Patry10
Dołączył/a: październik 2017
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W moim przekonaniu plusem Aleni jest to, iż jest wychowankiem jednak nie prezentuje poziomu odpowiednio wysokiego dla pierwszej drużyny Barcelony. Nie dostrzegłem w nim niczego nadzwyczajnego.
3
Leo jest po prostu najlepszy i nagrodę dostał zasłużenie za cały rok. Lewandowski jasne, ze zbyt nisko ale pamietajmy, ze Złota Piłka to oprócz aspektu piłkarskiego tez troche plebiscyt popularności, subiektywny. Niemniej Leo bezapelacyjnie był najlepszy, gole asysty to jedna sprawa ale wkład w gre zespołu, dynamizowanie akcji, nieszablonowe rozegrania, kosmiczne wolne to taka wartość dodana do suchych statystyk ktorej doprawdy nie sposób pominąć. W takim zakresie tego nie ma nikt. Jedyne czego moim zdaniem Messiemu brakuje to zaangażowania w gre obronna, powrotów za akcja i większego udziału w pressingu. No ale to takie dywagacje jak sie ocenia z pozycji kanapy najlepszego na świecie.
1
Ciężki mecz, z reszta trudno oczekiwać finezji z takim rywalem i w takich warunkach. Swietnie, ze wygrali choc po grze widac, ze przed zespołem jeszcze duzo pracy.
2
Co do braku finezji i wręcz stylu to tego brakuje nam od dłuższego czasu, niemniej w tym meczu trudno było tego oczekiwać. Z Atletico na wyjezdzie zawsze ciezko sie gra, warunki tez nie rozpieszczały.
0
Długa przerwa. Niestety kolejna.
0
Szkoda tych kontuzji. Oby nie był to przypadek Vermy z cyklu " ten typ tak ma" i oby udało sie z tym zrobic porządek.
2
No i co tu powiedzieć, co sie wyleczy to znow to samo. Trudno stwierdzić co jest powodem, złe prowadzenie Dembele, złe leczenie, zły trening czy moze cos innego. Możemy dywagować ale chyba w profesjonalnym klubie powinni zdiagnozować problem i sie z nim uporać.
0
Wczorajszy mecz fajny, szczegolnie na tle permanentnej bryndzy granej ostatnio. Niemniej w drugiej połowie zespol pokazał swoje grzeszki typu przestój w grze, klepanie bez sensu, po prostu sam sie prosił o kłopoty zamiast ostatecznie dobić rywala. Przy stanie 3:1 Niemcy mieli poprzeczkę i tylko szczęście/kunszt Ter Stegena uratowało nas przed cholernie nerwowa końcówka. Niemniej fajnie, ze wygralismy i cos w naszej grze sie poprawiło.
0
Oczekiwania wobec niego były wielkie jak kasa za niego wydana. Póki co przez wiele czynników to jest permanentne rozczarowanie. Leci 3 sezon gry u nas a na wysokim poziomie grał przez miesiąc. No zal d....ściska.
0
W pierwszej połowie graliśmy naprawdę ok. W drugiej długimi fragmentami widoczne były jak na dłoni wszystkie mankamenty ekipy Valverde- długie klepanie bez sensu, czekanie na to co zrobi rywal, brak pressingu, wręcz lenistwo. Gdyby nie była to Borusia w dołku mogłoby byc słabo. Niemniej na tle naszej ostatnimi czasy kiepskiej gry ten mecz mogl cieszyć, pare akcji było w stylu stricte barcelońskim no i Messi pokazał pare razy mistrzowskie wręcz zagrania. Szkoda, ze wolny zamiast w okienku na poprzeczce wylądował, to byłby gol marzenie.
1
Dembele i kontuzja, powoli synonimy. Ręce opadaja.
0
@denks1984 dawno dosc jak na Barce. Choc wynik wówczas z Liv chyba za wysoki aż tak super nie graliśmy.
0
Oby choc w LM z będąca w dołku Borusia zagrali wielki mecz. Ostatni mecz ktory moglibyśmy nazwać świetnym, znakomitym to było.. nawet nie pamietam kiedy. A Frankie to jeden z nielicznych pozytywów w grze w tym sezonie.
1
Niesamowite, jacyś kibice moga umieć czytać i nawet prasówkę robią...szok.
0
Wywiad z cyklu jest swietnie, pracujemy, chcemy wszystko wygrać. Jakby jakaś sztampę mieli gotowa na odpowiedzi.
0
Hm, ciekawe kiedy sie odblokuje. Teraz, za kolejne 3 lata...
0
Mamy sporo szczescia, ze w LM trafiliśmy na Dortmund bedacy w dołku.
1
De Jong to świetny transfer, niemniej czekam na zmianę trenera i filozofii gry bo mimo dobrej postawy Holendra nadal gramy piach.
0
Przedszkole w ktorym każdy bawi sie jak chce a nie profesjonalny klub.
3
Boże gra toporna jak ruski drwal.
0
Kolejny mecz ( póki co) gdzie gramy dno. Ileż mozna taka papkę kibicom serwować. Żygać sie chce.
2
Troche podobnie jak z Y. Mina. Pozytyw, ze kasa trafia do kasy klubu, minus, ze jednak prawdziwych szans uzdolniona młodzież nie otrzymuje.
1
Oj chyba ostatnie wywiady Pique a szczegolnie temat o 4 godzinach snu musiały odbić sie szerokim, negatywnym echem. I słusznie bo przecież nie za to dostaje spora kase w profesjonalnym klubie aby grac tam w wolnej chwili miedzy biznesami.
0
Te kontrakty doprawdy dziwnie maja skonstruowane, 111 mon ale tylko 2 tygodnie. Taki przedłużony czarny piatek.
0
Oby rozmowy o kontrakcie Valverde tez zostały zamrożone z każdej strony.
2
Sezon jeszcze na dobre sie nie zaczął a tu juz przymiarka do letniego okienka transferowego. Na chwile obecna to wróżenie z fusów. Neymar moze załapać kolejna kontuzje, moze nasz przez kolejne miesiące oczarować ktoś z 3 Griezmann, Dembele, Fati i grac jak z nut do konca sezonu, wykluczone to nie jest. No ale ploteczki tez sie dobrze sprzedają...
0
No to doprawdy szukają topowego trenera. Z całym szacunkiem do Henrego bo to świetny piłkarz i spoko gość ale osiągnięć trenerskich to nie ma. Cos po omacku i na oślep szukamy, oczywiscie jesli te doniesienia to prawda.
0
@victor_dziedzic chłopie wg słownika parafraza to swobodna i dowolna przeróbka tekstu ktora moze go modyfikować. Skończ te polonistyczne pouczania, to nie forum do tego.
1
Syte rozleniwione koty są u nas, to jasne. Trzeba do tego stada dołączyć głodne koty a te utuczone poddać treningowi. Tylko do tego trzeba dobrego tresera a nie miłośnika kotów kanapowych o flegmatycznym usposobieniu.
0
Jakże inaczej mogła wygladac sytuacja gdyby Umtiti poddał sie od razu operacji. Mielibyśmy dzis 3 dobrych stoperów i sytuacje w ktorej Pique nie mógłby sobie pozwolić na spanie 4 godziny na dobę.