O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 632
  • Liczba komentarzy 144
  • Polecenia 160

Komentarze

0

@Kluivert_P No właśnie widzę ^^

0

@Kessie chyba nawet ładniejszy

1

@Kgorecki2500 nadal pytają o wielkość tablicy rejestracyjnej? ^^

0

@Satim utrzymując swoją aktualną średnią, potrzebuje jeszcze 62 spotkań by strzelić 141 bramek. Czyli grając do 40 Musi być w finale co roku. CO więcej zakładamy, że Ronaldo nic nie dołoży.

0

Ronaldo ma średnią 0,77, nie 0,75. RnV ma 0,77, nie 0,74. Raul ma dokładnie 0,5 (71 bramek, 142 spotkania. Scheva ma dokładnie 0,48 (48 bramek w 100 spotkaniach) - co więcej nie jest on w 7 najlepszych strzelców, bo więcej bramek mają Muller, Henry i Di STefano

Zobacz wszystkie

12

@Herato Tym tokiem rozumowania to City skończy z vice-mistrzostwem Niemiec.

8

@Messibestplayerintheworld Stworzyli kotarę by go nie było widać jak rozmawia w biurze -> wyszedł porozmawiać poza biuro w blasku fleszy.

7

@Kessie Gdyby nie obrońca, to by było bliżej do autu niż do bramki.

6

@Barca1992 Niestety dopiero za kilka-kilkanaście lat dowiemy się jaki był cel tego wszystkiego, wtedy już nastroje się zmienią. O tym, że ktoś nie mógł się pożegnać z umierającą rodziną w szpitalu z powodu kataru też już nikt nie pamięta. Rozejdzie się po kościach, a następne pokolenie po prostu zrobi marsz ku chwale przez centrum miasta i tyle.

6

Nie wiem czy było:
-Lewy jest pierwszym i jedynym zawodnikiem w historii, który zdobył hattricka w LM dla 3 różnych klubów.

Skoro było, to jako ciekawostkę dodam, że utrzymując aktualną średnią i rozgrywając tyle spotkań w LM co Messi lub Ronaldo, Lewy by zdobył 130 bramek lub 152 bramki, czyli odpowiednio 5 więcej niż Argentyńczyk i 12 więcej od Portugalczyka.

Media

Sonda

Czy klub powinien sprzedać Alejandro Balde?