słyszeć o wielkim Realu , to proponuje cofnać sie jakieś 50 lat wstecz , a 11-1 to zawdzięczacie przekrętom , i panu Franco , także chłopie na jakim ty świecie żyjesz ? od 2002 roku , 1/8 aż po grób ;) tyle w temacie Ligi Mistrzów ;) ale polubiłem cie , więc ci polece pewną książke , w dziale fantasy , tytuł " Real Madryt 1/4 ligi Mistrzów" / czy może ci przypomnieć wyczyn sprzed roku , jak real nakupował na 350 mln , a co osiągnął ? 4:0 z Alcoron (3 liga) ? i jeślii już piszesz hasła , to pisz hala Alcoron !!! duma boli że Barca dominuje na przestrzeni ostatnich lat , to sie przełącz na koszykówke albo ręczną ;) uwielbiam takich klaunów jak ty , jak sie to mówi są ludzie i są parapety; )